Януарски бебета 2018

  • 81 958
  • 552
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 16 874
Последните дни забелязвам, че коликите се завърнаха и при нас. Плаче на сън. Мъчно ми е и го слагам по корем върху мен. Пак плаче на сън, но е друго вякой да го е гушнал  Simple Smile

# 121
  • Плевен
  • Мнения: 1 222
 Нашите колики като че ли минаха, но наистина беше ад. Първо ползвахме био гайа и еспумизан, но после сменихме еспумизана с коликинд и много бях доволна. Е и носенето в слинг доста помогна.Blush

# 122
  • Мнения: 108
Ако не сте пробвали с прахосмукачката, пробвайте наистина помагат белите шумове, моята бебка имаше ужасни колики чак посиняваше от рев,само това помагаше по време на кризите. Има  ги в YouTube и не се плашете да пускате звука до край. И многомасажи на коремчето със загряващо кремче.

# 123
  • Мнения: 71
Нашите колики като че ли минаха, но наистина беше ад. Първо ползвахме био гайа и еспумизан, но после сменихме еспумизана с коликинд и много бях доволна. Е и носенето в слинг доста помогна.Blush
Здрaвей ,кaк точно ползвaш коликинд и ние бяхме първо нa него,но не видях никaкъв ефект и сменихме с  еспумизaн и от биогaя не виждaм ефект дaже и зa изхождaнето
 

# 124
  • Мнения: X
И аз никакъв ефект не видях от Коликинд.

# 125
  • Мнения: 35
Здравейте мили мамчета,

нова съм в групата от преди малко... нека се представя набързо чрез моето момченце, което се роди на 19.01.
Искам да попитам след поставянето на първата ваксина при детския лекар случайно при някои от вашите бебета да започна рев по време на сън, неспокойна сън или пищеше през деня.
Чудя се Rolling Eyes съвпадение ли е, че точно след поставянеро на ваксината се появи при моя малък мъж, или е скок в ръстежа или пък чист случайност Trollface?
Вие как мислите?

# 126
  • Мнения: 16 874
Ние още не сме поставяли ваксина, но рев по време на сън има. Изведнъж както спи и започва да пищи. Отдавам го на колики, защото почервенява и се напъва и бързо се успокоява, когато е гушнат в някой.

# 127
  • Мнения: 201
След ваксина е нормално ден-два бебенцата да са по-неспокойни. Моята хубавица не е плакала, но примрънкваше честичко и искаше повече да я гушкам.

# 128
  • Мнения: 715
При нас се получи обратното. Голям сън беше целия ден, беше усмихната и когато беше будна стоеше и си гледаше. Чак се изплаших колко е кротка. От вчера се върна в нормата-рев по цял ден, но май така знам, че е добре.
Едното око пак ни сълзави, дано се оправи, правим промивки, но мн я дразни.

# 129
  • Мнения: 35
Дано бързо се оправи очето. А колко дни беше така? При нас май е поредният скок на растежа, защото вече минаха 4 дни от ваксината. Само пищи, изпъва се назад с крачета, но пък не търси по-начесто да яде Cry... ако разбирах бебешкия език щеше да в толкова хубаво.

# 130
  • Мнения: 108
Момичета има ли кърмачки на някакъв вид диета и как се справяте с килограмите аз? Как сте с хемоглобина аз миналия ден бях на гинеколог оказа се че ми е паднал  на 11 и спрях да се ограничавам в яденето.

# 131
  • Мнения: 1 786
Аз съм кърмачка без диета Grinning Закотвила съм се на едни килограми и не мърдам Confused Много ме е яд ама нямам сили в момента и за това, иначе трябва!
magla, как 11, това е адски ниска стойност?! Или реф. с-ти са други?

# 132
  • Плевен
  • Мнения: 1 222
Нашите колики като че ли минаха, но наистина беше ад. Първо ползвахме био гайа и еспумизан, но после сменихме еспумизана с коликинд и много бях доволна. Е и носенето в слинг доста помогна.Blush
Здрaвей ,кaк точно ползвaш коликинд и ние бяхме първо нa него,но не видях никaкъв ефект и сменихме с  еспумизaн и от биогaя не виждaм ефект дaже и зa изхождaнето
 
Ползвах ги както пише на опаковката. Само това за половин час преди или след хранене не го спазвах много

# 133
  • Мнения: 108
Аз съм кърмачка без диета Grinning Закотвила съм се на едни килограми и не мърдам Confused Много ме е яд ама нямам сили в момента и за това, иначе трябва!
magla, как 11, това е адски ниска стойност?! Или реф. с-ти са други?
Да тук стойностите са други минималната е 14.

# 134
  • Плевен
  • Мнения: 1 222
Да си кажа и аз мъката бебчо е на 12 седмици храни се основно с АМ(все още се цедя но изцеждам само по 30-40 грама) и от седмица насам яде през два часа два часа и половина а като новороден не ядеше толкова често! Нощем само суче от мен така че може да се каже че не яде кой знае колко та за това ли през деня яде често за да си навакса? Не знам😕😕😕

Общи условия

Активация на акаунт