Жената и любовницата или какво ще направите,ако хванете мъжа ви с друга жена?

  • 194 606
  • 2 889
  •   1
Отговори
# 2 865
  • Мнения: 17 414
Онзи да си каже. Simple Smile
Неговото споделено звучи точно като изблиците женски по-назад.
“Не съм курва, не съм курва”...Simple Smile

Много си е хубава темата всъщност.

# 2 866
  • София
  • Мнения: 5 884
Ама ти кажи женета ако не спазва графика, колко време има преди да я заменят и то съвсем основателно Sunglasses

# 2 867
  • Мнения: 17 414
Не мога да ти кажа, Елице, като жена мисля в момента.
Него питай. За уважението и разни.

# 2 868
  • София
  • Мнения: 6 313
Онзи да си каже. Simple Smile
Неговото споделено звучи точно като изблиците женски по-назад.
“Не съм курва, не съм курва”...Simple Smile

Кво да кажа? Дай жокер и ще кажа. Simple Smile
Ако виждаш филм, не съм аз сценариста. Laughing

# 2 869
  • София
  • Мнения: 5 884
Не мога да ти кажа, Елице, като жена мисля в момента.
Него питай. За уважението и разни.

Сигурно не е лесно да мислиш ту като жена, ту да се напъваш да мислиш като мъж, че и да се затрудняваш с превключването... Sunglasses

Онзи, ще вляза в ролята на преводач, че Дренката го играе лаконична и трябва да й теглиш думите с ченгел, любим израз на баба ми...
Според Дренка жените са виновни, че им изневеряват,  особено ако не заемат веднагически поза 2 без 10 при щракване с пръсти от страна на мъжа.
Та горе е въпросът ми, но тя прехвърля топката на теб да отговориш.Stuck Out Tongue Winking Eye

Последна редакция: нд, 11 ное 2018, 17:06 от Елица

# 2 870
  • Мнения: 17 414
Ти какво очакваш? Да подкрепям мотото - “мъжете са свине”? Аз мисля човешки, но ти явно виждаш едноцветно и страдаш от селективна глухота. Simple Smile
Понеже жени ми задават въпроси, на които нямам отговор (ето, не съм господ бог, за която питаше), питам мъжа по-горе - не е ли проява на неуважение да се изцепиш, че нямаш време да уважиш жена си?
Може би ще последва отговор - тя и без това не обича секса....
Simple Smile

# 2 871
  • Мнения: 1 770
Не знаех, че изневярата се дели на видове...😏
За мен си е предателство- нагло, подло и страхливо.
Баш страхливо не е, щото който го е страх от мечки - не ходи в гората.

Ако не беше страхливо, нямаше да се крият като мишки, а щяха да заявят смело новата си любов! Изневерите са за страхливците!
Не съм съгласен! Страхливците стоят до полата на жена си. На всички мъже им се иска нещо чуждо. Иска се смелост за да изневериш на една жена.

Манекен, шегуваш се, нали?
Смелост е да заявиш чувствата си към друг човек, без да се страхуваш да се разделиш с удобството на топлата мусака и чистите чорапи, вместо да искаш и двете.

# 2 872
  • София
  • Мнения: 24 839


Манекен, шегуваш се, нали?
Смелост е да заявиш чувствата си към друг човек, без да се страхуваш да се разделиш с удобството на топлата мусака и чистите чорапи, вместо да искаш и двете.

Ама и ти не разбираш, ако ще и хиляди пъти да ти се обяснява- чувствата и мусаката може да вървят заедно, ама отскачането за едно бързо от дашна женица, или женица на зор, няма нищо общо с първите две. Mr. Green

# 2 873
  • Мнения: 9 196
Това не е тема за автотерапия, няма нужда да се оправдават походите и приключения на собствения съпруг, говорим принципно.
Отпуснете се, никой не знае, че мъжа ви е удрял по едно коляно встрани от домашното чердже, няма нужда от такава пламенна защита.

# 2 874
  • София
  • Мнения: 6 313
Ти какво очакваш? Да подкрепям мотото - “мъжете са свине”? Аз мисля човешки, но ти явно виждаш едноцветно и страдаш от селективна глухота. Simple Smile
Понеже жени ми задават въпроси, на които нямам отговор (ето, не съм господ бог, за която питаше), питам мъжа по-горе - не е ли проява на неуважение да се изцепиш, че нямаш време да уважиш жена си?
Може би ще последва отговор - тя и без това не обича секса....
Simple Smile
Ахааа, са вденах. Мъжка му работа, сори. Simple Smile
Не знам доколо се взима насериозно темата, но това което казах, беше полу=почти на сериозно-на майтап. Simple Smile Та ако съм нарушил лингвистичния и сериозен изказ, съжалявам. Laughing
А, какво би последвало за отговор,  аз лично не бих се наел да предполагам, ма не се и изживявам кат екстрасенс. Но като се има предвид, че мъж=тъпо к@пеле, може и така да се тълкува. Joy

# 2 875
  • Мнения: 17 414
Ако не й изневеряваш, простено ти е.
Simple Smile

# 2 876
  • Мнения: X
Скрит текст:
Не знаех, че изневярата се дели на видове...😏
За мен си е предателство- нагло, подло и страхливо.
Баш страхливо не е, щото който го е страх от мечки - не ходи в гората.

