Лидл 112 - 02.02.2018 г. - 01.03.2018 г. - за най-късия месец - удължена тема ;)

  • 197 566
  • 1 658
  •   2
Отговори
# 1 635
  • Мнения: 4 424
Има ли  пуканки - готови изпукани?
Стават ли?

Мисля, че няма.
На 0.55 лв. има за микровеле - със сол и с масло.
Нямам микровълнова.
Уф, ще трябва по бабешкия начин - с тенджера на котлона. Само дето "лашкането" на тенджерата няма да се отрази добре на керамиката Sad
Тези за микровълнова стават в голям тефлонов тиган като се изсипе всичко от плика и се сложи капак и на котлона, а за разтръскването се вдига от котлона. Аз спрях да купувам такива за микровълнова, защото ми миришат на химия, взимам обикновена царевичка за пуканки от кауфланд и слагам олио в тигана, 4-5 лъжици царевички в олиото, сол, капак и загрявам.

# 1 636
  • Пловдив
  • Мнения: 5 023
Правим ги с обикновена царевица за пуканки в по-дълбок тиган или касерола с дебело дъно и стъклен капак.

# 1 637
  • Русе
  • Мнения: 5 348
Здравейте!
Влизам снощи в Лидъл и Dizzy Face и магазина е като след война. Плодове и зеленчуци йок, месата и те, само агнешко беше останало Simple Smile, риба нъц. На пекарната същата работа - половината артикули ги няма. Нямат наличности. Чакат камионите да пробият, че да заредят магазина.

# 1 638
  • Мнения: 280
Абе стига с тия камионета! Днес и на мен една така ми излезе, че било поледица и т.н. А аз как мога да стигна до магазина им? Да са мислили преди седмица, а не сега природата им виновна с 30-те сантима сняг. Звучи несериозно към клиента, а за бизнеса им още по-. Хората с мартениците стоят с щендерите си на студа при -12, а на тия дето са им топли дупетата ги мързи да си организират доставките.
Прах и течен перилен Персил 60 пранета другата седмица в К. за 13,99. Купуваш и цяла година переш-хаха

Последна редакция: пт, 02 мар 2018, 11:49 от kostalav

# 1 639
  • Мнения: 1 613
Вие сериозно ли?  Ако ви сложат краставици, доставени преди 1 седмица, ще ги купите ли?
Дунав мост беше затворен няколко дни. Опашката с камиони от Бг страна е километри. Толкова сигурно е и в Румъния и на всяка друга граница.
Спираха даже камиони с живи животни.
От къде да вземат зеленчуци, за да заредят магазина?
Русе 2 дни беше блокиран, хората не ходеха на работа, големи предприятия спряха производство.
Ако сте в райони, където няма снегове и навявания, нямате представа за какво става дума.

# 1 640
  • Мнения: 68 716
Абе стига с тия камионета! Днес и на мен една така ми излезе, че било поледица и т.н. А аз как мога да стигна до магазина им? Да са мислили преди седмица, а не сега природата им виновна с 30-те сантима сняг. Звучи несериозно към клиента, а за бизнеса им още по-. Хората с мартениците стоят с щендерите си на студа при -12, а на тия дето са им топли дупетата ги мързи да си организират доставките.

Напълно подкрепям!!!

То по логиката на останалите, цяла зима трябва да не ядем, да не се къпем и прочее...зер има сняг, студено е, няма как да се зарежда. Joy
Мдаамммм...

# 1 641
  • Мнения: 10 614
Умен кантар има в Лидл - Лозенец, а роботите вече са два. Успях да си взема от сиренето по 1,49 лв. Пак последни бройки бяха останали ощебна обяд.

Отвороха нова каса и касиерката забрави да дойде. Трябваше да се оплачем шумно, за да дойде някой все пак.

Да бе и на мен ми направи впечатление, че охраната отваря касата. От кога така...?

# 1 642
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 019
Днес ми е късметлийски ден. Успях да стигнa до нaшия лидл, че си бях хaресaлa един стенен чaсовник и домaкинското цифрово кaнтaрче.Да ,ама кaнтaрчетaтa бяхa свършили. Отивaм на кaсaтa ,плaщaм си нещaтa и питaм нямaт ли още кaнтaрчетa .Млaдежa на кaсaтa кaзвa да търся по рaфтовете, е, да, aмa нямa. И хоп, чудидейно изпод кaсaтa се появи един тъкмо за мен. Знaчи с питaне всичко можело.

# 1 643
  • София
  • Мнения: 11 713
Абе стига с тия камионета! Днес и на мен една така ми излезе, че било поледица и т.н. А аз как мога да стигна до магазина им? Да са мислили преди седмица, а не сега природата им виновна с 30-те сантима сняг. Звучи несериозно към клиента, а за бизнеса им още по-. Хората с мартениците стоят с щендерите си на студа при -12, а на тия дето са им топли дупетата ги мързи да си организират доставките.

Напълно подкрепям!!!

То по логиката на останалите, цяла зима трябва да не ядем, да не се къпем и прочее...зер има сняг, студено е, няма как да се зарежда. Joy
Мдаамммм...
Подкрепям! Винаги съм се чудила, какво ли правят в скандинавските страни, дали са живи все още???????

# 1 644
  • Мнения: X
Е кой е виновен според вас за това че камионите не могат да стигнат до магазините?  Мъжа ми кара камион и знам каква мъка е, и той иска да стигне на време, но уви не зависи от него. Нито от някой от лидл. Като спрат движението няма как да се случат нещата. Wink

# 1 645
  • Мнения: 280
Всеки да си гледа работата! Ако почна да ги мисля и тях, ае няма нужда и заплати да взимат. Има си хора от логистика, има си шофьори, продавачи и т.н. Всеки взима пари срещу труда си и не ме интересува къде по веригата им се е скъсала нишката. Като почнат да ми плащат и на мен, тогава ще ми държат сметка. За сега само аз мога да им държа или да се откажа от тях. Което е противно на всяка търговска логика. Но както всичко останало - "тука е така..."

# 1 646
  • Мнения: 1 613
Не само тук е така! Виждала съм празни магазини и в други държави. Когато стачкуват шофьорите в Испания беше лято и пълно с туристи - магазините бяха празни. Преди две години в Германия, заради затворени пътища беше същото. Ние не можахме да се приберем заради тежка зимна обстановка. В Румъния положението е същото като тук. Примери има много. Не е до това да "ги мислиш и тях", а да проявяваме разбиране.

# 1 647
  • Мнения: 280
Последно от мен, че зациклихме нещо в тия приказки. Имат страница, ако трябва там официално да заяват, че магазина няма да отвори до първа пролет и да не ходя от единия в другия и там да ми кажат, че не знаели кога ще имат, а навън било поледица и само природата може да определи кога ще получат "нещото"; а на телефона им да ми казват, че ще предадат въпроса ми къде го има на някакъв си мениджър, който ще ми отговори в рамките на 48 часа...Simple Smile Поне снега се топи навън. Тъжно за децата и щастие за търговците и клиентите им. Ще има, ще има лято... Добре, че и то не зависи от тях

# 1 648
  • Мнения: 5 105
Аз пак да напомня за нова тема

# 1 649
  • София
  • Мнения: 2 239
Днес като пазарувах, забравих да погледна дали ще работят в понеделник. Някой да е обърнал внимание?

Общи условия

Активация на акаунт