Къде в Пловдив??? - 75

  • 85 921
  • 737
  •   1
Отговори
# 120
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 821
Да, Вис Виталис на Баумакс не работи от много време. Този на 6ти Септември зад Ванко 1 е много добре зареден, скоро купувах подаръци за бебе и много дълго умувах какво да избера, много неща ми харесаха. Някои неща има и в Хиполенд, но като цяло не е толкова богато зареден. Повече за играчки е като че ли, а другото е за асортимент.

# 121
  • Plovdiv
  • Мнения: 382
Също BabyLife острани на Метро
Чиполино магазина - махнали са се от търговииите център Нова, говореше се че ще се местят на мястото на бившия Практикер, но дали е така, изгубих му следата.
Вис Виталис - за мен е най-добре винаги, само че първият - до хотела на Ванко 1
Този на Баумакс мисля, че е затворен още преди  поне 3 години
Жалко за Штъркел - имаха много хубави неща преди 10 години

Да, точно на 10 години е сина ми. Тогава мъжа ми, който по стечение на обстоятелствата се наложи сам да пазарува, всичко там беше накупил, а продавачките го бяха консултирали много добре. Всичко, което беше избрал ми свърши чудесна работа. Затова се надявах, ако този магазин вече го няма, да има поне няколко такива нови.

# 122
  • Мнения: 130
Мами,препоръчайте добър частен дерматолог при когото мога да отида и ако може да дадете г/д цена за преглед Simple Smile

# 123
  • Мнения: X
В кожния диспансер.

# 124
  • Мнения: X
Д-р Марияна Лукова в кожния диспансер. Ако не се лъжа прегледа е 30 или 35 лева. Ако вземеш направление от ЛЛ ще заплатиш само 7 лева.

# 125
  • Мнения: 2 361
Здравейте ,къде има борса или да продават на едро или по-изгодно памперси и адаптирани млека?
Благодаря Simple Smile

# 126
  • Мнения: 3 459
Здравейте ,къде има борса или да продават на едро или по-изгодно памперси и адаптирани млека?
Благодаря Simple Smile
В Кичука

# 127
  • под тепетата
  • Мнения: 9 364
Джей, аз съм ползвала Биокил няколко пъти. Инцидентно се появяват на година по един път , след като  дълго сме отсъствали  от вкъщи. Имахме куче, не е имало проблем с него или другите ми двукраки домашни любимци .

# 128
  • Мнения: X
В Кършака, на ъгъла на улиците Братаница и Карловска, можеш да го видиш в линка има магазин, в който продават детски храни, адаптирани млека, каши. Има и памперси, не знам колко ще са ти изгодни специално памперсите.
http://www.bgmaps.com/link/09CD74CE60D477EEAE6F77D813977813

# 129
  • Мнения: 2 361
Благодаря ви,а къде в Кичука е другият магазин?

# 130
  • Мнения: 2 011
Здравейте,
някой може ли да ми каже, къде работи в момента д-р Росен Петров/гинеколог/? Освен в онкологията. И координати евентуално? Благодаря предварително.

# 131
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Здравейте,
някой може ли да ми каже, къде работи в момента д-р Росен Петров/гинеколог/? Освен в онкологията. И координати евентуално? Благодаря предварително.

http://zdravencatalog.com/d-r-rosen-petrov-akusher-ginekolog-plovdiv/

# 132
  • Мнения: 5 602
Джей, аз съм ползвала Биокил няколко пъти. Инцидентно се появяват на година по един път , след като  дълго сме отсъствали  от вкъщи. Имахме куче, не е имало проблем с него или другите ми двукраки домашни любимци .

Биокил помага ли срещу хлебарки ? Това е най-безвредния препарат.
Вариант е Неостомозан ( ампула от ветеринарен лекар) разтворен в 2 л. вода.Затваряш,пръскаш,излизаш за половин час. Мирише,но после се проветрява цял ден и миризмата изчезва.

# 133
  • Мнения: 2 011
Здравейте,
някой може ли да ми каже, къде работи в момента д-р Росен Петров/гинеколог/? Освен в онкологията. И координати евентуално? Благодаря предварително.

http://zdravencatalog.com/d-r-rosen-petrov-akusher-ginekolog-plovdiv/

Вече не работи там.
Открих го. На ул. "Кавала" 20. Може на някой да му е полезна информацията. Simple Smile

# 134
  • Мнения: 1 325
Здравейте! Бихте ли ми казали къде мога да намеря найлонови пликове за течности в ръчен багаж. Със съвместимост 1 литър и отгоре с цип?

Общи условия

Активация на акаунт