Модни консултации -32

  • 103 347
  • 743
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 31 195
Ултравиолетово е мой цвят и ще нося.

# 16
  • Мнения: 1 334
Момичета, трябва ми помощ, как цветово да съчетая цветните панталони на Vera Wang (отдолу прикачих снимка)?
Доскоро си мислех, че няма да е проблем, но не открих подходящ цвят за блуза и обувки.



Благодаря предварително за всяко изказано мнение. Flowers Bouquet

# 17
  • sofia
  • Мнения: 2 259
Момичета, трябва ми помощ, как цветово да съчетая цветните панталони на Vera Wang (отдолу прикачих снимка)?
Доскоро си мислех, че няма да е проблем, но не открих подходящ цвят за блуза и обувки.



Благодаря предварително за всяко изказано мнение. Flowers Bouquet
Много сложна задача. Аз предлагам лилав топ, примерно flowy риза. Обувките Nude, колкото и тривиално да звучи. Grinning

https://pin.it/3gw5rzeszfss4p
https://pin.it/gthovyhh6aficb

# 18
  • Мнения: 22 435
Не мога за ги увелича, за да видя добре, но ако има тъмно синьо, бих заложила на него за блуза, топ...и по същият начин и с обувките.
Или пък нюд обувки.

# 19
  • Мнения: 35 968
Ултравиолетовото не е и моят цвят,благодаря за темата. bouquet

също ще бъда немодерна Grinning

# 20
  • Мнения: X
Момичета, трябва ми помощ, как цветово да съчетая цветните панталони на Vera Wang (отдолу прикачих снимка)?
Доскоро си мислех, че няма да е проблем, но не открих подходящ цвят за блуза и обувки.



Благодаря предварително за всяко изказано мнение. Flowers Bouquet

Ето как е съчетан в интернет.

Предполагам че ще е добре с всички едноцветни блузи(цвят какъвто има в панталона) или с бял  t-shirts  според мен ще е о.к.

# 21
  • Мнения: 1 334
Благодаря ви, ще пробвам и ще напиша! Heart Exl

# 22
  • София
  • Мнения: 11 710
Привет и от мен. Имам равни обувки и сандали на Vagabond, за мен са на едно ниво като удобство с Geox, т.е. харесвам ги. Иначе са и доста здрави - състоянието на кожата е много добро дори след два сезона среща с мен.
Много благодаря!А в кои реални магазини се прeдлагат Vagabond?Аз съм ги срещала само в Punto.

# 23
  • Мнения: 1 399
В Humanic. Hands V

# 24
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 473
Благодаря ви, ще пробвам и ще напиша! Heart Exl

Много як панталон, между другото. Откъде го имаш?

# 25
  • Мнения: 1 334
Благодаря ви, ще пробвам и ще напиша! Heart Exl

Много як панталон, между другото. Откъде го имаш?
Благодаря, много го харесвам, затова ме е яд, че си стои така.
Подарък ми е, но предполагам онлайн може да се намери.
Vera Wang multiple colors търсих в нета, за да прикача снимка.
П.С. на снимката изглежда по-свободен около глезена, а всъщност е по-тесничък, въпреки, че има еластичност в него.  Simple Smile

# 26
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 473
С едни бели кецове и тениска като показаната от Чаровна го виждам аз. Да покажа и шарената пола, която аз харесах, нещо се заглеждам по шарено напоследък

# 27
  • София
  • Мнения: 1 500
Благодаря за новата тема!  bouquet
Харесвам ярки цветове, особено лятото, когато имам тен. Бих носила и виолетово във всякакви варианти.  Simple Smile

# 28
  • Мнения: 115
Здравейте, момичета. Искам да попитам откъде мога да си купя верижна  дълга дръжка (синджир) за малка чанта? Онлайн ако може за идеи! Благодаря! Simple Smile

# 29
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 461
Ултравиолетово е мой цвят и ще нося.
И аз така, много му се радвам, разкошен е във всички нюанси Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт