Пазарът на недвижими имоти - какво се случва реално?-24

  • 72 314
  • 753
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 1 889
Някой да знае, да е виждал, къде е тази сграда? Уж е някъде около ул.21 век.

https://www.bulgarianproperties.bg/imoti-apartamenti/ceni-i-nali … sofiya.html#Avail

Наличните апартаменти са взети от банката и се продават през агенция.

# 706
  • Мнения: 25 846
So Lucky*
   ...Все едно слушам свекърва ми. Stop

Вечният антагонизъм! Hands Clap
Еми, без извинение но все едно пише тя!
Всички които не са от Лозенец са посредствени и не са топ. Stop

# 707
  • Мнения: X
Някой да знае, да е виждал, къде е тази сграда? Уж е някъде около ул.21 век.

https://www.bulgarianproperties.bg/imoti-apartamenti/ceni-i-nali … sofiya.html#Avail

Наличните апартаменти са взети от банката и се продават през агенция.
възможно ли е да е сградата до мостчето от другата страна на Симеоновско? Точно където е Частното училище?


А и до колкото си спомням точно там се продаваха имоти от ЧСИ. Адресът е Чавдар Мутафов 22. Според мен снимките са от вътрешния двор. Ето една обява за там: https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?act=5&adv=1b15196460161466 … amp;f8=1&f9=1

Строителят, чийто имоти разпродава ЧСИ, е София Централ, снимките на Бългериън пропъртис са от вътрешния двор, може да видите разпределението на този линк: http://www.sofiacentral.bg/bg/vitosha-floor-plan.html

Последна редакция: ср, 28 фев 2018, 18:31 от Анонимен

# 708
  • Мнения: 338



Това е къщата във Варна, на която имаше 'табела', че се продава. Сега я няма, може някой да я е лапнал вече...

# 709
  • Мнения: 36 796
Красива е Purple Heart А виж тук каква къща се продава за 800 000 лв - няма снимка отвътре, защото е руина; минавала съм много пъти покрай нея и на живо е по-зле. http://pleven.holmes.bg/pcgi/home.cgi?act=3&adv=1j150719263096405
Така че варненската сигурно е в пъти по-скъпа...

# 710
  • Мнения: 1 206
много е красива постнатата от Мартин. Аз обаче, мога само отвън да въздишам по нея Sad

# 711
  • Мнения: 6 015
Сигурно съм единствената, която предпочита да живее в апартамент, отколкото къща. Thinking

# 712
  • Мнения: 18 738
Не си единствена Simple Smile

# 713
  • Мнения: 1 416
Не си и аз предпочитам апартамент , даже водихме борба с ММ за това и загубихме няколко години време, докато го убедя да купим апартамент, а не къща.
Сега да не почнат спорове апартамент или къща 👆.
Аз също гледах общите части, беше ми важно, но пак трудно се случват нещата, щяха да събират по 200лв за саниране на стълбището но никой не е дал, а аз ги отделих веднага. Винаги съм за да се прави нещо хубаво за входа. По общите части може да се съди и за съседите, което е не маловажно. Наскоро една позната , която си купи преди време апартамент, ремонтира си го хубаво, но ми каза "не съм предполагала че съседите са толкова важен фактор при избор на жилище", по повод на едни техни съседи. Вече трета година не може да свикне в новия си дом.

# 714
  • Мнения: X
So Lucky*
   ...Все едно слушам свекърва ми. Stop

Вечният антагонизъм! Hands Clap
Еми, без извинение но все едно пише тя!
Всички които не са от Лозенец са посредствени и не са топ. Stop

Не знам за свекърва ти, ама за мен например Гугъл от Люлин с нейните виждания е много по-топ от някои от моите съседи по квартал. Също и Янгзде от Гео Милев. И petiaivanov, и beretsheri, и скочубра, и  други пишещи (да не изброявам всички, те се виждат), за които даже не знам откъде са и в кой квартал живеят, защото това няма никакво значение. Произходът няма общо, има общо отношението към средата и към другите. При теб антагонизмът явно ескалира, но съвсем приятелски, гледай някак да се спогаждаш с нея, не заради нея, а заради самата теб и семейството ти. Това е само съвет на по-опитна жена, съвсем искрен и доброжелателен, а дали ще го възприемеш, това си е твоя лична работа.

За протокола - и аз предпочитам апартамент, ММ пък къща. Май мъжете са по-податливи на тази идея.

# 715
  • Мнения: 19 527
Аз сега в снега и студа предпочитам апартамент, а като запролети и особено лятото - къща естествено.

# 716
  • Мнения: X
Аз сега в снега и студа предпочитам апартамент, а като запролети и особено лятото - къща естествено.

Ха-ха - ами тогава и двете, едното за зимата, другото за лятото  Grinning

# 717
  • Мнения: 25 846
Скрит текст:
So Lucky*
   ...Все едно слушам свекърва ми. Stop

Вечният антагонизъм! Hands Clap
Еми, без извинение но все едно пише тя!
Всички които не са от Лозенец са посредствени и не са топ. Stop

Не знам за свекърва ти, ама за мен например Гугъл от Люлин с нейните виждания е много по-топ от някои от моите съседи по квартал. Също и Янгзде от Гео Милев. И petiaivanov, и beretsheri, и скочубра, и  други пишещи (да не изброявам всички, те се виждат), за които даже не знам откъде са и в кой квартал живеят, защото това няма никакво значение.
За съжаление реалността не  е само форума. Ако всички извън него са толкова идеални, този разговор нямаше да се води (за фасади и селения...) Другото няма да коментирам, всеки знае себе си. Wink

# 718
  • Мнения: 6 015
Аз къща искам единствено на плажа, с гледка към морето Grinning
Иначе баща ми е в къща, като е лято перспективата да се срещна очи в очи с някоя заблудена змия е голяма. Ходя по алеята и из градината на тръни. Иначе е приятно и прохладно, да.

# 719
  • Мнения: 19 527
Аз сега в снега и студа предпочитам апартамент, а като запролети и особено лятото - къща естествено.

Ха-ха - ами тогава и двете, едното за зимата, другото за лятото  Grinning
Де да можеше....имам едно голямо и прекрасно куче, то вирее само в къща с двор, не искам да го затварям в апартамент по цял ден. Извинете за оф-а.

Общи условия

Активация на акаунт