Всичко за перманентния грим на вежди, устни и очи – 6

  • 100 031
  • 749
  •   1
Отговори
# 720
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 474
Потвърждавам трайността на пудра веждите, дори на дебела и мазна кожа - неведнъж го писах. Не мърдат.

Но не ви съветвам да правите пигментация косъм по косъм. Обсъдихме го надълго с моята козметичка, показа ми нагледно как чертичките с времето се разливат и резултатът е потресаващ.

# 721
  • Мнения: 1 725
Е да, реално след време чертичките няма как да ги забележиш, че са такива хахаха. Наистина се разливат.

# 722
  • Мнения: 5 832
Потвърждавам трайността на пудра веждите, дори на дебела и мазна кожа - неведнъж го писах. Не мърдат.

Но не ви съветвам да правите пигментация косъм по косъм. Обсъдихме го надълго с моята козметичка, показа ми нагледно как чертичките с времето се разливат и резултатът е потресаващ.
Моите са микроблейдинг и пак се разляха. Имам приятелка с може би 4 микроблейдинга, накрая ѝ писна и направи пудра. Според нея с машинка боли много по-малко. За вас не знам, ама аз единствено от срам не ревнах на микроблейдинга, толкова ме болеше, хем с обезболяващ крем.

# 723
  • Мнения: 3 272
Микроблейдингът боли, ама мнооого боли. Аз обяснявах на една приятелка колко много ме е боляло, но тя не се впечатли. След 1 година си направи и ми звъня да ме пита защо не съм и казала, че толкова адски боли.

# 724
  • София
  • Мнения: 601
Неви86, при теб с обезболяващ крем или без са правени. Тъкмо реших, че ще правя микроблейдинг и сега пак се разколебах. Ако наистина е толкова силна болката...

# 725
  • Мнения: 3 272
Не, без крем. Каза, че при първото правене не се слага крем. То представлява разрези с много фин резец със зъбци. После се пълнят с пигмент. Но дори и после правих перманентен грим с машинка и забелязах, че кремът не е кой знае какво обезболяващо.

# 726
  • Мнения: 5 832
Не, без крем. Каза, че при първото правене не се слага крем. То представлява разрези с много фин резец със зъбци. После се пълнят с пигмент. Но дори и после правих перманентен грим с машинка и забелязах, че кремът не е кой знае какво обезболяващо.
Може ли една снимка на веждите ти с машинен метод? Може и на лични.

# 727
  • Мнения: 954
Аз правих микроблейдинг преди година и половина и доста си ме болеше. Мазаха ме с крем, но нямаше ефект. Но пък много ми харесваха! Забременях, родих и сега кърмя и не мога все още да си оправя веждите, които са вече червени и не се забелязват отделните косъмчета, защото са се “разлели”. Забавна картинка са. Живи и здрави, като спра да кърмя ще ги правя при друг специалист, който съм си набелязала. Определено след време, може най-добре да се определи дали са ти ги направили качествено или не. ✌

# 728
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 474
Писах малко по-назад - микроблейдингът е далеч по-неприятен от машинния, защото дращи, а не дупчи. И двете болят, но за мен тези прорези са някакъв ад. Иначе всяко чудо за половин час - изберете си метода, който ви допада, а не по-малко болезнения.

# 729
  • Vraca
  • Мнения: 133


Какво ще кажете?

# 730
  • Мнения: 5 832
Предвид факта, че почти не е имало вежда, се е получило доста добре.

# 731
  • Бургас
  • Мнения: 1 132
И на мен ми харесва! Flowers Hibiscus

# 732
  • Мнения: 910
Здравейте, направих си микропигментация на вежди, но едната вежда е много по-близо до основата на носа (ако мога така да се изкажа), а другата започва по-навътре. Получава, че едната започва преди основата на окото, а другата е по-дръпната.
Предстои ми ретуш и искам да попитам знаете ли дали може да се коригира по-дълго нарисуваната вежда, тоест да се премахне 1мм в началото й, за да е симетрично, защото не искам другата да се издължи, прекалено дълга става..??
Някои ми казаха, че само с лазер е възможно, други - със светъл пигмент..
Моля за мнението Ви. Confused

# 733
  • Мнения: 5 832
Здравейте, направих си микропигментация на вежди, но едната вежда е много по-близо до основата на носа (ако мога така да се изкажа), а другата започва по-навътре. Получава, че едната започва преди основата на окото, а другата е по-дръпната.
Предстои ми ретуш и искам да попитам знаете ли дали може да се коригира по-дълго нарисуваната вежда, тоест да се премахне 1мм в началото й, за да е симетрично, защото не искам другата да се издължи, прекалено дълга става..??
Някои ми казаха, че само с лазер е възможно, други - със светъл пигмент..
Моля за мнението Ви. Confused
Не, не може да се скъси. Може да се удължи. Ако искаш скъсяване - лазер. Не мисля, че със светъл пигмент ще стане, пак ще личи. Сложи една снимка на веждите да видим чак толкова ли е зле.

# 734
  • Мнения: 8 759
При кой ги прави/

Общи условия

Активация на акаунт