Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (71) - февруари'2018

  • 177 202
  • 1 880
  •   1
Отговори
# 1 500
  • София
  • Мнения: 964
И на мен ми харесва одеялото - може да се пробвам,има още една седмица.

Днес трябва да обявят победителите и на халва Сладки времена  Praynig

# 1 501
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Има ли лимит на одеалата Милка?За възглавничките разбрах от вас,че са 3 броя.

# 1 502
  • Мнения: 982
Едно одеяло и три възглавнички.

# 1 503
  • при късмета
  • Мнения: 24 014
Някой каза, че са 3 възглавници и 1 одеяло. Аз не съм чела подробно правилата, но се надявам да е така и с другата бележка вече да го уцеля най-после

# 1 504
  • София
  • Мнения: 1 476
Аз съм с 2 одеялца, но от 2 различни телефона и e-mail адреси. Много исках второ одеялце и не рискувах да регистрирам бележката на същия телефон, може би и затова успях с втората пак същата награда да спечеля. Третата бележка ми спечели възглавничка, регистрирана на първия мобилен номер. Т.е който иска второ одеялце явно трябва да е на различен номер регистрирано...

# 1 505
  • София
  • Мнения: 3 063
Ужасни сте, да знаете Stuck Out Tongue Winking Eye бях решила, че 3 възглавнички са ми достатъчно, но сега, като похвалихте така одеалцето...как да устои човек!   Kissing Heart

# 1 506
  • Мнения: 7 285
Един участник може да спечели само по един брой Milka одеяло и по максимум три броя Milka възглавница за целия период на Играта. С една касова бележка може да бъде спечелена само една награда.
Това е от правилата.Индификатор е тел.номер,т.е.ако сте стигнали лимита,трябва да направите нова регистрация през друг тел.
Още се въздържам от участие ...
Чакам халвата днес-късмет на всички в темата!

# 1 507
  • София
  • Мнения: 826
Правилно ли виждам?Одеялото на Милка е произведено в България?

# 1 508
  • Мнения: 2 005
Аз съм с 3 възглавнички и 1 одеяло от един номер.

# 1 509
  • София
  • Мнения: 1 476
Правилно ли виждам?Одеялото на Милка е произведено в България?
Да, затова снимах и етикета Simple Smile ето и етикета от найлоновата опаковка:
Скрит текст:

# 1 510
  • Мнения: 1 711
Правилно виждаш, на мен също ми направи впечатление. Одеалото действително е сполучливо , за разлика от други такива . По-плътно и по-дебело е от повечето , струва си за мен. И логото на Милка е релефно, а не е цветно.
Изобщо днес от Милка могат да ми преведат някой лев за реклама Simple Smile

# 1 511
  • при късмета
  • Мнения: 24 014
И аз се надявах, че първите регистрации на двата телефона ще ми донесат одеяла, но пък при мен започнаха с възглавниците. Едната бележка даже я регистрирах и на двата телефона, имам възглавници и от двете регистрации. Искам одеяло пък. Мрън
Успех с халвата, не участвах там, дано повече хора от темата се похвалят

Не разбрах учудването ви, че одеялото е българско

# 1 512
  • Мнения: 5 682
То хубаво, че е по-дебело и плътно, но размер 1,50/1,00м. си е детско одеялце. Аз с него само краката си ще мога да завия, а ми се щеше цялата да ме обгърне Grinning

# 1 513
  • София
  • Мнения: 1 476
Може и да не е точен размера, който написах...аз съм висока около 1,62 и от земята до носа ми стигаше одеялото Simple Smile Така го прецених, че е 1.50 Grinning Та струва ми се ще покрие спокойно от краката до раменете...можеше и малко по-голямо да е, ама като за награда е много задоволително Simple Smile Разбира се, за по-високи късичко ще дойде Simple Smile

# 1 514
  • Мнения: 2 005
Зашивате 2 едно до друго и сте готови Yum

Общи условия

Активация на акаунт