Бебеправене,Доксициклин СТАДА ...

  • 1 673
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Здравейте,мили дами! Чета ви от скоро и реших да споделя и моя проблем.
Миналия месец посетих генеколожката ми просто за профилактичен преглед.Споделих разбира се,че от два месеца правим опити за бебе.Всичко беше наред,видя на ехографа,че стената на дясната ми тръба е леко по-удебелена...как да го разбирам това момичета? Като някакво възпаление ли ... ? Каза,че не е нищо страшно и че не е проблем. :/ Изписа ми да пия Доксициклин СТАДА когато ми настъпи МЦ...(и тя каза: ако изобщо дойде МЦ),понеже всичко друго ми е било прекрасно и ако работим по въпроса за бебе е възможно да стане Simple Smile)
ОВ ми настъпи , правихме каквото е необходимо , но днес ми дойде и МЦ .... и незнам дали да започна да пия тези хапчета..притеснявам се дали няма да навредят на това,че правим опити за бебе .. (въпреки,че генеколожката трябва да е взема това в предвид,но...)
Чудя се дали да не пропусна хапчетата този месец Sad
Може ли някакво мнение отностно този проблем,който имам и хапчетата които са ми изписали...
Благодаря ви предварително! :*

# 1
  • София
  • Мнения: 10 642
По-добре да пропуснете 1 месец “бебеправене”, от колкото да си пропуснеш лечение!
Направо се чудя, що ходите по доктори, ако после им пренебрегвате назначенията...

Общи условия

Активация на акаунт