Затворените комплекси в София

  • 1 180
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 111
Здравейте,
Какво е мнението ви за затворените жилищни комплекси в София? Какви са плюсовете и минусите да живееш в комплекс като Макси (Витоша), Цариградски комплекс (Дружба), Мирамонте (Драгалевци), Манастира (Симеоново) и т.н. Не съм живяла в такъв, а пък ми се вижда добра идея и исках да прочета различни мнения. Имате ли представа какви са таксите за поддръжка? В случай, че в комплекса има басейни/спа център употребата им спада ли към месечната такса или се заплащат отделно? Как стои въпроса с паркоместата? Конкретно за Цариградски комплекс зная, че ако не си си закупил такова става трудно да се намери около комплекса къде да се паркира. От към чистота предполагам, че няма проблем. Отглеждането на дете на такова място също ми се вижда по-лесно заради детските площадки и градинките... Много ще се радвам да споделите своите виждания. Благодаря предварително Simple Smile

# 1
  • Мнения: X
Създаваш си микроклимат на нормална среда без боклуци, разбити тротоари, запустели градинки, евентуално обири и др. Таксите са различни. От 50 лв до 300-500лв в зависимост от комплекса и големината на жилището. В Макси не бих казала, че е кой знае колко спокойно за деца. Вътре алеите са повече улици за коли, от колкото за разходки. На мен поне не ми допадна. Цариградски комплекс пък ми в голяма лудница и точно под Цариградско...ми не знам колко е тихо и чисто като въздух. Манастирът не беше ли този, през който минава лифта? Там също ми е странно, а и сигурно е лудница покрай лифта. Мирамонте ако е това над околовръстното, значи е като Цариградски комплекс. С две думи, преценявате си до колко местоположението ви устройва, но като микросреда, на мен лично ми допада.

Общи условия

Активация на акаунт