Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (71) - февруари'2018

  • 177 203
  • 1 880
  •   1
Отговори
# 1 515
  • Мнения: 1 389
В условията на играта на Сладки времена пише, че победителите ще бъдат публикувани на минимум 10 след края на играта.
Доста ще си почакаме.

# 1 516
  • Мнения: 7 286
7.3. Пълният списък с печелившите участници в Играта ще бъде достъпен в секция Печеливши в сайта на Играта на адрес http://www.sladkivremena.bg/ за срок от минимум 10/десет/ дни след изтичане на периода за участие в играта, посочен в т. 3.2. на Общите условия.
А аз го разбирам,че списъкът ще бъде наличен на сайта за десет дена след 20.02.и цял ден днес се надявам някой тук да се похвали с награда...Извод:регистрация на к.б. до 20.02 вкл.,теглене на 22.02и списък :за Трети март...

# 1 517
  • София
  • Мнения: 1 522
Излязоха новите печеливши от Twix Simple Smile

# 1 518
  • Мнения: 1 932
Мен ме няма. Cry

# 1 519
  • София
  • Мнения: 964
И мен ме няма ,но нямам намерение да регистрирам повече кодове..повръща ми се вече като видя twix. Mr. Green
Надявам се все пак до края,да имам късмет да ме изтеглят,защото пък много искам кафе машината,но..каквото дойде.

# 1 520
  • Мнения: 862
Току що прочетох за Twix и от тел. отворих и видях моето име и фамилия и част от имейла ми, дано не е съвпадение защото нямам имейл или смс.

# 1 521
  • Мнения: 7 286
Томбола в клуб Биодерма

# 1 522
  • Мнения: 14 794
Eй вярно сте лоши. И на мен ми хареса одеялото на Милка. Ще се пробвам.
Туикс така и още не съм намерила. 😔

# 1 523
  • Мнения: X
От Мамамиа са написали във фрйсбук, че големия победител отдавна бил отнесъл наградата си, но щели да публикуват останалите изпратени приказки. Не разбирам само защо не обявиха кой е големия победител и на честите въпроси за него упорито мълчаха досега. Той човекът си знае, че е спечелил. Що трябва и други да знаят. Хич не им вярвам. Ако го бяха наградили на 8 януари, трябваше да го обявят публично, не да се крият като мишки. Подценяват интелигентността на хората и разчитат на прословутото българско робско примирение. Но в случая няма какво да направим. Вероятно ще си измислят някое име, за да си мълчим.

# 1 524
  • Мнения: 4 841
Преди време участвах в игра на Калиакра с рецепта. Беше под техен пост и участвахме около 10-13 човека. Спечелих аз и ми писаха на ЛС. Никъде не бях отбелязана за печаливш в страницата им. Никой и не попита или поне нямам спомен. Получих престилка с някакъв неизвестен куриер дето нямал разнос и трябваше да издирвам офиса им къде е, че да си взема престилката.

# 1 525
  • Мнения: 1 480
Току що прочетох за Twix и от тел. отворих и видях моето име и фамилия и част от имейла ми, дано не е съвпадение защото нямам имейл или смс.
И ММ печели от Twix,много съм хепи. Благодаря много на всички които споделиха от къде да намерим десертите. Десерти намерих в Била.
Освен това спечелих и билети за Черната пантера. Тази седмица е многооо добра. Пожелавам на всички да се хвалите по-често с печалби bouquet

# 1 526
  • Мнения: 855
Преди време участвах в игра на Калиакра с рецепта. Беше под техен пост и участвахме около 10-13 човека. Спечелих аз и ми писаха на ЛС. Никъде не бях отбелязана за печаливш в страницата им. Никой и не попита или поне нямам спомен. Получих престилка с някакъв неизвестен куриер дето нямал разнос и трябваше да издирвам офиса им къде е, че да си взема престилката.

Ето какъв отговор получих днес аз:

"Привет!

Благодарим Ви за участието. Вече обявихме победител, да, във фейсбук
страницата ни. Това е приказката "Извор и кладенец".

Относно издаването на сборник, все още сме в процес на преговори, ако
издаваме, ще ви пишем дали Вашата приказка ще бъде включена и откъде може да
го получите.

Поздрави!"

Само дето не я намирам никъде тази приказка в сайта им и името на победителя. Как стават тези работи не знам? Хубаво, че са избрали приказката, но защо не я публикуваха на сайта си и името на победителя.
Гадно е така, скапват ти ентусиазма от участие където и да било.
В Туикс ме няма, само дето напъването от регистрацията вчера ми остана Simple Smile

# 1 527
  • Мнения: X
Награда от 150 лв за м.Август спечели Илияна Йорданова с приказката „Извор и Кладенец"
Това е победителката от август месец. Освен с парична награда явно се е уредила и с голямата. Късметлийка. Smiley

# 1 528
  • Мнения: 2 614
Доста игри си „избират” победителите по техен си критерий. Особено във фейсбук игрите е страшна работа, днес печелившата в една игра дори не беше изпълнила условията, но тя печели. Хората сигнализираха, но файда нямаше.
Да попитам тази игра с кутията в Кауфланд за награда пералня, актуална ли е още? Търся условията, но не ги откривам, а помня, че някой ги беше публикувал.

# 1 529
  • Мнения: 429
Доста игри си „избират” победителите по техен си критерий. Особено във фейсбук игрите е страшна работа, днес печелившата в една игра дори не беше изпълнила условията, но тя печели. Хората сигнализираха, но файда нямаше.
Да попитам тази игра с кутията в Кауфланд за награда пералня, актуална ли е още? Търся условията, но не ги откривам, а помня, че някой ги беше публикувал.

До 25.02.2018 г.

Общи условия

Активация на акаунт