ТЕРМИНИ 2006 ГОДИНА

  • 12 111
  • 228
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 302
Здравейте приятели!

Ние очакваме нашето мъниче да се пръкне на бял свят около 6.11.2006. Да не забравяме, че последната дума си е НЕГОВАТА!

Мама е на 36 години и ще и е за втори път. А дали ще е за последен ... Ще видим ...  Wink

Да са ви здрави и много весели дечицата на всички!

Поздрави!

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 319
Здравейте, щастливи бъдещи майки!

Някоя от вас знае ли колко е еднократната помощ при раждане на второ дете? Hug

# 17
 val02  - 22.11.2006г. Варна - първо дете

# 18
  • Мнения: 57
 А дали ще има едно местенце в списъ4ето ти Никол за 10.09.? 4и4о док ни определи като моми4енце, а мамата и е на 27 след някой друг ден 28 и и е за първи път.Живеем си кой в София, кой в коремката на мама Simple Smile
На вси4ки ви пожелавам една спокойна и красива бременност, много вълшебни мигове преди раждането и най-важното - здрави и прекрасни бебешори след това!

# 19

моля кажете ми как да си направя линийка за бременноста?предварително благодаря Rolling Eyes

# 20
  • Мнения: 669
браво на  nikol5 за новата темичка и аз ще се вкюча в нея аз  съм от хасково бременна сум за първо дете и термина ми е на 13.12 желая ви лека бременност                                 
                         

# 21
  • Мнения: 669
gabiviki аз си направих моето тикерче на адрес http://metric.rodim.ru много е лесно ако ти харесват можеш да си направиш

# 22
  • Мнения: 669
gabiviki аз си направих моето тикерче на адрес http://metric.rodim.ru много е лесно ако ти харесват можеш да си направиш
 

# 23
  • Мнения: 1 671
Nikol5 ,страхотна темичка!  smile3525
Благодаря!

# 24
  • Мнения: 57
Здравйте мили мами!
Никол, с беболинка сме много 6тастливи да си имаме детелинка и 6таркел4е   love001
Благодарим!  bouquet
Слънчев и прекрасен ден на всички бебета и бремелинки!

# 25
  • Мнения: 17
Здравеите и от мен-бъдеща мама на трето бебче ! ПОжелавам на всички леко бременеене и безпроблемно раждане !

# 26
Страхотна темичка!  HugБързам да се включа и аз, Вени, чакам да видя първото си бебе на 03.12. Желая лека бременност и хубави и здрави бебета на всички бъдещи мами!  bouquet



Последна редакция: ср, 31 май 2006, 11:27 от Veneziana

# 27
  • Мнения: 12
Рени - 29.10.2006г. - Варна- първо бебче- 27г.

# 28
  • Мнения: 407
Добре дошли на всички нови мами!Пожелавам ви една лека и безпроблемна бременност и само хубави новини.
Благодаря за хубавите отзиви по повод темичката.  newsm51

# 29
Благодаря, Nikol, за бързата реакция и вписването ми в списъка на бъдещите мами. Темата наистина е прекрасна, страхотно си систематизирала всичко, като влизам в нея всеки път се зареждам с положителни емоции Hands Clap Моля те би ли добавила само, че чакам първо дете, ако не те затруднявам?



Общи условия

Активация на акаунт