Къде да отседнем в Трявна? - тема 3

  • 58 836
  • 476
  •   1
Отговори
# 120
  • Варна
  • Мнения: 3 952
за втори път сме в ''Беки''  за 10 дни 25лв./стая/ден  2+1
 внучето най се радва , че има вана с тангентор и вечерното къпане е най - малко час.Даже си дойдохме с два буркана соли за вана Simple Smile Сами сме в къщата , чисто , топло , всичко нужно има в кухнята Simple Smile тук сме до 6 април , някой ако пита за нещо ?

# 121
  • Варна
  • Мнения: 3 952
Искам да е чисто, да има евентуално площадка/детски кът за детето и нощувката за двойна стая да е до 100 лв. И да има добре поддържани вътрешен басейн с достатъчно топла вода и СПА зона. Само Калина Палас ли отговаря на изискванията ми?
И да попитам към края на март как е времето там? Има ли сняг?

Пиша от Трявна , през деня е доста топло , не само тук , но и никъде наоколо няма топъл  басейн и СПА.Калина Палас  изобщо не отговаря на изискванията ви - търсете другаде - Хисар , Стрелча , Чифлик , Вършец , 3-4места по морето , двете Бани - карловско и разложко , Павел баня .........

# 122
  • Мнения: 660
Здравейте,не си виждам коментара,незнам дали е публикуван.Исках да попитам за препоръки за къщи за гости,не хотели.Ще погледна Беки,но разглеждах Борова, Захариеви,Здравец-имате ли наблюдения за тях?Април подходящ ли е за процедури и разходки или по-добре месец май.Отоплението в преходния сезон какво е,мен много ме е страх от неотоплена къща.

# 123
  • Мнения: 1 333
Прозвъних цяла Трявна и оставам с впечатлението,че тази събота и неделя всички ще са там Joy намерих места в Балабановата къща студио,дано всичко е ок,но компромис с Трявна не правя.....идвамееее!

# 124
  • shumen
  • Мнения: 18 093
Ние отсядаме в къща за гости Вражилови.Доволна съм била винаги.За процедури може и сега,но по добре е Май месец,за да не е влажно и да е когато цъфти бора.

# 125
  • Варна
  • Мнения: 3 952
чак пък тарапана - тук в нашата къща БЕКИ  сме сами , съседната ИО - АННА

# 126
  • Мнения: 19
Здравейте, искам май месец да идем в Трявна на процедури и климатолечение. Двама възрастни с две малки деца. Искам да е в по гориста част за по-добър ефект. Някой може ли да препоръча нещо? Гледах за чичо Томовата колиба,но няма отзиви, а точно в гората.

# 127
  • Мнения: 2 071
А някой скоро да е бил в Сезони, резервирала съм за Великден и се чудех какво ме чака Thinking. Но просто тази година цените на Калина Палас ми се виждат твърде високи ... вярно, че не няма място за сравнение, но пък 500 лева за двама възрастни с дете над 6 за две нощувки ми се струва прекалено ...
Моля те да споделиш впечатления за "Сезони", ние мислим лятото да ходим. Основно ме интересува всички стаи ли са с климатици и имат ли тераси

# 128
  • shumen
  • Мнения: 18 093
Ние ще сме в Трявна от 29.04.до 05.05 и ще отседнем пак в къща за гости Вражилови.Някой ако има там по това време и иска може да ни прави компания?

# 129
  • Мнения: 382
Здравейте! Поради чести бронхити на дъщеря ми, реших да я водя в Трявна. Доколкото се информирах, разбрах че за да има ефект, трябва поне 10 дена да сме там. И ми изниква въпроса какво ще правим там толкова време. Вие как оползотворявате времето си. Тя е на близо 5 години,малка е за музеи и планински пътеки. Отивам да чета темите назад в търсене на хубава къща за гости и ще се радвам ако има такава с някакъв детски кът.

# 130
  • Мнения: 1 333
Със сигурност ще има още деца,ще се запознаете с някой от тях на площадката,може да се качвате до Бръшлян !Ще си изкарате страхотно!

# 131
  • shumen
  • Мнения: 18 093
Ние ходим по паркове,детски площадки и също и до SOS селището се качваме и винаги сме намирали и други деца.
Аз днеска се обаждах до болницата и ме изненадаха,че вече се изисква да спиш там по време на престоя,ако си през детско отделени,а не да отсядаш някъде.

# 132
  • Мнения: 2 721
Със сина ми бяхме 7 дни миналата година по това време там. Точно хванахме цъфтежа на боровете. Та по цял ден се разхождахме, прибирахме се в хотела само на обяд за да поспи, или спеше в количката и стояхче сред природата. Но той беше почти на 2годинки тогава и беше лесно.
Според мен винаги ще намерите какво да правите, особено детенцето е голямо и разбира всичко вече .
Аз обожавам да се разхождам по старинни улички и това там в Трявна ми доставяше голямо удоволствие , да разглеждам всичко, та това и правехме всеки ден, обикаляхме целия град.
Можете да си вземете направление от ЛЛ за Санаториума и да я водите , напълно безплатно е и водят дечица от цяла България там.
Моят син също имаше проблеми с дробовете и точно след изкарана сериозна пневмония отидохме, буквално на 2рия ден спря да кашля.
ПП сега прочетох последния коментар, миналата година нямаше такова нещо, можеше да се водят само за процедурите и да си бъдете в хотел.Много странно защо го изискват вече..

# 133
  • shumen
  • Мнения: 18 093
Ммс,миналата го нямаше,но тази казаха,че е ново и го изисквали.

# 134
  • Мнения: 960
Ние също ще почиваме скоро в Трявна!Търся нещо до 50лв за 2възр.+1дете.
Има къща за гости. Първи етаж . Идеален за семейство до 4ма. Двор, барбекю. Ние запазихме за лятото. Каквото е, такова. Трявна е удобна отправна точка към околностите.

Общи условия

Активация на акаунт