зъбкиии

  • 1 425
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 17 407
Ама що бързате с тия зъби? На мен ми липсва беззъбия период честно казано, беше много по-спокойна.

# 16
  • Мнения: 1 734
Цитат на: beep
Ама що бързате с тия зъби? На мен ми липсва беззъбия период честно казано, беше много по-спокойна.


Че кой бърза? Те като тръгнат да излизат - да бързаш, да не бързаш - пак си излизат

# 17
  • Мнения: 217
Нашето първо зъбче се показа точно в деня в който навършваше четири месеца,два дни по-късно се показа и второто.Възможно е и при вас да се случи по-рано всичко е индивидуално.

# 18
  • Мнения: 17 407
Цитат на: sia
Цитат на: beep
Ама що бързате с тия зъби? На мен ми липсва беззъбия период честно казано, беше много по-спокойна.


Че кой бърза? Те като тръгнат да излизат - да бързаш, да не бързаш - пак си излизат


ИСках да кажа, че някой мами нямат търпение да поникне първото зъбче!

# 19
  • Мнения: 444
Нашият бебок не се е плюнчил,нито е бил неспокоен,а първите две зъбчета изникнаха в седмия месец.Оттогава си е само с тях и не виждам признаци да никнат нови.Както споменаха повечето мами,различно е при всяко бебе.Когато тръгнат не може да не ги забележиш,венците се подуват и зъбчетата изпъкват много ясно под тях.

# 20
  • Мнения: 8 769
На дъщеря ми първото зъбче изникна, когато бе на 11 месеца (или на 12.... Embarassed), абе късничко беше. За сметка на това вади зъби без никакви проблеми и отявлени неспокойствия. Нищо, че от тримесечна се лигавеше като за световно! Turn-l
Да не говорим, че има деца, които пък се разждат със зъбче.... tooth

# 21
  • Мнения: 1 517
Цитат на: beep
Ама що бързате с тия зъби? На мен ми липсва беззъбия период честно казано, беше много по-спокойна.

Просто първото зъбче е един радостен момент, както първата думичка, първите стъпки и т.н. И не е задължително да станат неспокойни след това.

# 22
  • Мнения: 2 978
Цитат на: y_a_n_a
И аз мисля че ни е рано на тая възраст и по скоро ми е интересно: Колко ли трае така наречения процес "подготовка на венците".Бебо  до скоро спеше по цяла вечер,а от няколко дни не спи изобщо,за това си мисля че е свързано със зъбчетата,а може и да не е.Педиатърката ни ни изписа едно гелче да му мажа венците и като че ли на горния венец има нещо Stuck Out Tongue .


А какво гелче Ви изписа?
Благодаря Stuck Out Tongue

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 154
Гелчето е Calgel и май наистина го успокоява Laughing

Общи условия

Активация на акаунт