Къде в Пловдив??? - 75

  • 85 837
  • 737
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 3 459
преди бая години решихме проблема с тоя Глобол, наистина много ефикасен. Сега го търсих къде ли не и няма и няма. Сигурно ли е че го има в Бриколажа?

Снощи от аптека купих някви спринцовки хлебомор, купих и някви прахчета фендона нещо си, обаче с тях няма да рискувам и ги зарязвам. Тва за кучета - фронтлайн дето е, спрей ли е, какво е?

Благодаря ви!  Rolling Eyes

# 106
  • Мнения: X
Фронтлайн е нещо като ампула, която трябва да разтвориш във вода и да сложиш в пулверизатор, както съм описала в горния пост.

# 107
  • Мнения: 54 427
Не бих ползвала Фронтлайн с малко дете.
А Глобол е безопасен, слага се и в кухненските шкафове.
Имаше го, поне м.г.

# 108
  • Мнения: 48
И аз мислех  да викам фирма,  но се отказах.  Купих  от аптеката в Кауфланд едни черни пластмасови кубчета  с нещо вътре,  но не помня как се казваха. От както ги сложих на различни мест в баня,  кухня,  коридор намаме нито една,  а положението  беше отчайващо.
Аз ги изгоних точно с това и от години няма нито една Казва се Хлебомор- К и представлява кутийки с нещо като гел вътре. Напълно безопасни са за дом любимци и хора. Котката редовно ги разнася из къщата Simple Smile

# 109
  • Мнения: 3 459
Да, и аз сега намазах с хлебомор гел  Peace

# 110
  • Мнения: 6 206
Не бих ползвала Фронтлайн с малко дете.


Не само малко дете, въобще където има хора не е ок
Цялата отрова се вдишва

# 111
  • Мнения: 54 427
Фронтлайн съдържа небеизвестния Фипронил, покрай който се вдигна голяма пушилка с бракуваните партиди яйца.

# 112
  • Майничка
  • Мнения: 12 583
Продават ли някъде в града арабски кус-кус? Купувала съм от Лидл, но явно има само в тематична седмица.

# 113
  • Пловдив
  • Мнения: 2 877
В ДМ има. Беше изчезнал за известно време, но сега пак е в асортимента.
В Лидл също беше в постоянния асортимент, но го спряха отдавна. Sad

# 114
  • Мнения: 3 459
Да кажа за Глобол че звънях на всички по-големи магазини дето се сетих в Пловдив - никъде го няма  Confused
Всичко останало като съвети дето получих не ми се иска да ги пробвам - айкън, фронтлайн не знам колко са безопасни. В момента и аз и детето сме по цял ден у нас и се очаква да стоим в стаята която трябва да пръскам.

# 115
  • Мнения: 6 939
Виждали ли сте резервни пръчки за таванен простор? Виждала съм да продават отделно въженца, но не и пръчките, а са ръждясали и имат нужда от подмяна.

# 116
  • Plovdiv
  • Мнения: 382
Здравейте! Майките на бебета могат ли да ме упътят къде в Пловдив има добре заредени магазини за бебешки дрешки и аксесоари. Трябва да пазаруваме за новородено - комплект за изписване, стерилизатор, повивалник, ваничка....................................имаше на времето магазини, които правят отстъпка за толкова закупени неща. По мое време имаше Щъркел на ул Свобода, но сега дали го има и дали е добре зареден..............Помагайте

# 117
  • Пловдив
  • Мнения: 3 559
Штъркел не съществува.
Вис Виталис срещу Баумакс се сещам на бързо.
Но стерилизатор може да не ви е нужен на първо време. Повивалник също.

# 118
  • Мнения: 6 206
Също BabyLife острани на Метро
Чиполино магазина - махнали са се от търговииите център Нова, говореше се че ще се местят на мястото на бившия Практикер, но дали е така, изгубих му следата.
Вис Виталис - за мен е най-добре винаги, само че първият - до хотела на Ванко 1
Този на Баумакс мисля, че е затворен още преди  поне 3 години
Жалко за Штъркел - имаха много хубави неща преди 10 години

# 119
  • Мнения: 10 415
Виждали ли сте резервни пръчки за таванен простор? Виждала съм да продават отделно въженца, но не и пръчките, а са ръждясали и имат нужда от подмяна.
Смени си го целия. Въжетата и те са мръсни сигурно щом пръчките са раждясали...
Въжета си продават като въжета - ползват се за какво ли не, нормално. Простора си е цяло изделие.
Пускат понякога на промоция в Практикер / Алати.

Общи условия

Активация на акаунт