Имат ли децата ви бенки ?

  • 4 528
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 883
Малкото не , но как й за нейна сметка има доста - аз съм с много бемки  ooooh!

# 16
  • Мнения: 3 042
Щерката има доста бенки, а малкият за сега няма.

# 17
  • Мнения: 2 818
Да, има няколко бенки по краката и ръцете. И лунички й излизат напоследък, но се надявам да не е като мене Rolling Eyes

# 18
  • на село
  • Мнения: 3 926
Малката няма, но на голямата ми дъщеря от малка започнаха да и се появяват.
Аз имам доста бенки и сигурно на мен прилича  Simple Smile, а за наследствеността - аз, майка ми и дъщеря ми имаме на едно и също място .

# 19
  • Мнения: 7 837
Има една на крачето по рождение. Сега видях, че и баща му има такава на същото място  Simple Smile
Досега не се бях замисляла за наследствеността.

# 20
  • Мнения: 7 430
Да, има едничка - на дясната ръка - а аз си имам подобна по-голяма на десния крак - моята майка също има като моята, но на няколко см по встрани от моята Wink

# 21
  • Мнения: 666
Големия има много бенки по гърба , но те се появиха скоро и мисля че са от слънцето, а малкия когато беше 2-3 месеца забелязах че има една бенка на гръбчето

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 1 434
Вики се роди с бенка на гърдите, противоположна на моята. ИНаче баща му е целия от горе до долу с бенки, а на Виктор сега са му се появили и по челото и ръцете- а го мажа с крем против изгаряне, но въпреки това ми се струва че е от слънцето, защото се появиха по откритите части на тялото му.

# 23
  • Мнения: 390
Алекс се роди без бенки, но преди един месец му се появи една
съвсем мъничка на дясната ръка.

# 24
  • Мнения: 4 392
Мислех си ,че наследствеността играе роля само за предразположеността към образуване на бенки,но сега като ви чета се учудвам,че на децата се появяват на същото място Peace
И аз забелязах,че щерката има(И двамата с мъжа ми имаме),а преди два дни я изведох  ,без да я намажа,защото нямаше никакво слънце.После слънцето се показа иззад облаците за някакви си десетина минути,а беше след 16 часа и на другия ден забелязах,че Симона има две много ситни лунички на лицето,които преди това ги нямаше Rolling Eyes

# 25
  • по Пътеката
  • Мнения: 180

     Да,има на дясната скула.Появи й се забележимо на 5м.Баща й има на същото място.

# 26
  • София
  • Мнения: 797
  До 2 години синът ми нямаше никакви бенки. След това започнаха да се появяват и сега има 5 - 6.

# 27
  • софия
  • Мнения: 4 985
goliamat mi dushteria se rodi s goliama bemka na dupeto-mnogo sexy
 az imam sushto goliama bemka na rukata,mislia si che moje da ima niakakva vruzka

# 28
  • Мнения: 1 187
Дари се роди без бенки,но на 2-3 месеца и се появи мъничка на дясното краче,аз имам същата но на левия.С таткото нямаме много бенки и се надявам и щерката да е така..

# 29
  • Мнения: 8 917
Аз почти нямам - по цялото тяло да имам 6-7 малки бенки, но таткото е с повече - може и да има около 10-тина newsm78. Гери като се роди нямаше - преди 1-2 месеца се появи една на ръчичката й, а преди седмица отдолу на нослето newsm78

Общи условия

Активация на акаунт