Парфюмни размисли и страсти - 215

  • 116 413
  • 744
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 357
Проверих цените в сайта и ги сравних с тези в Enzo.bg, разликата е голяма. Например Mancera - Gold Intensitive Aoud от 120 ml в германския сайт струва 130 евро, а в Енцо - 139 лева, при разфасовката от 60 мл картината е същата /82 евро - 93.90 лева/. Питам се дали Enzo.bg предлага оригинален продукт?
Ако имаш питанка и се чудиш, по-добре поръчвай от германския сайт направо Peace
Скрит текст:
Наистина е много досадно това постоянно разнищване на сайта, който се използва от много хора и от който много хора са доволни. Какъв е смисъла, питам аз???  ooooh! Ако някого нещо го смущава, ами не пазарувайте! Освен това има отделна тема за този сайт.
Редовен клиент съм на Еnzo.bg, досега не съм получавала ментета, затова попитах. Надявах се, ако някой е поръчвал от там Mancera - Gold Intensitive Aoud, да сподели мнение. Изненадана съм, че вместо конкретен отговор, получих никому ненужния скрит текст.

ЧЕСТИТ ПРАЗНИК !!!

# 631
  • Враца
  • Мнения: 2 728
Има ли прилики м/у Mancera - Gold Intensitive Aoud и Mancera - Gold Aoud ?

Сънче, във фрагрантика изглежда прекрасен!  bouquet

# 632
  • Germany
  • Мнения: 1 581
Честит празник, българи! Бъдете здрави и горди от националността си!

Вили, а ти сигурна ли си, за версията, която пробва и по която полудя? Gold Aoud е още много нов или пък и той е лимитиран, нямам представа, защото го няма за проба на повечето места, на които потърсих. В моята парфюмерия, в която се предлага Мансера го няма, както и в повечето немски сайтове, предлагащи Мансера. Почти не се срещат и мнения за него. Описанието ти звучеше много добре и аз също искам да го пробвам, затова уточнявам версията

Сънче, честит! И аз я харесвам тази орхидея най-много от всичко на LM. Писала съм назад за него, но нямам шанс с тази търсачка да намеря мнението си. И недей да скромничиш, разказвай, парфюмът е страхотен. Учудена съм, че е траен при теб, при мен не беше толкова.

Аз влизам, за да споделя мнението си за Baiser de Russie Guerlain, защото съм обещала на една парфюмно зависима Kissing Heart, предполагам, че и за други, които страдат за Les Voyages Olfactifs 01 Paris-Moscow Guerlain мнението ми може да бъде ориентировъчно. Да, Москва наистина се завърна в редиците на Герлен в нова, фантастична бутилка! Всички, които страдаха по спрения Les Voyages Olfactifs 01 Paris-Moscow Guerlain могат да си отдъхнат и да си купят новата бутилка Baiser de Russie Guerlain. За мен няма как, ако познавате единия, да не го разпознаете в новата бутилка. Има минимални разлики, новият Baiser de Russie Guerlain започва една идея по-зелено, зелените и нежни борови иглички са по-прозрачни и по-интензивни, вкарват едно кристално и студено излъчване, като на студен снежен и слънчев ден. Червените плодове и артемизията са си тук, може би пачулито не е толкова интензивно, и старата версия е една идея по-топъл парфюм, докато тук тонката не е толкова осезаема в базата. Трайността и проекцията на старата са по-добре от новата версия, в това отношение парфюмът е загубил, аз го усещам като близък до кожата аромат, но пък разликите наистина са минимални, и ако ви липсва Париж-Москва, спокойно можете да заложите на Baiser de Russie Guerlain. Аз лично ще пръскам вече по-спокойно от старата си бутилка и няма да ми се свива всеки път сърцето, че като свърши бутилката няма да мога да си го взема, и с удоволствие ще взема новата красива бутилка, но може да чака във времето.

На всички хубав празник!

# 633
  • Козлодуй
  • Мнения: 779
Благодаря, Хриси Hug
Истината е, че не ми е толкова траен, колкото би ми се искало. Но пък двата часа, в които е достатъчно осезаем, просто ме разтапя. Така че подновявам Grinning Но не посмях да взема 100мл, а травъл версията и сега се опасявам, че ще ми е малко Crazy
Вили е сигурна, поръчах един сет от сайта на Мансера и бяха пратили като подарък някои от новите си неща, две виалчета отидоха при нея.

# 634
  • Враца
  • Мнения: 2 728
kovatchevaHug

Ето това ми е пробичката:
Скрит текст:

Пише само Голд Ауд, не Голд Интенз Ауд,
и за това си мисля, че иде реч за ето този:
https://www.fragrantica.com/perfume/Mancera/Gold-Aoud-46659.html

Който пък го има ето тука:
https://manceraparfums.com/en/aouds/64-gold-aoud.html

Но за да дам толкова пари, трябва да го понося поне 2-3 пъти, за това си търся отливка.
И ако пак ми харесва по първоначалния начин, ще го имам !!!

