Лакове за нокти - 119

  • 72 093
  • 756
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 2 124
Silky_soft, много искам да харесвам нюдове, дано си права. Simple Smile Лакът е холограмно желе, нямаше слънце и снимката ми не е добра. Ето от нета.
Божествен! Това ще ми е следващата поръчка  newsm03

# 241
  • Бостън
  • Мнения: 13 735
Simple Smile))))))))) 60 нови коментара!!!!!!!!!!!!!!!
Реших, че са пуснали Пикчър Полиш и А Ингланд по 2 лв в Лили Simple Smile))))))))))))

Каталано, тцццц.... не си ми искала мнението, но съм абс съгласна с теб - тези бели ръце имат нужда и от цвят и от контраст... Пепе,  и ти ли си висококонтрастна красавица като Каталано?

На Александра ръцете и ноктите чак нереално красиви и правилни и идеални! Освен да изохкам завистливо друго не мога да кажа! Господ като дава - дава! И при Осмичка същата работа, безобразие!

От мен OPI Thanks So Muchness ( и да, разбира се, че е малко по-тъмен, но и аз като мърдите от сайтовете снимам на авто настройки и телефона се опитва да докара 18% сиво, точно както си трябва; освен, че прешарпва идиотски, което е типично за стандартните настройки на Самсунг)
   

Последна редакция: вт, 13 фев 2018, 17:28 от Agent Provocateur

# 242
  • sof
  • Мнения: 438
Обичкам ви, да знаете.

Lemy, след твоя маникюр смятям да помедитирам дали е изобщо е Дзен за вас и за мен да ви се покажа по нокти, като не искам да ви причинявам стрес, нито на себе си. Може да се каже, че Евелин8-в-1 има някакъв ефект при мен. Предполагам, че трае докато се ползва продукта, но си е подобрение. Смятам по някое време да участвам в Червения Февруари, ммм.

D.Dimitrova, купила си пълнител за неравности, това не Е основа, ако трябва да го ползваш е под основата. Не личи да имаш нужда от такъв продукт.

Catalano, линковете ти са и полезни и покваряващи... Нюд-овете зреят в умовете, да ти кажа; като ти "дойде" времето ще го разгадаеш, има си предимства.

Добре и аз ще разгледам тези Jessica, щом толкова се шуми пък.

# 243
  • Мнения: 9 579
Агентче, аз пък толкова харесвам твоите маникюри и постове, че като видя, че има мнение от теб и се радвам чак. Heart Eyes Grinning
А за  Пикчър Полиш и А Ингланд и аз много си мечтая Heart Eyes Защо ги няма при нас? Crossing Arms

# 244
  • Пловдив
  • Мнения: 209
Момичета,благодаря!
Толкова красиви маникюри видях този месец(и не само този😂).

# 245
  • Мнения: 5 478
Simple Smile))))))))) 60 нови коментара!!!!!!!!!!!!!!!
Реших, че са пуснали Пикчър Полиш и А Ингланд по 2 лв в Лили Simple Smile))))))))))))

В този случай само от мен щяха да са тези 60 поста един след друг Sweat Smile Sweat Smile Sweat Smile


А за  Пикчър Полиш и А Ингланд и аз много си мечтая Heart Eyes Защо ги няма при нас? Crossing Arms

И Масура, и Масура...   Crossing Arms Rolling Eyes

# 246
  • София
  • Мнения: 1 002

 Пепе,  и ти ли си висококонтрастна красавица като Каталано?


Ам' чи как...естествено Stuck Out Tongue

# 247
  • Мнения: 13 095
Ето че намерих още сестри освен Лилавка. Хич не се харесвам и аз с нюдове. Имам един, два взимала съм ги за проба, но не са за мен. Чудя се от много време на някой розов нюд, имам два набелязани по предложения от тук, но не знам кога ще се наканя да ги купя.

Представям си Пикчър полиш и А ингланд на по два лева 😆😆😆 истерия! Направо ще грабя с шепи. 

# 248
  • Мнения: 9 579
Аз нюдове не понасях никакви. Цял живот все с дълги нокти и ярки лакове съм била, сега на дърти години ме прихвана  Laughing

# 249
  • Мнения: 5 478
Ари, не с шепи, а и с чувалите направо Grinning
За разкош Joy
Скрит текст:

# 250
  • Мнения: 13 095
Арабеск, ще имаш да взимаш! Моите нокти са много по-грозни без лак от твоите. На теб поне дъгите са ти еднакви. Моите са потрес. 😁

# 251
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Леми, какъв Дзен , аз съм направо Оммм. ..
Александра, онемях, много, много красиви ръце и лак, кой е?
Агент, и при теб разкошно червено!

# 252
  • Мнения: 2 013
Каталано, тцццц.... не си ми искала мнението, но съм абс съгласна с теб - тези бели ръце имат нужда и от цвят и от контраст... Пепе,  и ти ли си висококонтрастна красавица като Каталано?
Твоето мнение го искам винаги, да си знаеш отсега-нататък и ти благодаря предварително Smile 18% сиво я прочетох онзи ден и се сетих за обясненията ти за белия цвят на камерата Simple Smile Маникюрът ти е жесток, адмирации, че държиш червения фронт Hug


dinkov2, в ума ми зрее единствено идеята да махна бозата от ноктите си  Grinning Но се надявам да имаш право.


alekssandraa90 ти си Misc Alien вероятно, уникални ръце Heart Eyes



# 253
  • Мнения: 797
Lemy, Catalano, Agent- страхотни  Heart Eyes

От мен малко любoвен маникюр, пък и името ми носи, та как човек да не го уважи!
Много красив розов крем: OPI Getting Nadi On My Honeymoon

https://www.instagram.com/p/BfJACTnDuhj/?taken-by=nailpolishpalace

# 254
  • Пловдив
  • Мнения: 209
Лакът е Еssence the gel,номер 10 true love,последния път издържа 5дни,което е необичайно за мен.
Обикновено на третия ден трябва да го сменям.

Общи условия

Активация на акаунт