Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (71) - февруари'2018

  • 177 370
  • 1 880
  •   1
Отговори
# 1 215
  • Мнения: 2 695
Aз вчера не съм снимала, днес снимах малко, още съм си с 1 лв от онзи ден.
А тези 5 и 10 лв, които сте спечелили -наведнъж или ги натрупвате по 1 лв
Аз от 1 път, но и е единствената ми печалба. 😂

# 1 216
  • Под Слънцето
  • Мнения: 3 761
Здравейте! Честито на тези, които имат награди. Имам раница от Май Спаркс от 28.12. Нито са ми звънели, нито получавам пратка, а от тук разбирам, че спечелили от по-късна дата си получават раниците.

обади се и питай !

0898 650765

# 1 217
  • София
  • Мнения: 3 099
Моята раница е от последното теглене, от края на януари, и преди малко ми се обадиха за потвърждаване на адреса и имената. Казаха да я очаквам по Спиди до 2 седмици.
Звъни и питай, може да си пропуснала обаждането от тях.
Трета възглавничка от Милка, вече ме е срам да ги потвърждавам Flushed

# 1 218
  • София
  • Мнения: 1 522
Момичета, играта на Фантастико и билети за Лили рибката свърши ли Simple Smile

# 1 219
  • Мнения: X
Нали третата ми ръка се повреди ( пасатора), търся си нов по интернет. Гледам, че Емаг продава пасатора, който Своге раздаваше. Искам да питам тези, които го спечелиха, дали го ползват, харесват ли го, биха ли ми го препоръчали?
Относно НЛ - влизам там понякога да регистрирам непечеливш билет, но напоследък не мога да вляза от телефона. Само при мен ли е този проблем?

# 1 220
  • София
  • Мнения: 717
Нали третата ми ръка се повреди ( пасатора), търся си нов по интернет. Гледам, че Емаг продава пасатора, който Своге раздаваше. Искам да питам тези, които го спечелиха, дали го ползват, харесват ли го, биха ли ми го препоръчали?
Относно НЛ - влизам там понякога да регистрирам непечеливш билет, но напоследък не мога да вляза от телефона. Само при мен ли е този проблем?

Аз само от телефона влизам и нямам проблем  .

# 1 221
  • Сливен
  • Мнения: 4 255
Да се включа и аз,за раницата от Спаркса... Моята е от тегленето на 22.01. Обадиха ми се на 30.01. .че до2седмици ще пристигне. Днес сме 16.02 ,а още я няма. Учудих се,че казаха до 2 седмици..Миналата година,като спечелих тениска,си чаках срока-40 дни ..и като станаха 2 месеца(и не пристигна естествено),им писах,и до 5 дни дойде...  Нищо чудно сега пак така да стане... Миналата година бяха 3000 тениски,а сега -(ако не греша)2000 раници.

# 1 222
  • Монтана
  • Мнения: 530
И аз съм през телефона и нямам проблеми.
Хахах сега става още по интересно получих още 2 смс от Спиди за пратки в понеделник 😁

Последна редакция: пт, 16 фев 2018, 17:33 от kalisto_17@abv.bg

# 1 223
  • Мнения: 9 501
Наградата ми от Лидл 😘
    [/list]

    # 1 224
    • София
    • Мнения: 717
    Наградата ми от Лидл 😘
      [/list]
       

      Нещо съм изпуснала с наградите от  Лидъл . Каква е играта там ?

      # 1 225
      • София
      • Мнения: 3 099
      Нещо съм изпуснала с наградите от  Лидъл . Каква е играта там ?
      Заповядай:
      http://razdvatri.lidl.bg/public/index.html

      # 1 226
      • Мнения: 3 816
      Играта на Лидъл свърши.

      # 1 227
      • у нас
      • Мнения: 5 742
      МТВ, честито. Много ароматна награда.

      # 1 228
      • Мнения: 7 337
      Момичета, играта на Фантастико и билети за Лили рибката свърши ли Simple Smile
      Сега проверих -в нашето Ф.са изтеглили картите...явно е приключила.
      Мн.съм сърдита на кола с приборите-този път от над 7-8 карти, все усмивки печеля...оставам си само с черпака от мин.година(вчера купувам кола и викам на касиерката-може ли карта?и тя"аз ще ти дам карта,но всички са неоечеливши"...)

      # 1 229
      • Сливен
      • Мнения: 4 255
      Ето една интересна игра.Някой търсеше игра за блендер,ако не греша..
      http://razdavalnik.bg/16341_%D0%A1%D0%BF%D0%B5%D1%87%D0%B5%D0%BB … B5%D1%80_3%D0%B21

      Общи условия

      Активация на акаунт