Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Филми - новини, премиери, обсъждане - 2

• 34 969
  • 68
  •   1
Отговори
# 60
Някой гледал на кино българския филм "Голата истина за група жигули"?

# 61

Тъпотия общо взето.Не го изтърпях до края.

# 62
  • Варна

Тъпотия общо взето.Не го изтърпях до края.
Моето мнение е точно обратното. Страхотен. Много ми хареса, много. И на всички около мен, които го гледаха вече.

# 63
И на мен много ми хареса. Смях се много.

# 64
Здравейте, на 1-ви май от 11ч. в Кино "Влайкова" ще има детски късометражни филми. Предполагам че са интересни, някоя от вас попадала ли е на тях или на събитие на кинематограф?
Ето го събитието - https://www.facebook.com/events/134803078553125

Последна редакция: ср, 28 апр 2021, 21:10 от limonchelo143

# 65
  • София
Извинявайте, да ви попитам - някой от БГ сериалите, примерно ол инклузив или друг, дали е подходящ за семейно гледане - с деца 4-8 г. възраст?
Мерси!

# 66
  • Варна
Извинявайте, да ви попитам - някой от БГ сериалите, примерно ол инклузив или друг, дали е подходящ за семейно гледане - с деца 4-8 г. възраст?
Мерси!
Ами Ол инклузив става, и дечица има в него. Освен че на Вас ще е скучно, щото си е тъпня, децата може и да се кефят.

# 67
  • София
Мерси!
Ами Ол инклузив става, и дечица има в него. Освен че на Вас ще е скучно, щото си е тъпня, децата може и да се кефят.
Благодаря за информацията!
А друг бг сериал подходящ за семейно гледане, можете ли да препоръчате?

# 68
  • София
От тези, които се излъчват в момента само Ол Инклузив попада в тази графа.

Общи условия

Активация на акаунт