Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (71) - февруари'2018

  • 177 369
  • 1 880
  •   1
Отговори
# 1 230
  • при късмета
  • Мнения: 24 138
Момичета, играта на Фантастико и билети за Лили рибката свърши ли Simple Smile
Беше до 14.02 или изчерпване на картите.

И в Била в Люлин 8 са се появили туиксове с кодове. Аз се отказах да играя така или иначе.

Имаше и промоутърка на Либрес. Как това момиче направи грешката да ме заговори Joy Не, че тя е виновна, но много внимателно ѝ обясних защо няма да купя на каквато и промоция да са, че покрай издънката с миналогодишната игра, освен участници в нея покрай тях са отказани от продукта и хора, които са го ползвали и, че за миналата година бият всякакви рекорди по некоректност при организаторите на игри.  Не забравих и да ги "похваля" за  щедрите награди от 10лв. в сегашната.
На края чак ми стана жал за момичето, много лично като, че ли прие всичко, даже каза, че щяла да предаде за негативните нагласи към марката и причината. Но поне си го казах на някого директно от фирмата. Дано момичето не е на процент, че поне още 2 момичета в магазина се бяха запътили да видят каква е промоцията и като бяха вече много близо до нас, тъкмо бях стигнала да "некоректни" и те направиха обратен завой.

# 1 231
  • София
  • Мнения: 717
Момичета, играта на Фантастико и билети за Лили рибката свърши ли Simple Smile
Сега проверих -в нашето Ф.са изтеглили картите...явно е приключила.
Мн.съм сърдита на кола с приборите-този път от над 7-8 карти, все усмивки печеля...оставам си само с черпака от мин.година(вчера купувам кола и викам на касиерката-може ли карта?и тя"аз ще ти дам карта,но всички са неоечеливши"...)


Непечеливши са ,защото тези които печелят са отишли при персонала Grinning

# 1 232
  • Мнения: 988
Честито на всички за наградите. Някой получи ли си одеалцето да каже размери, че още се чудя дали да участвам в тази игра.
Спечелих предизвикателство в Спаркса (сак и флашка) и четейки правилата не разбрах трябва ли да потвърдя по някакъв начин някъде.
"Всички награди ще бъдат доставени най-късно до 45 (четиридесет и пет) дни по куриер за сметка на Организатора, след като победителят отговори на съобщението, изпратено лично до профила му в MySPARX.bg, като потвърди адрес и контакти за доставка, които трябва да е попълнил в профила си в MySPARX.bg, за да участва в Предизвикателството."
Някой от темата беше печелил скоро от там, моля да сподели Blush

# 1 233
  • Мнения: X
Ето една интересна игра.Някой търсеше игра за блендер,ако не греша..
http://razdavalnik.bg/16341_%D0%A1%D0%BF%D0%B5%D1%87%D0%B5%D0%BB … B5%D1%80_3%D0%B21
Не грешиш, аз съм търсача на домакински уреди!  Знам я тази игра, но има много участници и от предишен опит знам, че шансът ми е почти нулев. Сега си търся пасатор, но ще чакам играта на Калиакра да се пробвам веднъж и за блендер. Тук няма промоционални маргарини, нито брашна за играта на София Мел, свестни пасатори по магазините... Така е в малкия град, добре че Ловеч е наблизо, та понякога отскачам до там за нещо. Ако се наложи и брашно ще мъкна по автобусите. Joy

# 1 234
  • София
  • Мнения: 9 850
Честито на всички за наградите. Някой получи ли си одеалцето да каже размери, че още се чудя дали да участвам в тази игра.
Спечелих предизвикателство в Спаркса (сак и флашка) и четейки правилата не разбрах трябва ли да потвърдя по някакъв начин някъде.
"Всички награди ще бъдат доставени най-късно до 45 (четиридесет и пет) дни по куриер за сметка на Организатора, след като победителят отговори на съобщението, изпратено лично до профила му в MySPARX.bg, като потвърди адрес и контакти за доставка, които трябва да е попълнил в профила си в MySPARX.bg, за да участва в Предизвикателството."
Някой от темата беше печелил скоро от там, моля да сподели Blush
Аз бях спечелила мини раница от предизвикателство, никой не ми звъня, нито съм потвърждавала нещо. Можеш да се обадиш и да попиташ какво точно трябва да направиш, макар че пише, че трябва да отговориш на съобщение някакво...

Спечелих одеалце Милка с първата бележка Simple Smile До кога работят на този телефон, утре дали работят също?

# 1 235
  • Мнения: 988
Благодаря. Не знам телефон, на който да звъня. Мисля да им пиша в Спаркса за всеки случай.

# 1 236
  • Мнения: 36 979
Току що се опитах да заявя награда на Милка - за пореден път днес. 5 минути вися на телефона и никой не отговаря - само записът ми повтаря, че всички оператори са заети. Sad Пет минути са много да ги чакам - даже и две са много. Кой знае колко са им операторите....

# 1 237
  • София
  • Мнения: 1 253
Одеялата на Милка днес са ги доставили на Лео експрес и още не са им писали товарителниците , засега разнасят само възглавнички. Хладилничетата на Каменица пак ще се доставят от Лео.

# 1 238
  • Под Слънцето
  • Мнения: 3 761
Току що се опитах да заявя награда на Милка - за пореден път днес. 5 минути вися на телефона и никой не отговаря - само записът ми повтаря, че всички оператори са заети. Sad Пет минути са много да ги чакам - даже и две са много. Кой знае колко са им операторите....

двама младежи са този път. и единия като мръдне да дръпне.. утре рано сутрин в 9 ги подкарвай Wink

# 1 239
  • Мнения: 36 979
Ще пробвам от сутринта, благодаря за съвета. Наистина се излагат - да оставят двама души при толкова много печеливши!

# 1 240
  • Сливен
  • Мнения: 4 255
Благодаря. Не знам телефон, на който да звъня. Мисля да им пиша в Спаркса за всеки случай.


За тези данни говорят.



За тези данни.

# 1 241
  • Мнения: 6 569
И аз днес да се похваля - спечелих мини хладилниче в играта на Каменица.

Честито  Hug И аз ще се пробвам,ще ми бъде много полезен.

Коя е тази игра?

# 1 242
# 1 243
  • Мнения: 988
Това за данните е ясно. Просто "да отговори на съобщението" не го разбрах. Явно ако искам мога да променя адреса, сега четох правилата на новата игра. Пише:
 "Наградата ще бъде изпратена на адреса, посочен в профила на печелившия към момента на изпращане на известието за спечелване на наградата."
Като спечелих тениска имаше тридневен срок, в който можеше да си промениш данните.

# 1 244
  • Сливен
  • Мнения: 4 255
да,за това става дума...ама качвай малко снимки,че да ги харесам и отделно да си направиш"баджовете". Grinning

Общи условия

Активация на акаунт