ФЕРМАТА 2018 - ПРЕДСЕЗОННО

  • 22 199
  • 90
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 337
Сега разбирам че ще има разделение на две...Попринцип е хубаво да се вкара някакви новости в играта, за да бъде по-динамична, но не знам дали това е начина.И да, ясно е че ще има пак полемики и разтягане на локуми за борбата между известни и не, и между живеещи тук и в чужбина.Общо взето нищо ново.На мен много ми писна от това,особено от втората тема.Не разбраха ли че няма шанс да върнат хората в България от едно реалити.Мисля, че са разбрали, но нали времето трябва да се запълва някак си.Късмет на новите участници.А стопаните дано не са пак Бети и Ники, че доста ме натоварват.

# 61
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 439
Ако има 2,по този начин разпределени отбори,за мен ще е голяма глупост.Уж логото е Съединение,а делят българи на такива от България и на такива от чужбина.👎И ще се започне с вечните конфликти кой е по-по-българин.Вече ми писна от Бети и Ники,предпочитам нови лица.

Кой се наема да прави седмичните теми?

Права си, даже и тук се посдърпахме миналата година покрай Иван Гинчев и Сапунджиев, помниш сигурно. Simple Smile

Ти наемаш ли се да пускаш теми? Имаш опит. Simple Smile Аз не се наемам. Ти лично ме наруга, че съм недостойна за това. Stuck Out Tongue Closed Eyes

# 62
  • Вестерос
  • Мнения: 38 198
Kak  ги помните тези неща

# 63
  • USA
  • Мнения: 7 233
Според мен нарочно разделят отборите така,за да дадат предпоставки за конфликти.Вече се видя,че хората се палят на тази тема и всеки защитава неговата си позиция.Самия факт,че се делят на българи от България и българи от чужбина ми разваля цялото усещане.И това във фермерско предаване,където приоритетите би трябвало да са съвсем други...

За темите,предпочитам друг да ги прави,защото по някое време може да изчезна,но ако няма желаещи,ще се заема,разбира се.
Ензим,и аз си спомням за заяждането.Нов сезон,ново начало? bouquet

# 64
  • гр.София
  • Мнения: 465
Аз си мисля, че разделянето на фермерите във Фермата на този принцип е очакван- всякакви други разделения вече имаше: известни - неизвестни, бедни-богати, мъже- жени, града срещу селото...
А и в социалните мрежи всеки ден има диспути на тази тема, често и аз се включвам (все пак и аз участвам в разделението- детето е в Америка, ние сме в България).
Но не вярвам да им се получи Съединението- те може да съберат хората в един отбор, но границата ще си остане. Повечето хора не си променят мнението, независимо от аргументите. Не искат да приемат, че живеем в свободен свят и всеки има право да живее, където и както си поиска. Плюят емигрантите, но нямат нищо против парите, които пращат в родината. А може би заради тях ги плюят и негласно искат те да са на тяхно място.
 А тези, които заминаха, завиждат на тези, които са си у дома, не виждат колко трудно е понякога да оцелееш в родината или пък обвиняват, че никой на никого не пречи да излезе в чужбина...Много са гледните точки. И уважавам всяка и всеки за избора му. Не знам как щеше да протече животът ми , ако иние бяхме заминали. Знам, че благодарение на миграцията ни от провинцията към столицата, синът ми имаше шанс да попадне в подходяща среда и да стане това, което е.  
Нямам търпение да започне Фермата. И искрено се надявам подборът да е по- качествен от миналата година.

# 65
  • USA
  • Мнения: 7 233
Аз предлагам,тъй като виждам,че продукцията усилено търси конфронтации на лична основа и скандали,догодина да направят 2 отбора софиянци срещу провинциалисти. Rolling Eyes
Не искам да започвам негативно,но това е предаване за фермерство,не Вип брадър!

# 66
  • Мнения: 9
Тази година никой ли не знае къде се снима сезон 4?

Последните два сезона (2-3) се снимаха в С.Боснек

Тази година мисля че сезон 4 се снима на друга локация...

Но никой никъде тази година не спомена, къде

# 67
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 439
Сега гледах новото промо с всички участници. Имаше и една стара къща крещяща за ремонт. Повече от една. Май ще се хранят на две половинки на кръгла маса.

Последна редакция: нд, 02 сеп 2018, 12:39 от Miriel

# 68
  • Мнения: 35 069
Къде го гледа?

# 69
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 439
По БТВ. За кратко го врътнаха два пъти.

# 70
# 71
  • Мнения: 35 069
И аз го гледах вчера

# 72
  • Калгари, Канада
  • Мнения: 1 384
Някой знае ли какво правят с фермите после?  Като свърши предаването продават ли ги? Стопанисва ли ги някой или запостяват?

# 73
  • Мнения: 1 847
Имам несигурно инфо, че фермата е започнала, когато е почнала и миналата година - тоест на 10ти август, а сега видях, че има интервю с Ивайло Караньотов от преди 5 дни, което означава, че може би е един от първите отпаднали и ще стане същото като миналата година. Grinning Grinning

# 74
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 439
Не се знае къде и кога е взето интервюто.

Общи условия

Активация на акаунт