Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (71) - февруари'2018

  • 177 345
  • 1 880
  •   1
Отговори
# 1 395
  • Мнения: 2 695
Къде пишете за потвърждение, че разказът е получен? И аз пратих в събота с препоръчана поща, но не съм писала за потвърждение. :/

# 1 396
  • Мнения: 3 814
 ๑ஐღ синя птичка ღஐ๑ в поста с който обявят играта публикуват и печелившите.
Скрит текст:
Здравейте, приятели! Настъпи моментът да Ви съобщим имената на нашите нови 50 скаути, които ще получат за безплатен тест продукт Barnängen All Over Rescue Балсам за тяло. Техните имена са: Дарина Тодорова; Ангелина Захариева; Христина Демирева; Мая Георгиева; Тамара Тодорова; Йоана Пелтекова; Марина Найденова; Алена Глушкова; Христина Христова; Десислава Димитрова; Събина Андреева; Милена Йорданова; Кристина Стоянова; Женя Терзиева; Йоанна Филипова; Петранка Атанасова; Таня Станджикова; Невена Димова; Изабел Георгиева; Нели Доксева-Рачева; Светлана Велчева; Мая Милова; Цветослава Колева; Марияна Люцканова; Теодора Петрова; Гергана Капинова; Галя Ангелова; Ралица Младенова; Радостина Стефанова; Сара Дамянова; Мария   Ангелова; Йоанна Кулева; Изабел Йорданова; Мая Геаоргиева; Добрияна Скленарова; Марлена Пенчева; Антоанета Киневирска; Ани Николова; Гергана Мичева; Седефка Нешова; Магдалена Славова; Незабравка Велкова; Роберта Колева; Ния Дрянкова; Ралица Стоянова; Анастасия Калфова; Елица   Александрова; Габриела Узунова; Цветелина Маринова; Мария Делева. Всички те вече са информирани на имейл-адреса, с който са се регистрирали за участие в акцията. Х
Имам смс за Спиди утре сигурно е играта.
Друго не чакам тотален невървеж мръннннн  Rolling Eyes

# 1 397
  • Мнения: 1 709
Благодаря bouquet

# 1 398
  • Мнения: X
Оправих се. С малко мъжка помощ. С една програма го записах, но взех правилния диск, защото предварително обясних, че ми трябва за Word документ. Трябваше да ги питам и как се качва, но минах и сама следващия етап в еволюцията.
От Мамамиа не вярвам да ми пишат нещо, даже не вярвам, че ще изберат голям победител. Но ако има все пак такъв, ще го обявят в сайта си.
А от Емаг са пуснали Crazy Days и си поръчах пасатора на Daewoo, който спечелихте от Своге. Не искахте да го похвалите, но за тази цена не се замислих изобщо. Има доста намалени неща. Възползвайте се, че е само 4 дена намалението.

Последна редакция: вт, 20 фев 2018, 22:07 от Анонимен

# 1 399
  • София
  • Мнения: 1 249
Nucrema са публикували печелившите във фейсбук. Мен ме няма, мрън.

# 1 400
  • Мнения: 6 059
Бях забравила, че съм участвала. Благодаря за линка. Спечелила съм лента за смартфон и съответно билети за филма. За 3 дни - 3 награди. Обичам я тази китайска година на кучето. 😘

# 1 401
  • Под Слънцето
  • Мнения: 3 761
Е пък не ми харесва ограничението от 50 кода на седмица на спаркса и 500-те на година!
Човек трябва да си вземе отпуска да поддържа 5-16 профила за да спечели нещо.

# 1 402
  • Сливен
  • Мнения: 4 250
Е пък не ми харесва ограничението от 50 кода на седмица на спаркса и 500-те на година!
Човек трябва да си вземе отпуска да поддържа 5-16 профила за да спечели нещо.
 
То има вече един,с около 10 профила...

# 1 403
  • Мнения: 10 874
Къде пишете за потвърждение, че разказът е получен? И аз пратих в събота с препоръчана поща, но не съм писала за потвърждение. :/
Предполагам, че пишат на имейла, който е даден за повече информация: labirintnalubovta@9meseca.bg
Аз не съм писала, а и не смятам да го правя, писмото ми е пристигнало и би трябвало всичко да е наред. Ако не е, имат ми координатите и могат да се свържат с мен.

# 1 404
  • Мнения: X
 newsm44 Hands Clap има меееееееееееееее...............

# 1 405
  • Мнения: 311
може ли да публикувате печелившите на малки награди на Nucrema , че не ги виждам

# 1 406
  • Мнения: 1 485
newsm44 Hands Clap има меееееееееееееее...............
Получихте ли имейли...има име като моето и се чудя дали съм.аз

# 1 407
  • Мнения: 5 698
.... Качих файла на дискета...
ooooh! Даже не знаех, че още има дискети по книжарниците. Мислех, че отдавна са спрени от производство  Embarassed

# 1 408
  • София
  • Мнения: 9 850
Аз в Нукрема така и не успях да се регистрирам. Започваше да ми върти, че зарежда уж изпращането и не мърда. Пробвах с мобилен и wi-fi интернет, в различни периоди, ама нищо не стана.

# 1 409
  • София
  • Мнения: 13 275
Дойде ми играта EYETOONS. Не знаех какво да очаквам. Само бях видяла в интернет, че цената ѝ е 22 лв. В протокола пише дори 23,71 лв. Grinning Учудването ми беше голямо, когато ми донесоха тесте карти.  Laughing Тестето е от 80 карти, малко по-големи от стандартния Черен Петър. Пред мен има талонче от играта на Кауфланд и от всяка страна е с 2-3 мм по-голямо от картите. Wink Всяка карта е с нарисувана песен, подобно на загадките, които бяха публикувани в играта. От задната страна се намира отговора.

Всичко това го пиша, за да знаете дали си заслужава да си давате личните данни.  Wink Има приемо-предавателен протокол, в който искат всичко - ЕГН, номер на лична карта и т.н.

Общи условия

Активация на акаунт