Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (71) - февруари'2018

  • 177 195
  • 1 880
  •   1
Отговори
# 1 290
  • София
  • Мнения: 715
Може ли да ми разясните малко за JTN ? Отговорих на 3 анкети ,но нямам все още никакви точки ?
Когато отговоря на дадените теми ,трябва ли да се появят нови или не ?
Съжалявам,че задаяам глупави въпроси,но не съм много в час .
Като си влезете в профила с имейл и парола отидете на личните си данни. Там има графа JTN точки и като скролнете надолу трябва да ви излязат всички натрупани точки, както и инфо на коя дата и за коя анкета сте ги получили Simple Smile
И да, след всяка попълнена анкета точките се актуализират

Благодаря много . Анкетите на колко време се сменят ? От вчера са ми едни и същи .

# 1 291
  • София
  • Мнения: 515
Днес имам изпратена анкета от Аск в 9:38, аз в 10:03 започвам да я попълвам и ми пише, че е запълнена

# 1 292
  • Мнения: 7 284
Кой търсеше от промоционалната халва?Дара888,ти ли беше?Пиши ми Л.С.

# 1 293
  • София
  • Мнения: 964
Току що си получих шейната от Белвита и възглавничката от Милка.
Одеялото го бях спечелила преди възглавницата,но както някой беше писал назад,все още не са започнали да ги носят.

# 1 294
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 176
Днес имам изпратена анкета от Аск в 9:38, аз в 10:03 започвам да я попълвам и ми пише, че е запълнена
Аз започнах две минути след получаване на мейла и казаха, че не съм им в категорията. Според мен обаче е, защото не пия сайдер Grinning Темата беше летни напитки, а аз не отбелязах, че съм го пила

# 1 295
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 176
Може ли да ми разясните малко за JTN ? Отговорих на 3 анкети ,но нямам все още никакви точки ?
Когато отговоря на дадените теми ,трябва ли да се появят нови или не ?
Съжалявам,че задаяам глупави въпроси,но не съм много в час .
Като си влезете в профила с имейл и парола отидете на личните си данни. Там има графа JTN точки и като скролнете надолу трябва да ви излязат всички натрупани точки, както и инфо на коя дата и за коя анкета сте ги получили Simple Smile
И да, след всяка попълнена анкета точките се актуализират

Благодаря много . Анкетите на колко време се сменят ? От вчера са ми едни и същи .
Тези, на които вече си отговорила, си стоят едни и същи, да. Списъкът се променя като се включиш в нова анкета- добавят я Simple Smile

# 1 296
  • София
  • Мнения: 515
Днес имам изпратена анкета от Аск в 9:38, аз в 10:03 започвам да я попълвам и ми пише, че е запълнена
Аз започнах две минути след получаване на мейла и казаха, че не съм им в категорията. Според мен обаче е, защото не пия сайдер Grinning Темата беше летни напитки, а аз не отбелязах, че съм го пила

А аз пък отбелязах, че го пия, много го обичам, но пак явно не съм в категорията xaxa

# 1 297
  • Монтана
  • Мнения: 530
Някой получи ли си раницата от спарса от 1.02
Аз чакам раница от тегленето на 08.01 🤔

# 1 298
  • Мнения: 14 081
Във форума има нова игра. На продукт за подсилване на имунната система, но наградите са десет броя ... химикалки с тефтерче. Няма да си правя усилието да отговарям как си подсилвам имунитета. Поне наградата да беше продукта, а то - химикалка.

# 1 299
  • Мнения: 1 329
От днес 3 възглавници. Е такива игри обичам. Станаха 4 и приключвам. Хубав ден.

# 1 300
# 1 301
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 176
От правилата на калиакра оставам с впечатлението, че след като регистрираш веднъж КБ, участваш във всички тегления до края. Но никъде не е написано точно, така че може само да ми се ще Stuck Out Tongue Winking Eye BlushВие как разбрахте?

# 1 302
  • Мнения: 3 124
В играта на Милка един човек колко възглавнички може да спечели?

# 1 303
  • Мнения: 525
В играта на Милка един човек колко възглавнички може да спечели?
3 възглавнички и 1 одеало

# 1 304
  • Мнения: 2 614
Изтеглени са късметлиите, които печелят комплект за захранване NESTLE® GERBER®.
Това са:

312
kisela krastavichka
DBan
adoration_
...Ани...

Честито Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт