Преварявате ли водата за пиене?

  • 2 027
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 281
От 40- дневна пие розовия етикет на Девин, непреварена.
Явно не си гледала - имаше предаване специално за тази вода Девин. Това дето пише на етикета няма нищо общо с истината след като са я изследвали.  #CrazyА българската педиатрична асоциация дори "не беше наясно"  #Crazy #Crazyзащо са споменати на етикета. И ние я пиехме известно време, после спряхме. Какво ви е мнението за каните БРИТА? Чудя се дали да не си купя? Thinking

# 16
  • Мнения: 46 520
Аз от тия предавания разбрах, че си е наред и нищо й няма  newsm78

# 17
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327

Явно не си гледала - имаше предаване специално за тази вода Девин. Това дето пише на етикета няма нищо общо с истината след като са я изследвали.  #CrazyА българската педиатрична асоциация дори "не беше наясно"  #Crazy #Crazyзащо са споменати на етикета.

Ти явно си гледала, но не си разбрала, че просто търсеха под вола теле.

# 18
  • Мнения: 281
Аз от тия предавания разбрах, че си е наред и нищо й няма  newsm78
Дано да е така и аз да бъркам! Hug

# 19
  • Мнения: 1 671
От годинката насам пием чешмяна на общо основание. Така да се каже го захраних с нея постепенно

# 20
  • Мнения: 863
И аз я преварявам все още...не знам до кога,май по инерция я давам,тези минерални води нещо не ми вдъхват доверие Crossing Arms

# 21
  • Мнения: 3 356
Все още сме на преварена.След годинка ще я мисля  newsm78

# 22
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Девин, преварената е отвратителна на вкус.  Sick А и Девин е най-неминералната вода на вкус, която съм пила, на мен не ми допада, ама покрай Ф я пропих.

# 23
  • Linz
  • Мнения: 11 619
И аз я преварявам все още...не знам до кога,май по инерция я давам,тези минерални води нещо не ми вдъхват доверие Crossing Arms
Е водата от канала ли ти вдъхва доверие? newsm78

# 24
  • Мнения: 6 472
И с двете деца спрях да преварявам водата, когато бяха на 4-5 месеца. Минавам я само с през филтриращи кани. На малкото от време на време му давам и изворна вода, без предпочитания за марка. През просото го карам аз Whistling

# 25
  • Мнения: 4 621
Преварявах до 7-8 месеца. Сега пие или Девин - изворна или от кана  Брита.

# 26
  • София
  • Мнения: 983
Какво ви е мнението за каните БРИТА? Чудя се дали да не си купя? Thinking
От година и половина ползвам БРИТА, най-простия модел и съм изключително доволна. Водата от нея е чиста и вкусна, да не говорим, че освен за пиене я ползвам и за ютията, кафемашината, цветята и за каквото друго се сетя  Peace

# 27
  • на североизток
  • Мнения: 285
От чешмата не давам.Когато се роди филтрирах с кана Брита, но тъй като напоследък водата ни е толкова мръсна, че филтрите се скапват за дни, започнахме да ползваме минерална.Редувам различни видове минерална и изворна вода,

# 28
  • Мнения: 58
Нямаше годинка като спрях да я преварявам!Купувам Тапезна вода без да използваме минерална и няма проблеми за ежедневна употреба!Пиеш колкото си искаш,и не се занимаваш с нищо! Laughing

# 29
  • Мнения: 356
Вече не преварявам, но и не давам от чешмата - то ние не пием от там, че на нея ли...Редувам изворна с минерална.
           
     Peace  Абсолютно съм съгласна.

Общи условия

Активация на акаунт