90-дневна диета - килцата стопи и фиданка стани - Тема 367

  • 85 882
  • 726
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 2 695
Лятото с дините и пъпешите плодовия ден е рай. но зимата наистина няма избор, освен ябълки, 1-2 банана, но това си е глад. А ядките са само до 100 грама, така че .... трудна работа.

Госпожице съгласна съм с това, което си писала за вгх ротация. И аз съм си задавала същите въпроси. Но явно, защото 90ДД не е правена за спортисти, а за средностатистическата жена, която не прекарва целия си ден във фитнес залата и затова е по този начин структурирана Yum

# 211
  • София
  • Мнения: 3 833
Явно само на мен плодовите дни са ми голям кеф Whistling Whistling Тогава ям абсолютно всякакви плодове и се пръскам от кеф.

Поради липса на кантар в живота ми, боравя само с метъра. Хубаво на талия съм изгубила 2 см, ама на ханш не съм мръднала newsm78

# 212
  • София
  • Мнения: 1 832
И аз го харесвам плодовия, много обичам плодове. Единствено фурми и смокини не харесвам.

# 213
  • Мнения: 993
Друго си е тестенцето и шоколадчето, мен ако питате. Stuck Out Tongue Днес плодувам и си направих бъркоч от чушка и тиквичка на тиган. Не беше най-вкусното нещо, ама бива. Блазе ви, че обичате плодове, аз така и не ги обикнах за толкова години и това много ме спъва.

# 214
  • Leeds, UK
  • Мнения: 2 133
И аз го харесвам плодовия, много обичам плодове. Единствено фурми и смокини не харесвам.
Аз пък само тях😂

# 215
  • Мнения: 3 067
Аз много обичам плодове, просто напоследък съм много гладна в плодовите дни, а ако ям ядки, не свалям нищо. Пролетта и лятото, много добре ми действат домати, краставици, моркови, ягоди, череши, дини, пъпеши, но сега само на портокали, банани и ядки... тегаво ми е. Друия плодов, го правя зеленчуков.

# 216
  • Мнения: 775
А аз съм почти кило нагоре след плодов Simple Smile
Да не би да си задържала вода?

Аз да споделя, че и двата пъти, в които правех диетата, пропусках водния ден. С ниско кръвно съм изначално и сметнах, че няма смисъл да се мъча.
По мои наблюдения се сваля добре след въглехидратен ден, а в протеинов ден е по-добре да хапнеш варени яйца със салата за обяд и вечеря, след сирене или кашкавал винаги резултатите ми бяха по-лоши.


В плодовия ден хапвам повече банани, те засищат и са вкусни, винаги имам големи минуси.
Интересното е, че се губи тренинг, когато си свикнал да ядеш безразборно, а се наложи да започнеш пак режима, първите дни е МНОГО тегаво. Днес цял ден си мечтаех за пица.

З: Банан и половина
О: салата айсберг + ориз със спанак+ няколко картофа
В: боб+салата

За утре съм запланувала закуска банан, обяд - фокача със сушен домат (умирам за тесто вече), а вечерята ще е парче торта + черен шоколад. Нямам търпение:)

Последна редакция: вт, 20 фев 2018, 23:32 от Unforgotten`feeling`f

# 217
  • Мнения: 826
Ако сте се зачудили защо не пиша- имам гастритни проблеми, сега пасувам, ще се завърна в редиците на диетуващите по- късно. Сега имам кофти стомашни изпълнения, тъй че първо ще трябва да успокоя змея в стомаха си, а после да мисля за стриктно спазване на режим. Да ви е леко и резултатно диетуването! Чета ви!

# 218
  • Мнения: X
Елиа, много неприятно !
Бързо да се оправяш !

# 219
  • Мнения: 1 294
Елиа, ще ни липсваш, оправяй се бързо, здравето преди всичко 🤗
Unforgotten, много, много съм съгласна с теб  - всичко е въпрос на навик, както и яденето. Ако няколко дена човек си наложи да яде по - малко от обичайното, стомахът му се прибира и свиква да яде по - малко количества. Аз преди десетина години се хранех по правилата на книгата Сила за живот. В нея са обяснени подробно циклите на хранене, които са в основата и на 90 дневната диета. Освен това авторите наблягат на принципа 70 процента от храната на едно ядене да е със водно съдържание, т.е. необработена храна - сурови зелентези, а останалите 30 да бъде някаква друга храна, но един вид, т.е. разделно хранене.  Повярвайте ми, никога не съм се чувствала по - добре. Поради ред причини изпаднах в някаква дупка и започнах да се храня отново безразборно, което само влоши депресията ми..... Аз и за това не мога да се откажа от режима и съм много доволна, въпреки смешно малките ми резултати, защото когато има дисциплина резултатите рано или късно идват, а този режим учи именно на дисциплина в храненето. Опитайте да правите режимът две седмици и след това имайте едно смесено хранене - освен болки в стомаха и гузна съвест няма да получите нищо друго 😉
Смело напред, момичета, а лятото ще споделяме манекенски  снимки 😉 

# 220
  • София
  • Мнения: 3 833
 ooooh! ooooh! Елиа, бързо разрешаване със стомашните проблеми bouquet

# 221
  • София
  • Мнения: 1 832
Елиа, дано бързо да се оправиш!
Аз днес съм +900 гр. след вчерашните кюфтета... от 73,3 кг. след водния днес 74,2.
За днес мислих картофи, но и след тях нямам минус, затова реших да е леща, ако намеря откъде да си купя на обяд и салата някаква, вечерята не съм решила още, изядох преди малко два портокала.
Хубав ден!

# 222
  • Мнения: X
И аз мислих да сготвя леща за днес, ама малкия е кисел, само мрънка и като ми види гърба се започва истеричен плач. Та не знам дали ще успея, надявам се да дремне малко по някое време и аз да я припаткам набързо. Картофи очудващо не ми се ядат, то как да ми се ядат като аз се олях с тях, всеки път картофи плюскам в този ден.
Та ще пиша довечера какво съм сътворила с менюто.
Успешен ден Simple Smile

# 223
  • Harmanli, Bulgaria
  • Мнения: 203
Добро утро фиданки, вчерашния ден беше за мен един малък и тих ужас. Сложиха ваксини на моя мъник и положението беше тежко, голям рев.  Но следобеда успя да се успокои и мама дори успя да сготви. Малко смесих белтъчините... Закуска смути с горски плодове, банан и манго... но успях точно три глъки да изпия. Обяд на тиган две филийки вита изрязани и вътре си чукнах  по едно яйце. Вечеря малко парче кашкавал и под около 50гр сирене на тиган и пълнени гъби със сирена. Стана чудесно, а малкия спинкаше спокойничко. Аз винаги след протеибите имам плюс и днес ме беше страх да се притегля, но съм задържала килограмите след водния.
За днес още не съм закусила, но най-вероятно манго, а за обяд мисля да направя ориз с гъби

# 224
  • Мнения: X
Ширин, закуската е само от един вид плод, не е хубаво да ги смесваш.
Добавяй салати към храненията. Хем засищат, хем подпомагат перисталтиката.
Бързо да се оправя малчо ! Hug

Общи условия

Активация на акаунт