може ли да се пие биричка

  • 9 833
  • 63
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 671
Ха наздраве! cheers

# 16
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Скоро бях пуснала подобна тема, просто защото ми се пие много бира, усещам чак вкуса й в устата си. Пийвам си след като изчетох обстойно отговорите на момичетата. По-честичко си взимам безалкохолна, когато няма такава пийвам и нормална по една, не всяка вечер, но си пийвам. Много ми е хубаво  Embarassed

# 17
  • Мнения: 445
Като бях бременна, пиех само бира. Друг алкохол - не, но биричка често, защото я обичам.

# 18
  • Мнения: 27 524
Аз си пийвах, даже и винце понякога.  Grinning

# 19
  • Мнения: 2 381
Почти всяка вечер пийвах по една бира, понякога и чаша винце beer

# 20
  • Мнения: 723
Аз не обичам бира, но гинекологът ми я беше препоръчал докато бях бременна, защото имах малко проблеми с бъбреците. Пиех като лекарство по 1 вечер, но взимах безалкохолна, че другата съвсем не ми харесва на вкус. Така че пийвай спокойно, но не повече от 1 на ден.  Peace

# 21
  • Мнения: 3 760
Като бях бременна, пиех само бира. Друг алкохол - не, но биричка често, защото я обичам.
И аз така. Разбира се пиех по една-две на ден и то бавно. Предпочитах да се е поразгазирала и да е поизветряла... Mr. Green

# 22
  • Мнения: 1 555
На мен адски ми се пиеше бира, а не съм и такв фен  Sunglasses, но гледах много много да не го правя, защото ме беше страх точно в жегите да не стане някой фал, по половин чашка можеш спокойно ! И Наздраве  Hug

# 23
  • Мнения: 5 790
Може, защо да не може. Дори е полезна. Пий, когато ти се е пие. Докато бях бременна и на мен много ми се пиеше и не съм се лишавала.

# 24
  • Мнения: 554
И аз си пийвам, но безалкохолна!  Peace

# 25
  • Мнения: 2 123
От 2 месеца пия горе-долу 1път седмично по една малка бира... Преди не съм обичала, но сега просто ми се пие много Simple Smile /От безалкохолнат ами става лошо на стомаха, затова си пия алкохолна/

# 26
  • Мнения: 1 489
И аз си пийвам.

# 27
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Няма проблем щом е по една чашка и то от време на време! И на мен като ми се допие си пийвам по малко! Peace

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
И аз си я пийвах,но по-принцип не мога да изпия цяла чаша затова и по половина почти всеки ден.

# 29
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Чесно казано за първи път чета , че може  Rolling Eyes, аз не си позволявах никакъв алкохол, но пък пушех по 2 цигари на ден   Blush

Общи условия

Активация на акаунт