Intimen gel!

  • 4 856
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 248
Ползвала съм почти всички видове...всъщност така и не ги изразходвах до край! Определено съм на мнение, че най-добър е Лактацид Фемина, след това и на Невея не е лош! Peace

# 16
  • Мнения: 231
Още един глас за Лактацид Фемина - много е хубав. Последния път бързах, а в аптеката го бяха свършили и си взех някакъв нов , Venus се казва, обаче много гадно мирише и ще трябва да го сменям. Също съм чувала много добри отзиви за Дерком, но още не съм вземала от него. Пробвала съм почти от всички масови, но истински доволна съм само от Лактацид-а! Party

# 17
  • Мнения: 1 033
Още един за Lactacid Femina. Много съм доволна от него, икономичен е, с приятна миризма, на сносна цена и все пак е медицинска козметика.

# 18
  • Мнения: 1 564
От на Avon интимният съм много доволна.  Flutter
===================================================
И аз ползвам него,само че неароматизирания и засега съм доволна.

# 19
Moqt e na Carine de Farme(frenska marka,no ne sym q vijdala na bg pazara),a intimniq mi krem e na Oriflamme.Mnogo sym dovolna ot dvata prudukta i ne bih gi zaminila s nishto drugo.

# 20
  • Мнения: 607
Аз ползвам на Нивея и съм доволна.

# 21
  • Мнения: 217
Още един за Lactacid Femina. Много съм доволна от него, икономичен е, с приятна миризма, на сносна цена и все пак е медицинска козметика.
Hug Hug

# 22
  • Мнения: 870
Moqt e na Carine de Farme(frenska marka,no ne sym q vijdala na bg pazara),a intimniq mi krem e na Oriflamme.Mnogo sym dovolna ot dvata prudukta i ne bih gi zaminila s nishto drugo.
Този го има в България, преди време го ползвах, но съм по-доволна от Lactacyd Femina.

# 23
  • Мнения: 5 391
Ползвала съм повечето, сега съм с Leocrema, доволна съм.

# 24
  • Мнения: 798
Ползвах на Бионсен и бях много доволна , но из4езна от магазините. Сега имам на Carefree и също съм доволна. Simple Smile

# 25
  • Мнения: 160
Виждам, че повечето ползвате Lactacid Femina и сте доволни. Ще взема и аз да си го купя. Кажете ми колко струва горе-долу?

# 26
  • София
  • Мнения: 1 621
LACTACID FEMINA Peace Сменила съм много, но определно това е моят гел.

Подкрепям. Много е добър. Peace

# 27
И аз съм за Lactacid Femina, а също и за SebaMed. Много са добри - съвсем деликатен аромат, без оцветители  newsm10

# 28
  • Мнения: 11 004
Lactacid Femina и Leocrema Peace
Сега мисля да пробвам гела на Nivea.

# 29
  • Мнения: 5 475


Аз  използвам Dercome на Dr. Wolff.По-скъп е, но е най-добър.Води се продукт номер едно за Германия и Англия,препоръчван от гинеколозите!  Peace

Мисля ,че е под 20 лв. някъде около 13-14 лв в аптеките  ( newsm78 поне толкова беше преди около година и нещо).
   

Общи условия

Активация на акаунт