Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (71) - февруари'2018

  • 177 326
  • 1 880
  •   1
Отговори
# 1 380
  • Мнения: 2 695
На Тесерум аз съм с 10 лв от една бележка и повече нищо. Не, че се оплаквам де. По-добре от няколко печалби по 1-2 лв.

# 1 381
  • Мнения: 2 582
Току що получих смс от Спиди и може би е настолната игра

# 1 382
  • Мнения: 220

Няма печеливши за билетите за филма. 30 двойни билета.

Ох много съм зле. Grinning
Сега видях условията. Тези които печелят предметни награди печелят и билети.

Аз пък си видях името сред печелившите и тъкмо се зарадвах когато рефрешнах страницата и видях нов списък на печеливши и ме нямаше тогава. Така вече от 2 часа стои този списък - явно е окончателният списък.

# 1 383
  • Мнения: 1 932

Няма печеливши за билетите за филма. 30 двойни билета.

Ох много съм зле. Grinning
Сега видях условията. Тези които печелят предметни награди печелят и билети.

Аз пък си видях името сред печелившите и тъкмо се зарадвах когато рефрешнах страницата и видях нов списък на печеливши и ме нямаше тогава. Така вече от 2 часа стои този списък - явно е окончателният списък.

Не знам кой списък съм гледала, но не печеля.
Много подло от тяхна страна!

# 1 384
  • Мнения: 874
До всички, които са спечелили бирен комплект от играта със сричките КА-МЕ-НИ-ЦА : Как ще декларирате наградата след като служебната бележка е ПРАЗНА? При получаване на наградата попълних всички мои данни с химикал, сега гледам бележката и реших най-накрая да питам и тук: на служебната бележка, която е при мен (също е празна) няма никакви данни на Каменица най-отгоре. Как тогава ще я подам и към кой? А Каменица вече ми имат ЕГН-то и като нищо ще ми въведат наградата в системата на НАП пък после - оправяйте се...

# 1 385
  • София
  • Мнения: 6 198
Игра за вечеря в готин ресторант https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=773486526183062& … d=310712689127117

# 1 386
  • Мнения: 672
Спечелих от ДМ Скаут!

# 1 387
  • Мнения: 862
Написах една не особено впечатляваща история за конкурса "Любовен лабиринт", но не я искат пратена на имейл, а качена на диск и отделно на хартия в три екземпляра. Отделно искат да се попълни някаква декларация с лични данни и ЕГН. Честно казано ми омръзна за всичко да ми искат ЕГН - то, защото по закон нямат право да ми го изискват (освен за служебна бележка и ако са държавни служби) . Не кандидатствам все пак за пазач в затвор! Отделно победители чак на 1 юни ще  обявят. След несериозното отношение на тези от Мамамиа, някак ме демотивираха да участвам в такива конкурси. Човек влага сърце и време, а те не ти оценяват усилията. Някой от вас участва ли вече или като мен се двоуми? Попълнихте ли си ЕГН - то в декларацията?

Здравей Светли,
И аз се включих в конкурса. Изпратих материалите си в петък с препоръчана поща и даже им писах на имейла дали са ги получили. Хората ми потвърдиха - любезно се държат, поне отговарят. Да - и аз като Лалето попълних декларацията, по принцип се изискват такива декларации, когато предостъпваш права по дадено произведение.
За МамаМия съм съгласна с теб. Вече два месеца след крайния срок няма нито вест, нито кост от тях. Писах им на имейла да ги попитам има ли някакво решение вече - не са ми отговорили повече от седмица. Даже не съм сигурна дали са получили приказката ми, а ми се иска да я използвам в друг проект, ако те не се я одобрили.
Наистина е много неприлично от тяхна страна - дори и втория срок, който са определили за м. Януари не спазиха.

# 1 388
  • Мнения: 554
Някой получи ли си наградите от милка и коя куриерска фирма ги носи?

# 1 389
  • София
  • Мнения: 826
До всички, които са спечелили бирен комплект от играта със сричките КА-МЕ-НИ-ЦА : Как ще декларирате наградата след като служебната бележка е ПРАЗНА? При получаване на наградата попълних всички мои данни с химикал, сега гледам бележката и реших най-накрая да питам и тук: на служебната бележка, която е при мен (също е празна) няма никакви данни на Каменица най-отгоре. Как тогава ще я подам и към кой? А Каменица вече ми имат ЕГН-то и като нищо ще ми въведат наградата в системата на НАП пък после - оправяйте се...

Аз имах същия проблем с една служебна бележка от Данон.ММ ми я беше попълнил без да види,че неговото копие е празно.Не бяха попълнили нищо-нямаше данни за фирмата им,печат,подпис,дата....нищо.Бяха попълнили само стойността на наградата.Разправях се с тях близо месец....и накрая ми пратиха нова.Пробвай да пишеш на организаторите!

# 1 390
  • София
  • Мнения: 1 248
Някой получи ли си наградите от милка и коя куриерска фирма ги носи?
Лео експрес е куриера и за момента разнасят само възглавнички.

# 1 391
  • Мнения: X
Аз на Мамамиа директно им писах, че срока на конкурса им е изтекъл, а тъй като приказката ми не е публикувана,  имам намерение да я редактирам и пратя на издателство. Бяха го прочели на Месенджър, но не ми отговориха. Приказката победител за месец декември е технически идеална, но за мен това не е интригуваща детска приказка, каквато се изисква в правилата им. Не го разбрах този шибащ вятър и това е. Явно мозъка ми не е развит достатъчно да схване тази гениалност. Но аз и повечето филми с Оскар не разбирам. За мен са скучни филми с задължително трагичен финал. За другия конкурс - реших да си пратя разказа, но от един час се чудя как да го кача на диск. Изтеглих си програма, но не знам коя функция от всички да използвам. Пещерен човек Joy

# 1 392
  • Мнения: 10 874
Silveti, не знам как да ти помогна, аз имах същите терзания как точно ще стане, обаче се качи както се качва на флашка, не ми трябваше специална програма. Thinking

# 1 393
  • Мнения: 1 708
Спечелих от ДМ Скаут!
Обявени ли са някъде? Как Ви известиха?

# 1 394
  • Мнения: 862
Хехехе, аз си мислех, че само аз съм пещерен човек. Оказа се, че съм си купила ДВД, а не обикновено СД, така че в четвъртък като хептен "мамут" си купих дискета. Добре, че хората са разбрани и казаха, че няма проблем Simple Smile Качих файла на дискета...
Явно са я отворили след като ми потвърдиха, че всичко е ОК и е пристигнало Simple Smile
ММ категорично ми заяви, че няма да се занимава с моите "глупости" и така - изпратих си файла на дискета SobScream
Сподели ако от Мама Мия ти пишат нещо, че ми е любопитно... Поне да видим кой печели конкурса Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт