Лидл 112 - 02.02.2018 г. - 01.03.2018 г. - за най-късия месец - удължена тема ;)

  • 197 571
  • 1 658
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 2 240
Аз отдавна не съм купувала свинско.
А след коментарите скоро за онзи джолан.. дали ще е хубаво свинското.. как мислите?

# 31
  • Мнения: 47 996
Пу ПУ никога не съм имала проблеми с месото. Джолана и на мен не ми се получи, може да съм кофти готвачка, а пилето от последната промоция ми беше воднисто, в сравнение с Дюк...но иначе месата са си хубави.

# 32
  • Мнения: 2 621
И аз харесвам свинското в Лидл, колкото пъти съм купувала, съм оставала доволна.

# 33
  • Мнения: 4 430
Да знаете, че от детските чаршафи за следващата седмица само бежавите са хубави и мекички. Синьото е по-твърдо и едно петно като натърках и падна цвета...

# 34
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Кокосовото масло си е в постоянния асортимент. От поне 6 месеца. И редовната цена му е тази в брошурата. Така че може да си го купите и сега, но няма смисъл от запасяване.
Купих и каперсите, и сушени домати, още веднъж благодаря на отзовалите се.
Крушите са много хубави, от айсберга също съм доволна.
Авокадото е намалено при нас 2,70 май беше. Бананите също са намалени.
Зехтинът на промоция миналата седмица още е намален. Пише, че намалението важи до днес.

# 35
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 795
Аз от другата седмица си харесах дамския часовник, друго нищо.

# 36
  • Бургас / UK
  • Мнения: 1 600
За косата се разтопява и става като зехтин,слага се съвсем малко количиство!

Може ли по-подробно описание на маската с кокосово масло, като за начинаещи.
Благодаря предварително.

Аз го разтривам между дланите докато се разтопи и нанасям директно в/у косата.Стоя колкото време имам и в банята...После косата е доста мекичка и живнала(моята е доста суха,изрусена и чуплива).Незнам,ако е по -мазна дали няма да я омазнява допълнително Confused

# 37
  • Мнения: 68 742
Аз отдавна не съм купувала свинско.
А след коментарите скоро за онзи джолан.. дали ще е хубаво свинското.. как мислите?

Аз не мисля...просто го готвя и го ям.Laughing

Джолана си е калпав, както вече всички знаем...така че не го споменавайте дори.

Който е предубеден към месото в Лидл, в момента в била има свинско вратле на промоция.

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 40 807
Аз месо от там няма да купя...

# 39
  • Мнения: 68 742
Мистик, ще колиш ли....на плаца Simple Smile

# 40
  • Перник
  • Мнения: 4 863
За косата се разтопява и става като зехтин,слага се съвсем малко количиство!

Може ли по-подробно описание на маската с кокосово масло, като за начинаещи.
Благодаря предварително.

Аз го разтривам между дланите докато се разтопи и нанасям директно в/у косата.Стоя колкото време имам и в банята...После косата е доста мекичка и живнала(моята е доста суха,изрусена и чуплива).Незнам,ако е по -мазна дали няма да я омазнява допълнително Confused

Не омазнява Simple Smile Нито кокосовото, нито друго масло, което съм ползвала. Аз си разтапям кокосовото, като просто го слагам на по-топло място (на печката, след като съм готвила, или на радиатор), че ми е по-удобно за нанасяне течно. Нанасям върху скалпа, разнасям и по дължините. Оставям да действа поне половин час преди да измия косата.

Проблеми с месото от Лидл не съм имала, така че бих се възползвала от промоцията Simple Smile

# 41
  • Мнения: 20 174
Току-що разгледах и брошурата и там са показани на крак - вЕрно са предвидени за такъв тип патъчки... шси останъ демоде язе!
Така като ги гледам тези чорапи, 100% ще се виждат изпод панталона и отстрани на обувката, а пък като седне човек...представям си гледката  Laughing

# 42
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 019
Месо от лидл само 2 пъти съм взимала , и двата пъти беше много хубаво,мисля че котлети бяха,дори ММ ги хареса, а той е предубеден към меса от големите вериги и купува само от един магазин за месо до удома,където всеки ден им носят стоката.

# 43
  • Пловдив
  • Мнения: 40 807
Мистик, ще колиш ли....на плаца Simple Smile
заколиха ми го отдавна  Laughing още нач.на декември Wink

# 44
  • Мнения: 10 622


ПП Както казах и на това прекрасно момиче, има и друга полза от тази случака: Накарах мъжа ми да обещае, че никога повече няма да ми се смее, че вярвам на писаното в Бг-мамма, както и три пъти да извика :"Бг-мамма е велика сила" hahaha


Grinning Урааа!

Общи условия

Активация на акаунт