Жената и любовницата или какво ще направите,ако хванете мъжа ви с друга жена?

  • 194 567
  • 2 889
  •   1
Отговори
# 2 850
  • Мнения: 18 866
О, тук изобщо няма как да получим подобни суми - реалист съм. Те бащите на заплата често не взимат 630 паунда Simple Smile

# 2 851
  • Мнения: 9 196
О, тук изобщо няма как да получим подобни суми - реалист съм. Те бащите на заплата често не взимат 630 паунда Simple Smile

Е, колкото взимат. То е аналогично, защото където заплатите са по-високи, живота е по-скъп.

# 2 852
  • Мнения: 18 866
Просто тук никой не пресреща мъжа си след родилното с документ в ръка, не е прието още. Ще видим след 20 години как ще е Simple Smile

# 2 853
  • Мнения: 1 770
Не знаех, че изневярата се дели на видове...😏
За мен си е предателство- нагло, подло и страхливо.
Баш страхливо не е, щото който го е страх от мечки - не ходи в гората.

Ако не беше страхливо, нямаше да се крият като мишки, а щяха да заявят смело новата си любов! Изневерите са за страхливците!

# 2 854
  • Мнения: 3 724
Не знаех, че изневярата се дели на видове...😏
За мен си е предателство- нагло, подло и страхливо.
Баш страхливо не е, щото който го е страх от мечки - не ходи в гората.

Ако не беше страхливо, нямаше да се крият като мишки, а щяха да заявят смело новата си любов! Изневерите са за страхливците!
Не съм съгласен! Страхливците стоят до полата на жена си. На всички мъже им се иска нещо чуждо. Иска се смелост за да изневериш на една жена.

# 2 855
  • Мнения: 2 215
до полите на жена си стоят точно изневеряващите
точно защото любовницата е запълнила липсите,  човекът спокойно си тупа килима  в неделя
изневярата е за страхливците
който вече не иска само един партньор,  е редно да не го лъже

# 2 856
  • Мнения: 3 724
Блажени са вярващите

# 2 857
  • Мнения: 294
Ама каква партньорка е любовницата освен развлекателна. Какво общо имат жената и любовницата. Функцията им е съвсем различна. Допирна точка нямат с жената до мъжа. Тази истинската жена, която си е вкъщи. Това, че мъж е изневерил някога си там с някоя си не означава, че жената и детето са нищо за него и той има по-важни от тях "приоритети".
Не в редки случаи положението вкъщи до такава степен не се търпи, че всеки нормален мъж би изневерил. Примери за това сума.

# 2 858
  • Мнения: 15 619
Манекен, прав си, лъжат само смелчаците. Блажени са верующите. Амиииииин!

# 2 859
  • Мнения: 9 196
Манекен, прав си, лъжат само смелчаците. Блажени са верующите. Амиииииин!

При него си трябва смелост, че ако разбере жената за лъжата и ще му вдигне наема рязко, без предупреждение.

# 2 860
  • Мнения: 3 724
Манекен, прав си, лъжат само смелчаците. Блажени са верующите. Амиииииин!

При него си трябва смелост, че ако разбере жената за лъжата и ще му вдигне наема рязко, без предупреждение.
Ама и ти ли се пусна на пързалката с онази тема? Мислех те за по-умна...

# 2 861
  • София
  • Мнения: 17 894
Кога ги правите всички тия оргии, че и любовници въртите, като явно отделяте достатъчно време да кесите във форума, че и пързалки да пускате.
Кой знае зад образите на големите донжуановци на форума какви безработни лентяи неудачници се крият де факто. 

# 2 862
  • София
  • Мнения: 6 311
Кога ги правите всички тия оргии, че и любовници въртите, като явно отделяте достатъчно време да кесите във форума, че и пързалки да пускате.
 
И аз колчем надникна, все тва се чудя. Laughing
То нема време да уважа жена ми, ще тръгна любовници да въртя....Joy

# 2 863
  • Мнения: 17 410
Така е. Жената се уважава по график, иначе няма да ти е жена.

# 2 864
  • Мнения: 7 973
Дренка, какъв трябва да е графикът? Колко пъти дневно, ъъъ, седмично де Grinning

Общи условия

Активация на акаунт