Къде в Пловдив??? - 75

  • 85 822
  • 737
  •   1
Отговори
# 480
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Къде правят от онези малките понички, които се предлагат с различни топинги ?

Скоро ще започнат сергиите на Гребната база с тези понички.Зимата няма никъде.Или поне за не се сещам

# 481
  • Майничка
  • Мнения: 12 582
Къде правят от онези малките понички, които се предлагат с различни топинги ?

В будката до тотото на кръстовището на "Петко Д.Петков" и "Капитан Райчо".

# 482
  • Мнения: X
Къде правят от онези малките понички, които се предлагат с различни топинги ?
До магазина за месо ли ?
На светофара ?
В будката до тотото на кръстовището на "Петко Д.Петков" и "Капитан Райчо".

# 483
  • Майничка
  • Мнения: 12 582
... До магазина за месо ли ?
На светофара ? ...

Отсреща, в посока сергиите за зеленчуци.

# 484
  • Мнения: X
Благодаря 💐

# 485
  • Пловдив
  • Мнения: 757

Хронолаб от доста време вече са Синево.

Хронолаб пак са по здравна каса нали ?

# 486
  • Мнения: 579
Здравейте, дами! Препоръчайте ми, ако знаете добър, ама наистина добър козметик в Пловдив, който да работи с ултразвук, когато става въпрос за почистване на лице. И също така, ако имате някакви мнения за салон ''Захир'', тъй като гледам доста суперлативи по техен адрес, но обикновено прехвалените неща не са такива, каквито изглеждат, затова ми се ще да чуя повече мнения.

# 487
  • Пловдив
  • Мнения: 1 434
Здравейте.От къде мога да купя детски гумени ботуши р-р 32-33 на цена 10-15 лв. Не искам по-скъпи, защото ми трябват само за 2-3 обувания.

# 488
  • Мнения: 10 405
Здравейте.От къде мога да купя детски гумени ботуши р-р 32-33 на цена 10-15 лв. Не искам по-скъпи, защото ми трябват само за 2-3 обувания.

От продавалника носени Simple Smile

# 489
  • Пловдив
  • Мнения: 2 202
Момичета, къде в Пловдив продават колички на Hauck, освен Вис Виталис, Джъмбо и Малечко, те са проверени!

Някой знае ли къде продават този шоколад?

# 490
  • Мнения: 2 622
Преди вносителятна Hauck беше в Пловдив /някъде в безмитната зона/. Взимала съм от тях резервни колелета. Може там да проверите дали има това, което търсите.

# 491
  • Мнения: 579
Момичета, къде в Пловдив продават колички на Hauck, освен Вис Виталис, Джъмбо и Малечко, те са проверени!

Някой знае ли къде продават този шоколад?

Хиполенд - имат и каталози, т.е. доколкото знам от приятелка би могла да се направи поръчка чрез магазина директно към вносителя за определен модел, ако в момента го нямат в наличност. 

# 492
  • Мнения: X
Здравейте.От къде мога да купя детски гумени ботуши р-р 32-33 на цена 10-15 лв. Не искам по-скъпи, защото ми трябват само за 2-3 обувания.
Пробвай в Илиенци. Като влезеш от лявата врата се пада второто или третото магазинче от ляво.
Случвало се е да намирам при тях изостанали от предишни години единични бройки на символични цени.

# 493
  • Пловдив
  • Мнения: 2 202
Момичета, къде в Пловдив продават колички на Hauck, освен Вис Виталис, Джъмбо и Малечко, те са проверени!
Хиполенд - имат и каталози, т.е. доколкото знам от приятелка би могла да се направи поръчка чрез магазина директно към вносителя за определен модел, ако в момента го нямат в наличност. 
В Хиполенд ми казаха, че вече няма да зареждат колички на Хаук, даже скоро са имали разпродажба, явно искат да изчистят наличните.

rire, благодаря, но в нета не намирам адрес  за представителство в Пловдив....

# 494
  • Мнения: 3 922
Момичета, къде в Пловдив продават колички на Hauck, освен Вис Виталис, Джъмбо и Малечко, те са проверени!
М-н "Касида".

Общи условия

Активация на акаунт