Жената и любовницата или какво ще направите,ако хванете мъжа ви с друга жена?

  • 194 661
  • 2 889
  •   1
Отговори
# 2 835
  • Мнения: 3 748
Защото това е имагинерна ситуация, в която жената не вярва да попадне Simple Smile
Да бе, то само на другите жени се случва.

# 2 836
  • Мнения: 11 505
Има пуканки, как да няма, а Монкиа има фино чувство за хумор!

Popcorn

# 2 837
  • Мнения: 294
Как да не вярвам. Хора живеят по 15 години заедно и това се случва, та мен ли няма да споходи. Не се чувствам застрахована.
Като почнеге с вашите анализи. Човек да каже едно вие стигате до съвсем друго. Мразя да се повтарям, а тук ми се налага да се постотвам. Къде, аджеба, прочетохте "оооо не вярвам да се случи ,но  ако случайно се..." та стигнахте до такива заключения. И накрая се получава тема от 200 страници, в които има около 10 написани мнения, а всичко друго са анализи, закачки, подмятания и фино чувство за хумор. 
Не дай си Божичко някой да сподели, че вече е простил изневяра на мъжа си/жина си/ домашния любимец...

# 2 838
  • Мнения: 9 196

Не се чувствам застрахована.


А трябва. Като се роди някое дете - първата работа е споразумението за издръжка. От там нататък да заминава, където ще, но ще работи за мен. Или ще проси с някое канче, за нелегални доходи. И двете ме устройват.

# 2 839
  • Мнения: 294
Значи след около 3 месеца ще имам 100% застраховка.

# 2 840
  • Мнения: 9 196
Значи след около 3 месеца ще имам 100% застраховка.

Ами, какво ще седна да го мисля, ще кръшка ли, няма ли. Финансите да са подсигурени и изобщо не ми пука. Мога да сменя ключалката и без да кръшка, ако ми лази по нервите.

То любов, любов ама памперсите са с пари.

# 2 841
  • Мнения: 294
Salsisha цяла бременност изкарах с твоите коментари. 😂🤣

# 2 842
  • Мнения: 18 966
Не съм чула български мъж да е подписал издръжка от раждането на детето. На Запад ви е по-лесно, радвайте се Simple Smile

# 2 843
  • Мнения: 294
Не е бил мъж на Salsisha затова не си чула.

# 2 844
  • Мнения: 9 196
Не съм чула български мъж да е подписал издръжка от раждането на детето. На Запад ви е по-лесно, радвайте се Simple Smile

Защото, никоя не си иска, от криворазбраното "мен не ме интересуват парите". Мен българка ме посъветва това, защото обжалването е дълго, трудно и почти невъзможно. А и не е нужно да се развеждаш, дори не е нужно и да сте разделени, просто се жалваш, че не ти дава достатъчно пари и се заема изпълнител, скорострелно.

# 2 845
  • Мнения: 18 966
Да, но кой знае каква сума трябва да се запише, че да сте подсигурени с децата? Твоят може да е милионер и да смогне, но повечето не са.

# 2 846
  • Мнения: X
Мегън май, имала договор бременност, включва физиотерапия, масажист, нутрисионист, да възвърне форма, бавачка...
Само няма кой да я чеше, като я засърби...

# 2 847
  • София
  • Мнения: 24 839
Да, но кой знае каква сума трябва да се запише, че да сте подсигурени с децата? Твоят може да е милионер и да смогне, но повечето не са.

Каквато и да е сумата, не бива да му се опрощава от криворазбрана еманципация.
Първо, защото сами си избираме мъжете и много добре знаем какви пари изкарват.
Второ- колкото и малко да бъдат оскубани, все е от полза за детето.

Затова не ги разбирам тия "милионерки" ССФ, които обясняват как не си било заслужавало за 120 лева да се влачиш по съдилища.

# 2 848
  • Мнения: 18 966
Е да, но Салсиша говори за осигурени пари за нормално бъдеще едва ли не.  Издръжката я покрие някой разход на детето, я не и дотам. За България имам предвид. В Щатите мъжът дължи и на бившата си жена издръжка, там е друго Simple Smile

# 2 849
  • Мнения: 9 196
Да, но кой знае каква сума трябва да се запише, че да сте подсигурени с децата? Твоят може да е милионер и да смогне, но повечето не са.

По 20% от доходите му за всяко, но не по малко от 630 паунда на дете. Това 630 и процентите са по някакви там техни калкулатори изчислени, за да е максимално стабилно във времето - да е реално и трудно за обжалване.

Само за децата е нашето.

Общи условия

Активация на акаунт