Лидл 112 - 02.02.2018 г. - 01.03.2018 г. - за най-късия месец - удължена тема ;)

  • 197 630
  • 1 658
  •   1
Отговори
# 1 620
  • София
  • Мнения: 3 172
Аз не мога за открия носните кърпи  (стекчето) Sad гледах при превръзки, сапуни,  четох етикетите един по един и не мога да ги открия 😢. Взех от козметичните в кутия, но са доста твърди-няма да повторя.
При тоалетната хартия, кухненските ролки и салфетки.

# 1 621
  • у нас
  • Мнения: 1 870
Там не съм търсила 😁Благодаря!

# 1 622
  • shumen
  • Мнения: 18 150
Аз другата седмица си харесах доста неща.Само да видим дали най после ще се добера до Лидл.

# 1 623
  • Мнения: 1 521
Аз защо така днес го пропуснах Камембера... Планирала съм го завит в бутер. Дано утре да има като отида Simple Smile.
става ли хубаво така?
За първи път ще го правя така. Четох някъде рецепта и ще експериментирам.

# 1 624
  • София
  • Мнения: 22 941
От предстоящата брошура ме впечатли цената на прясното мляко Верея 3%.

# 1 625
  • Мнения: 4 303
Някой плачеше за кухненски робот, модела от последното предложение. Тази вечер видях доста бройки на Оряхово, бул. Сливница.
Може ли снимка,  линк?

# 1 626
  • София
  • Мнения: 22 941
Скрит текст:
Скрит текст:
Някой плачеше за кухненски робот, модела от последното предложение. Тази вечер видях доста бройки на Оряхово, бул. Сливница.
Може ли снимка,  линк?
[/quote]

Нямам снимка. Нямам време да търся линк за продукта. Някой беше качил снимка.

# 1 627
  • Димитровград
  • Мнения: 1 745
Някой търсеше домакинската стълба. В Разлог вчера имаше три или четири броя, както и много други неща, които в Димитровград отдавна са изчерпани.

# 1 628
  • София
  • Мнения: 852
Има ли  пуканки - готови изпукани?
Стават ли?

# 1 629
  • Мнения: 1 144
Тишлайферите, за които писахте, къде се намират?

# 1 630
  • Мнения: 69 088
Има ли  пуканки - готови изпукани?
Стават ли?

Мисля, че няма.
На 0.55 лв. има за микровеле - със сол и с масло.

# 1 631
  • Мнения: 4 303
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:
Някой плачеше за кухненски робот, модела от последното предложение. Тази вечер видях доста бройки на Оряхово, бул. Сливница.
Може ли снимка,  линк?
Нямам снимка. Нямам време да търся линк за продукта. Някой беше качил снимка.
[/quote]
Намерих го.
http://broshura.bg/lidl/lidl-broshura-do-04-03-18?r=321#page=13

# 1 632
  • София
  • Мнения: 852
Има ли  пуканки - готови изпукани?
Стават ли?

Мисля, че няма.
На 0.55 лв. има за микровеле - със сол и с масло.
Нямам микровълнова.
Уф, ще трябва по бабешкия начин - с тенджера на котлона. Само дето "лашкането" на тенджерата няма да се отрази добре на керамиката Sad

# 1 633
  • Пловдив
  • Мнения: 5 028
Нищо й няма на керамиката. Не е нужно да се блъска по котлона с тенджерата. Вдига се тенджерата и се ратръсква и после пак се слага на котлона. От години правим само така пуканки. Синът ми сам си ги прави, всъщност. Simple Smile

Стават супер!

# 1 634
  • Пловдив
  • Мнения: 40 858
Нищо й няма на керамиката. Не е нужно да се блъска по котлона с тенджерата. Вдига се тенджерата и се ратръсква и после пак се слага на котлона. От години правим само така пуканки. Синът ми сам си ги прави, всъщност. Simple Smile

Стават супер!
Съдът в който се правят е важен...при мен не стават-загаря,а ако е в тиган олива и ...не правя.

Общи условия

Активация на акаунт