Любители на кучета - тема 78

  • 38 465
  • 765
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 947
ТуиГ дано и на двата фронт се подредят нещата по най-добрия начин! Hug
Момичета страхотни кучовци показвате, направо с кеф влизам да оплакна око в темата.. Heart Eyes
Вчера Макс, също като червеноноска, реши да копае кратери в калното поле. Не откри нищо, но си спечели посещение на банята Kissing Heart Обожавам го такъв къпан, чист и лъскав.. и увит в одеалце на дивана:


savina моето магаре също спи на леглото. По-точно спи там, където съм аз. Ако заспя на дована, то и той веднага се присламчва и като си легна в леглото-също.. даже преди мен се настанява. Ама той си заема почти цялото легло и едвам се сместваме двамата. А пък напоследък е станал много гушлив и все ляга върху мен за да го галя и той така си заспива.

# 61
  • София
  • Мнения: 12 054
Вашите кучета къде спят?
Под завивката и задължително в гушната в някой от нас, редува ни.

# 62
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Така правят големите. Доберманката подпираше четирите крака в стената и ме избутваше докато си освободи достатъчно място да се шири. И аз спях на ръба на леглото. А ретривърката лягаше напречно върху мойте и на мъжа ми краката и не можеш да мръднеш цяла нощ. Simple Smile Дребчо поне не пречи.

# 63
  • Русе
  • Мнения: 7 804
Моето магаре спи на земята до спалнята. Деляхме едно легло с друго такова и все нямаше място за нас. Затова Макс на пода. Сега му шия ново легло и да му мисля ако не го ползва  Crossing Arms

# 64
  • София
  • Мнения: 11 149
Моята спи до мен на пода, но на нейното си легло.  Heart Eyes

# 65
  • sf
  • Мнения: 10 273
Моят спи до гъза ми, много готино се гушва по извивките на тялото ми. Бях решила да спи в коридора, но се получи само за 20тина минути 😂 Той почна да скимти жално, а детето каза "Мамо, представи си мен да ме вземат от майка ми и братчетата ми и да ме сложат сам в един коридор" иии до там бях 😂

# 66
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 528
Да се запиша и аз в темата 🌷
Моето диване спи при мен на спалнята, и ние като Sivi, където съм аз, там е и той
От време на време си ляга и в леглото, ама то е рядкост 😄
За белите, никога не е ял стените (ама аз там давах калции по схема от Вета)
Обаче ако не го затворя в коридора, задължително се ровят цветята ( няколко ми опропасти 😒)
Затова в коридора, и заради него страда и котарака, че и него затваряме там 😄

Вечно гладния поглед 🙈


Туиг, дано се нареди всичко 🤗

# 67
  • Мнения: 508
Джуди си спи в нейното легло. Не смее да се качва на нашето. Веднъж го направи, но й се скарах и едва ли ще повтори. И като цяло уважава нашата територия - спалнята е една от стаите, в които не ни закача. Спи си в леглото и чака да ми звънне алармата, при което влиза и с два крака застава на леглото да ме ближе, а аз да я галя и така се поздравяваме сутрин. Дори от няколко сутрини вече, минута преди алармата, влиза в стаята.
Виж дивана... и на него не й давахме да се качва, но голямо лаене беше - докато седнеш на дивана, почва да те гледа в очите и да лае. Пробвахме с ингориране, преместване в друга стая, без успех. Е, вече може на дивана...за да го ползваме и ние на спокойствие.

# 68
  • Пловдив
  • Мнения: 42
Аря спи на пода до леглото, има креватче, но не спи в него, спи до него 😂 И ние така, когато звънне алармата идва и се подпира с 2 крака на леглото и започва да ме ближе. Качваме я от време на време, защото много и харесва и не може да се накефи 😁😁

# 69
  • Мнения: 22 867
Моето магаре спи на земята до спалнята. Деляхме едно легло с друго такова и все нямаше място за нас. Затова Макс на пода. Сега му шия ново легло и да му мисля ако не го ползва  Crossing Arms

Ели_дечкин, какво толкова ще му мислиш, разменяте си местата и готово, като екстра - ти спиш в нов креват! Grinning

Страхотни кучовци, момичета, разкошни! Crazy И очите, и душата, и сърцето ми напълниха! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes bouquet

# 70
  • Мнения: 1 221


Ето така спим, а ние с ММ си намираме място там някъде, където е свободно... 😂😂😂
Добре че Джина рядко е на гости, че съвсем тясно става.

Скрит текст:
Когато си купувахме спалнята специално искахме да е 180/200. продавачката беше много очудена, ама защо ви е такава грамадна спалня... е само да вметна че следващата ще е 200/200, ПОНЕ Simple Smile

# 71
  • София
  • Мнения: 8 348
всъщност, Рея спи в нейното си легло
не обича да се гушка и това диване, поне докато спи
като ме няма, спи на дивана, като си легна на него, слиза възмутена и лежи където и падне из стаята
понякога на паркета спи, понякога в леглото си,  а ако снахата е пускала климатика, ходи да спи на плочките в коридора, че и е топло
ама свободен ли е дивана, е първа на него
не и правя забележки, освен ако е прясно мита, че го мокри
все не успявам да я изсуша с хавлията, а не понася сешоар, пък и за не се моря, и без това няма да настине...

# 72
  • Русе
  • Мнения: 7 804
Ние сме с 200/200. Обаче малкото човешко се е настанила трайно между нас и за косматото няма място  Mr. Green Не, и само два да бяхме не бих пуснала Макс да спи при нас. Козината му събира много прах, косми, върти се, все му е топло.... а аз спя леко. Всяка жаба да си знае леглото  Mr. Green


Ели_дечкин, какво толкова ще му мислиш, разменяте си местата и готово, като екстра - ти спиш в нов креват! Grinning

Никви такива  Naughty Спешъл му го правя, че и хладно да му държи  Crossing Arms

# 73
  • Мнения: 508
Eли_дечкин, може ли да видим резултата на финала?  Как го правиш - модел, материали? Всичко ми е интересно.

# 74
  • Русе
  • Мнения: 7 804
Понеже моето говедо е голямо,просто  му направя матрак (не че нямам и идея за кош).
Дунапрен, с дебелина 5 см. на който му правя калъф с цип от тефлонов плат. За да може да се мие и с мокра кърпичка. А лятото ще му слагам вътре и охлаждащата стелка.

А ако някой има желание, ще споделя и идеята за кошчето.

Общи условия

Активация на акаунт