Отдаване и наемане на имоти под наем - какво се случва реално? - 9

  • 75 518
  • 759
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 9 662
Е, и аз на времето съм спала на единично с половинка. За една нощ е ОК, така че 120 ще е още по-добре. Все пак тук говорим за жилище за 1 човек, не мислим за комфорта на девойките, които ще се водят през вечер в квартирата Simple Smile

Bubkab, по-голяма скица не можеш ли да пуснеш, също така къде да прозорците?

# 226
  • София
  • Мнения: 347
Това единично легло 80см става за двама човека, само ако не спят на него. Mr. Green
Е, и спане имаше Grinning
Съгласна съм с moonriver - за един човек е достатъчно.

# 227
  • Мнения: 2 046
Е, и аз на времето съм спала на единично с половинка. За една нощ е ОК, така че 120 ще е още по-добре. Все пак тук говорим за жилище за 1 човек, не мислим за комфорта на девойките, които ще се водят през вечер в квартирата Simple Smile

Bubkab, по-голяма скица не можеш ли да пуснеш, също така къде да прозорците?

Това е по проекта на строителя.
А другата аз си я чертах мащабно.

# 228
  • Мнения: 2 046
Промени - вкарала съм пералнята в банята. Врата няма да има между стаята и коридора и махнах стеничките в ляво и дясно на вратата. Оставих само 30 см.

# 229
  • Мнения: 2 193
Само че малко студенти ще наемат самостоятелно жилище,
за да си го ползват съвсем сами. Повечето вече имат някаква финансова стабилност и искат да си осигурят съответния комфорт, съответно и достатъчно място за гаджето.

# 230
  • София
  • Мнения: 4 192
Аз бих сложила две единични легла, те обичат да се кооперират  Wink

# 231
  • Мнения: 2 046
Аз бих сложила две единични легла, те обичат да се кооперират  Wink
Желанието ни е да го даваме или на сам човек или на двойка. Не сме мислили за двама студенти..
Ако сложим две легла, трябва да са както е по схемата на строителя, където е дивана. Две легла по 90 или 100 см. си отнема място..

# 232
  • София
  • Мнения: 4 192
С Двама студенти взимате без проблем 500лв наем. За един човек какъв ви е таргета в цената?

# 233
  • Мнения: 2 046
С Двама студенти взимате без проблем 500лв наем. За един човек какъв ви е таргета в цената?
Може би 420 - 450 лв. Ремонта ще е поне до май месец.
Има страшно много обяви за едностайни в Студентски град, около 500 лв. средно.
Но се опитах да звънна на няколко, всички бяха току що отдадени или нямало връзка със собственика Simple Smile

# 234
  • Мнения: 2 046
Говорих току що с един приятел, собственик на агенция за недв. имоти. Посъветва ме, за да не давам излишни пари, да направим кухнята, гардеробите и да дадем обява. Като в зависимост от търсенето да сложим спалня или две легла, съответно и диванче.

# 235
  • Мнения: 2 049
Говорих току що с един приятел, собственик на агенция за недв. имоти. Посъветва ме, за да не давам излишни пари, да направим кухнята, гардеробите и да дадем обява. Като в зависимост от търсенето да сложим спалня или две легла, съответно и диванче.

http://www.ikea.bg/bedroom/beds/Bunk-beds-and-Loft-beds/svarta-61697/59151271/
А за нещо такова мислили ли сте? Виждал съм и с диван отдолу (бюрото също е добра идея) - аз не виждам как двама биха живяли в такова тясно пространство.

# 236
  • Мнения: 2 046
Говорих току що с един приятел, собственик на агенция за недв. имоти. Посъветва ме, за да не давам излишни пари, да направим кухнята, гардеробите и да дадем обява. Като в зависимост от търсенето да сложим спалня или две легла, съответно и диванче.

http://www.ikea.bg/bedroom/beds/Bunk-beds-and-Loft-beds/svarta-61697/59151271/
А за нещо такова мислили ли сте? Виждал съм и с диван отдолу (бюрото също е добра идея) - аз не виждам как двама биха живяли в такова тясно пространство.
Не, не съм мислила. За мен това е жилище за сам човек.
В студентските общежития стаите са по 15 квадрата и са с по три легла, но нали все пак това няма да е общежитие Simple Smile

# 237
  • Мнения: 2 049
Говорих току що с един приятел, собственик на агенция за недв. имоти. Посъветва ме, за да не давам излишни пари, да направим кухнята, гардеробите и да дадем обява. Като в зависимост от търсенето да сложим спалня или две легла, съответно и диванче.

http://www.ikea.bg/bedroom/beds/Bunk-beds-and-Loft-beds/svarta-61697/59151271/
А за нещо такова мислили ли сте? Виждал съм и с диван отдолу (бюрото също е добра идея) - аз не виждам как двама биха живяли в такова тясно пространство.
Не, не съм мислила. За мен това е жилище за сам човек.
В студентските общежития стаите са по 15 квадрата и са с по три легла, но нали все пак това няма да е общежитие Simple Smile

Да, но за общежитие плащат средно 50лв Simple Smile И аз го виждам апартамента като за 1 човек.

# 238
  • Мнения: 9 662
Ами аз успях да измисля следното разпределение, което включва легло 140/200, а диванчето е малко, с размерите на KLIPPAN от икеа. И това при положение, че е ОК тв-то да се гледа само от дивана. Според мен може и на масата да се учи (80/80) така че вместо бюрото може да се сложи скрин, например.. Когато е малко пространството трябва да се използват решения за съхранение във височина.
(моля, не обръщайте внимание на ужасните цветове, не съм ги сменяла, нямам време. Също и прозорците предполагам не са точно така, кухнята също само съм я маркирала..)

# 239
  • София
  • Мнения: 4 192
Браво, много добре си го скицирала  Peace
Харесва ми съвета на брокера. Като дойдат двама да го наемат ще го мислите

Общи условия

Активация на акаунт