И! НЕ благодаря на Вал, че ме запозна с него!  ooooh! Hug

P.S. Не се осланяйте много на мойте описания, аз съм поотвикнала.  Heart Eyes

Честит празник на всички!  bouquet

# 635
  • Козлодуй
  • Мнения: 779
Мислиш ли, че ми е лесно, Вили Hug
Откак се събудих от парфюмната летаргия толкоз красоти ми минаха през ръцете, а човек не може да има всичко... ooooh!
Сега съм замислила Aoud Orchid Mancera, дават го подобен на Sensual Orchid LM и ако се окаже, че е и по-траен, ще е супер. Някой познава ли го?

P.S. Моля, кажете нещо, или поне ме спрете, щото съм на косъм да го поръчам Mr. Green
Във фрагрансЕкс е с 50лв. по-малко от енцо Confused

Последна редакция: сб, 03 мар 2018, 19:39 от Lunen_sun

# 636
  • София
  • Мнения: 2 512
Ще споделя малко за новата ми любов https://www.fragrantica.com/perfume/Xerjoff/Fatal-Charme-16441.html  Heart Eyes Толкова да ми хареса пудра с ириса и алдехиди, учудена съм. Страхотен шик е този аромат, вкусно-гурмански някак и в същия момент свеж и дъхав. В нирвана съм от него Flutter

Последна редакция: сб, 03 мар 2018, 23:07 от Tatti

# 637
  • Мнения: 31 381
Да, този парфюм е страхотен! Heart Eyes
Един от най- добрите пудрени аромати. Препоръчвам го горещо за проби на любителите на такива парфюми. Много женствен, достатъчно силен без да е накъртващ, убийствена бутилка. Има само един недостатък високата цена.

# 638
  • Мнения: 2 598
Днес пробвах Chloe Nomade....
Много красива, елегантна, стилна и изчистена бутилка. За съжаление, ако и съдържанието отговаряше на външния вид. Много блудкав ароматно за това пък много траен. Усещам го още след 8 часа, но изби някаква мъжка нотка. Разочарование☺.
Взех си мостра нс Коко Мадмоазел интенз.
Ноооо какво ми се случи преди 2 часа любов. На излизане от Сефора се пръснах с Gucci guilty  
absolute pour femme. Харесами ми веднага и усетих горски плод -къпина и още нещо. Една парфюма фея ми помогна пипер. Хареса ми от раз. Обаче Д
излизайки в студа и като ме обгърна буквално "удари" в носа в положителният смисъл  горските плодове къпина и пипера. Носех се в разтапящ ме парфюмен облак. ЛЮБОВВВ не ми се беше случвало от доста време такова приятно усещане. Влюбена съм в него и ще го купя докато е още студено. Мисля,че като се позатопли ще му бъде отнета тази мощ.
Не спирам да си мириша китката на ръкара. ММ каза,че бил много силен и тежък, но не ме беше виждал толкова ентусиазирана по парфюм и ме разпита подробно кой е😂😂😂😂😂😂.

# 639
  • София
  • Мнения: 13 646
Няколко дни страня умишлено от темата, защото прекалих. Нали ми се носеше цветен Ланвин и се чудех между два. Взех и двата и не съм очарована. Намерих си и 100 мл. на Кашмир, пък то ще вземе да се стопли и да остане за другата зима. Sad
Заради големите ми дъщери и желанието им да пробват, взех 5 версии на Зеления чай. Бях забравила за него, откакто бях малко по-голяма от момичетата ми. Вече не ми харесва. Sad
И сега съм потънала допълнително в скръб, защото Черната орхидея е на страхотна цена -30% в Дъглас, а аз се поохарчих и само тихичко подмятам на съпруг и деца колко биха ме зарадвали за 8-ми март, понеже любимата ми Кадифена Орхидея свърши по Коледа.

# 640
  • Мнения: 31 381
А, какво стана с Черешовия Еликсир на Клиник?Не сподели дали намери вишньовка и как го усещаш.

От вчера сутринта нося постоянно синият Гутал, разкошно ванилов е този парфюм. Отнася много комплименти и като се наслагва с много пръскания и подновявания все по- хубав става. Забелязах, че трябва да се носи по- дълго време, не да го сменя вечерта примерно, както обикновено правя с парфюмите.

# 641
  • софия
  • Мнения: 222
Връщам се към едина стара марка парфюм Envy Gucci,отдавна го няма никъде,но ми беше любим.Препоръчайте ми нещо сходно на мирис.

# 642
  • Sofia
  • Мнения: 7 035
Ако бяха спестили тамяна в черешовия еликсир, щеше да е перфектен (за мен).

# 643
  • Мнения: 31 381
Ако бяха спестили тамяна в черешовия еликсир, щеше да е перфектен (за мен).
Аз не усещам грам тамян в него и по-добре.

# 644
  • Мнения: 2 843
...
От вчера сутринта нося постоянно синият Гутал, разкошно ванилов е този парфюм. Отнася много комплименти и като се наслагва с много пръскания и подновявания все по- хубав става. Забелязах, че трябва да се носи по- дълго време, не да го сменя вечерта примерно, както обикновено правя с парфюмите.

Аз моя го носих в най-големите студове. Наистина, прекрасна ванилия с цитрус, чиято красота се разкри много добре насред мраз и сняг, дори ми хареса повече от лилавия Гутал.

Общи условия

Активация на акаунт