Лакове за нокти - 119

  • 72 092
  • 756
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 797
От новите чайни преди 2 седмици поръчах Get It Right, Get It Bright. И на мен като на Каталано тя ми се стори най-интересна, другите- хмм, повтарящи се или близки до други чайни цветове. От лисабонската опи още се чудя дали има смисъл нещо въобще. Но пък аз съм преситена от към лакове от ОПИ, чайна, зоя, орли- някак много трудно вече изкарват колекции, от които да си струва лак, понякога даже цели поредни колекции пропускам...
Докато например ПП, Llarowe, Cirque, FUN, KB Shimmer- при тях например се чудя кой да не купя. По-малки са им колекциите, по- нарядко, и по високо качество, с по-уникални цветове  и комбинации от финиши и формули.
В духа на ПП- ето едни великолепни, снимките са от 2014 година:
Forget Me Not & Sizzle

https://www.instagram.com/p/BfMOp6fjsnJ/?taken-by=nailpolishpalace

# 301
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 733
От снощи съм с OPI You only live twice - великолепен малиновочервен шимър. Просто е ослепителен и като Шоуто прелива към златисто на определена светлина. Естествено връхчетата му тук там вече са лъснали, но и утре смятам да му се порадвам.

# 302
  • Мнения: 1 942
Да се оплача поръчах си ваденки от вишнев цвят .Когато ги сложа не искат да се залепят .Защо така аз ли не правя нещо като хората???
Махна ли прозрачното фолио отгоре?

Аз нямам скъпи лакове, но пък разчиствам със замах. Като не харесам нещо, директно отива в торбичката за момичетата. Гледам, на сина ми приятелката си ги носи, ама на нея всичко ми харесва как и стои. Обаче, то ръце млади, пръстчета нежни, маникюр дълъг и красив... как няма да ѝ стоят красиво!
Другата девойка есента си замина за Словакия с 20 лака поне. И тя с красив маникюр.

 Да махнах фолиото.Слагам ваденката слагам салфетка напоена с вода и не става Sad имам други ваденки които си стават,но те са купени от друго място.

# 303
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
А салфетката защо?

# 304
  • Мнения: 5 128
Аз притискам със суха салфетка, за да обера водата и да залепне по-хубаво.

# 305
  • Мнения: 1 942


Ами как по друг начин гледах клип в youtube слага ваденката и слага мокра салфекта и тя се отлепя на нокътя.

# 306
  • Мнения: 5 478
За първи път чувам за такъв метод,  може ли линк към това, което си гледала?

# 307
# 308
  • София
  • Мнения: 723
Аз пускам в купичка с вода, после я взимам и я слагам на нокът. Също не съм чувала за мокра салфетка. Доста трудно би се отлепила така сигурно. Но щом пък досега се е получавало, явно става.

# 309
  • Мнения: 1 942
За първи път чувам за такъв метод,  може ли линк към това, което си гледала?

Да ще пусна линка само да го намеря Simple Smile

# 310
  • Мнения: 13 095
И аз за първи път чувам за начина със салфетката, а слагам ваденки от 2-3 години. Явно съм изостанала. 😆

# 311
  • Мнения: 14 520
Наздраве и от мен! Благодаря, че ви има, чудесно ми действате! Докато не ви намерих, нямах по-стари лакове от 24 мес. от отварянето, но вече Нищо няма да изхвърля, кълна се! Като си летя ще погледам за мини колекция на OPI (последно някакъв Lisboa съм фиксирала?), аз и показаната от Агентката относно Alice не я знаех... Известно ми е, че миналата година бяха 100 г. от книгата на Л. Карол, и имам литографиите на Ясен Гюзелев рамкирани на стената, ама за лаковете нямах идея. Ми то трябва да се участва, дори и в преходната ми възраст с мойте поувехнали нокти пък.

Agent, scratch his back w/ these gorgeous Red manis and tell us all in colour and detail, pls ! Имам само един "вехтошарски" пръстен, ама не от мъжа ми, това ще кажа и Млъквам.

И аз този съм харесала, но мисля, че го няма в мини вариант.

# 312
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 447
OPI My voice is a little norse върху тъмна основа:

Скрит текст:



# 313
  • Мнения: 9 579
Никога не съм чувала за този метод със салфетката, а ползвам ваденки от 100 години Grinning Струва ми се доста неудобно. Аз слагам ваденката в чашка с вода и с пинсета я вадя след 2-3 минути. Никога и не подсушавам след това.

# 314
  • Мнения: 1 942
Не мога да намеря клипа .Ами не тя мацката слагаше ваденката на нокътя си и отгоре салфатка напоена хубаво с вода.При мен става,но с тези от вишнев цвят не стана .

Общи условия

Активация на акаунт