Детски градини Варна - прием 2018

  • 36 146
  • 169
  •   1
Отговори
# 90
  • Варна
  • Мнения: 39
детето ми е набор 2014 и не става въпрос за прием в ясла.
при опит за регистрация онлайн в сайта на общината на последната страница вместо да излезе съобщение, че всичко е точно, се получава съобщение, че се приемат заявления за деца набор 2015 само и регистрацията не може да бъде завървена.
А трябва явно да си регистриран за да можеш да си дръпнеш празната бланка за кандидастване.
Като кандидаствав за ясла поне не е нужно да си регистриран и има опция да си изтеглиш формуляра, да го принтирав, попълниш и да ходиш на място в яслите, но на мен ми е нужен формуляр за детска градина, а не ясла.
Всичко започна когато вчера в градината ми казаха, че нямат достъп до сайта на общината и сам трябва да си го намеря, да го попълня и да отида пак.
В случая нещо елементарно за мен се оказва сложно Simple Smile

За първото класиране, няма обявени места за 2 група ( там попадат децата, родени 2014, тази есен). След първото класиране, ще имате възможност да си направите заявление, стига да има обявени свободни бройки за 2 група. Миналата година, беше така.

# 91
  • Мнения: 2 721
Аз пак ще питам, понеже виждам , че избирателно се отговаря.
От къде се изтегля заявлението, понеже в сайта никъде не намирам?!?

# 92
  • Мнения: 7
Аз пак ще питам, понеже виждам , че избирателно се отговаря.
От къде се изтегля заявлението, понеже в сайта никъде не намирам?!?

https://imgur.com/7imni5g

Предполагам, че от тук. Бих се радвал да дръпнете едно и за мен Simple Smile

# 93
  • Мнения: 7

За първото класиране, няма обявени места за 2 група ( там попадат децата, родени 2014, тази есен). След първото класиране, ще имате възможност да си направите заявление, стига да има обявени свободни бройки за 2 група. Миналата година, беше така.
[/quote]

Аз съм си намерил градина със свободно място и единственото което ми трябва е заявлението.
Проблема, е че съм свободен когато общината не работи и няма как сега да отида.
Затова си търся една празна бланка която да попълня и да действам преди да са ми заели мястото защото от 10 градини в които бях, само в 1 има свободно.

# 94
  • Варна
  • Мнения: 469
В сайта не намерих такова заявление по образец. Най - вероятно трябва да се вземе от градината. Щом Вие нямате възможност да отидете, изпратете някой ваш близък да ви направи тази услуга.

# 95
  • Мнения: 286
Като затворят системата ще излезе ли списък за коя градина колко деца са кандидатствали, че да треперим до 31-ви

 И аз от вчера гледам, но никъде не попадам на такава информация. Някой ако види нека да сподели Simple Smile

# 96
  • Варна
  • Мнения: 235
Като затворят системата ще излезе ли списък за коя градина колко деца са кандидатствали, че да треперим до 31-ви

 И аз от вчера гледам, но никъде не попадам на такава информация. Някой ако види нека да сподели Simple Smile
И на мен ми е странно,че тази година няма тази информация!Миналата година имаше списък на всички кандидатствали деца,тази година тази информация не е публична май...хм.Защо ли...

# 97
  • Варна
  • Мнения: 616
А някой знае ли какви документи трябва да се носят при записване на детето в градина - след като приема вече стане факт? Не намирам нещо списък на такива документи.

# 98
  • Мнения: 236
Момичета,имаше ли някаква информация в колко часа ще излязат резултатите?

# 99
  • Мнения: 236
Открих,че ще е след 10ч. Късмет на всички. Blush

# 100
  • Мнения: 286
Приети сме в "Ян Бибиян" Simple Smile Има ли други дечица приети там?

# 101
  • Варна
  • Мнения: 616
Приети сме в Изворче - въпросът е какво трябва да нося за записване? Тотално съм забравила как стояха нещата

# 102
  • Мнения: 236
А ние в Незабравка.Чак се учудих...това ни беше първото желание Blush      И на мен ми е интересно точно какви документи ще ни трябват.

# 103
  • Мнения: 2 721
Много исках да го приемат в Детска радост , но уви.  Знаете ли дали ще има скоро друго класиране?

# 104
  • Мнения: 286
Тук има описани документите за прием: https://dg.is-vn.bg/documents/pravila.pdf

Общи условия

Активация на акаунт