Ако не беше страхливо, нямаше да се крият като мишки, а щяха да заявят смело новата си любов! Изневерите са за страхливците!
[/spoiler]
 Не съм съгласен! Страхливците стоят до полата на жена си. На всички мъже им се иска нещо чуждо. Иска се смелост за да изневериш на една жена.
Сериозно?   LaughingLaughing
Ти колко мъже познаваш, смело изтъпанили се пред жена си и ясно заявили й:
"Жена, от утре тръгвам по чуждо...не мога само с теб, скука ми е, искам и други да ч.кам!Да си знаеш, де...!".
Щото аз още за таквоз "смело чудо" на природата ни съм чула, ни съм видяла....   Smiley
Обикновено "смелчаците" се крият по "кюшетата", лъжат, мажат и се чудят какво още да измислят, само и само да не ги хванат.
Що ли ми звучи повече като "престъпник, който умира от страх да не го изловят"?!
Да изневериш на един човек, който ти вярва, е лесно, долно, низко, подло и отвратително.
Да трепериш от страх да не те хванат, е всичко друго, но не и смелост.
Смелост е да се изправиш с "очите" и достойнството си и ясно да заявиш мераците си.И да си понесеш последствията.
Защо ли само страхливите се боят от последствията и се стремят по всякакъв начин да ги избегнат?!


# 2 877
  • Мнения: 3 739
Скрит текст:
Не знаех, че изневярата се дели на видове...😏
За мен си е предателство- нагло, подло и страхливо.
Баш страхливо не е, щото който го е страх от мечки - не ходи в гората.

Ако не беше страхливо, нямаше да се крият като мишки, а щяха да заявят смело новата си любов! Изневерите са за страхливците!
[/spoiler]
 Не съм съгласен! Страхливците стоят до полата на жена си. На всички мъже им се иска нещо чуждо. Иска се смелост за да изневериш на една жена.
Сериозно?   LaughingLaughing
Ти колко мъже познаваш, смело изтъпанили се пред жена си и ясно заявили й:
"Жена, от утре тръгвам по чуждо...не мога само с теб, скука ми е, искам и други да ч.кам!Да си знаеш, де...!".
Щото аз още за таквоз "смело чудо" на природата ни съм чула, ни съм видяла....   Smiley
Обикновено "смелчаците" се крият по "кюшетата", лъжат, мажат и се чудят какво още да измислят, само и само да не ги хванат.
Що ли ми звучи повече като "престъпник, който умира от страх да не го изловят"?!
Да изневериш на един човек, който ти вярва, е лесно, долно, низко, подло и отвратително.
Да трепериш от страх да не те хванат, е всичко друго, но не и смелост.
Смелост е да се изправиш с "очите" и достойнството си и ясно да заявиш мераците си.И да си понесеш последствията.
Защо ли само страхливите се боят от последствията и се стремят по всякакъв начин да ги избегнат?!
Говорим на различни езици. Не искам да споря, аз написах мнението си. Който разбрал, разбрал.

# 2 878
  • Мнения: X
Скрит текст:
Не знаех, че изневярата се дели на видове...😏
За мен си е предателство- нагло, подло и страхливо.
Баш страхливо не е, щото който го е страх от мечки - не ходи в гората.

Ако не беше страхливо, нямаше да се крият като мишки, а щяха да заявят смело новата си любов! Изневерите са за страхливците!
Не съм съгласен! Страхливците стоят до полата на жена си. На всички мъже им се иска нещо чуждо. Иска се смелост за да изневериш на една жена.
Сериозно?   LaughingLaughing
Ти колко мъже познаваш, смело изтъпанили се пред жена си и ясно заявили й:
"Жена, от утре тръгвам по чуждо...не мога само с теб, скука ми е, искам и други да ч.кам!Да си знаеш, де...!".
Щото аз още за таквоз "смело чудо" на природата ни съм чула, ни съм видяла....   Smiley
Обикновено "смелчаците" се крият по "кюшетата", лъжат, мажат и се чудят какво още да измислят, само и само да не ги хванат.
Що ли ми звучи повече като "престъпник, който умира от страх да не го изловят"?!
Да изневериш на един човек, който ти вярва, е лесно, долно, низко, подло и отвратително.
Да трепериш от страх да не те хванат, е всичко друго, но не и смелост.
Смелост е да се изправиш с "очите" и достойнството си и ясно да заявиш мераците си.И да си понесеш последствията.
Защо ли само страхливите се боят от последствията и се стремят по всякакъв начин да ги избегнат?!
[/spoiler]
 Говорим на различни езици.
Но за едно и също нещо.
За мъже, които се държат като страхливи мишоци, криещи се по "ъглите", докато забърсват поредната фльорца....
Един наистина смел мъж не се държи като подлец, не крои тайни планове зад гърба на жена си, надявайки се като някой тийн, че тя няма да го заподозре и да му набие канчето, задето върши тъпотии.
Къде точно има смелост в подобно мижаво поведение?
Жалко и мизерно е, не смело.

# 2 879
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Както има Жени и момиченца (без оглед на фактическата възраст), така има и Мъже и момченца. Вторите като численост са съм огромен превес над първите. Имат една обща характеристика- заблуждават се, че колкото повече чукат, толкова повече се превръщат в Мъже. Изобщо секса се е превърнал в нещо като себеутвърждаване... жалко!

Общи условия

Активация на акаунт