Къде да отседнем в Трявна? - тема 3

  • 58 870
  • 476
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 660
Къща Йоанна мисля ,че беше близо до стадиона.Ако не се лъжа и къща Айсберг също е близо.
Проверете ги.Тъкмо видях сега едн акъща точно срещу стадиона къща Детелина.http://old33.hotelsbg.net/hotel-in-%D0%A2%D1%80%D1%8F%D0%B2%D0%B … BD%D0%B0/bg/603/#

Последна редакция: чт, 05 мар 2020, 22:56 от listopad

# 271
  • Мнения: 5 991
Е хайде сега - колко да е изтощителен един детски мач, не е като да ритат и тичат като луди  90 минути като батковците им футболисти. То в Трявна всичко от центъра на запад ще ти е ОК.
А за условията за настаняване - почти навсякъде е така на 10 години са вече големички и си се плаща за тях. В Панорама попита ли? Ама ще кажеш, че е на нагорнище после...

# 272
  • В.Търново
  • Мнения: 6 696
Напротив, изтощителни са тези мачове.Минутите на игра са съобразени за възрастта им, така че отговаря все едно, ако са мъже и играят 90 минутен мач.А и на такива турнири имат по 2 или 3 мача на ден.Там се спъват, блъскат, страшни пируети стават при паданията, контузии, страшна работа.Правилото по принцип е да няма физическо натоварване преди мачове, после са неефективни децата.Тука нещата са сериозни, не е просто детска игра на мач по физическо. Grinning Тука става въпрос не за игра за удоволствие, а целта е победа. Grinning Така, че е от голямо значение да няма излишно обикаляне преди мачове или между мачове.Аз взех решение, ще резервирам в Атанасовата къща., нищо че ми искат за детето да го таксуват като възрастен.Стига да не се объркат плановете.А и , ако влезе Коронавируса в България, което е много възможно, може да се отменят всички масови мероприятия в страната.Останахме само България, уж Турция , Малта и Словакия без вируса.

Последна редакция: пт, 06 мар 2020, 12:18 от rusalka1

# 273
  • Мнения: 5 991
Имах предвид, че навсякъде вече деца на подобна възраст се таксуват, поне моят опит е такъв.

# 274
  • В.Търново
  • Мнения: 6 696
По принцип ги водят деца до 12г., даже и в сайта на хотела го пише.Ако бяхме двама възрастни ще ми го таксуват като дете, но щом е 1 възрастен го таксуват и детето като възрастен.Но нищо, да видим какво ще стане с Коронавируса.

# 275
  • Мнения: 660
Rusalka,ако стадиона е само един,незнам има ли друг,тази къща Детелина я дели само улицата от стадиона.Тя е първа линия срвщу стадиона.На googlemaps  може да я видите.

# 276
  • софия
  • Мнения: 25 560
Само един е стадионът. Ако къща Детелина е на ул. 8-ми март, тя е по-близо и на по-удобно място спрямо Атанасовата.

Последна редакция: пт, 06 мар 2020, 18:58 от zvаnchе

# 277
  • В.Търново
  • Мнения: 6 696
Честит 8 Март!Бъдете живи и здрави скъпи жени, майки! Simple Smile
Видяхте ли какво стана?Заразени в Габрово и Плевен с Коронавирус.
По телевизията съобщиха,че всички обществени прояви ще бъдат отменени в областите Габрово и Плевен.Чакаме следващите дни да видим, най-вероятно турнира в Трявна ще бъде отменен,че той и международен щеше да е.

# 278
  • Мнения: 57
Здравейте, може ли да ми препоръчате хотел/къща за гости. С дете на 2 години сме. В стаята бих искала да има кошарка, където да спи. Ще се храним извън хотела. Благодаря!!!

# 279
  • Варна
  • Мнения: 28
Здравейте, момичета

Ние вече изкарахме почивката във Трявна в Семеен хотел Бижу. Намира се на метри от центъра, стаите са много чисти, топло е и тихо, въпреки че се намира до главна улица. Ние бяхме в апартамент с две стаи, имаш във всяка стая климатици + парно, банята е уникално чиста, с душ кабина, от която не се стича вода навън, защото това е супер досадно по другите хотели, където сме ходили. Собствениците са мили и отзивчиви. Единствения минус е че няма ресторант и закуската беше посредствена.
Потвърждавам написаното по горе, бяхме там през май. Лошото е че постоянно трябва да се търси друго място за хапване. Предната година бяхме в Балювата къща - там кухнята е добра и хигиената също, но е доста далече от центъра.

# 280
  • Варна
  • Мнения: 3 955
Местата за отсядане са поне стотина и навсякъде е с плюсове и минуси и зависи колко е капризен клиента Simple Smile Кое колко да е далеч , то да не е Лондон - от единия до другия край е 1/2 час пеша Simple Smile

# 281
  • Мнения: 1 333
Били сме в Бръшлян,в х-л Бела в Балабановата къща, всички си имат своите плюсове и минуси.Определено и трите имаха проблем с нивото на хигиената!

# 282
  • Варна
  • Мнения: 728
Здравейте, изчетох последната тема, но не виждам скорошни отзиви за хотел сезони. Искаме да отседнем някъде за 5 дни  с дете на 2 год, искам да има кътове за игра. Първоначално исках много в къщичките на комплекс бръшлян, но от прочетеното до тук се отказвам.

# 283
  • Мнения: 218
Аз съм доволна от "Бръшлян". Наистина е старо и местните го наричат хижа, но има неповторима гледка и атмосфера. Бяхме в просторен апартамент, който всъщност е едно голямо помещение с огромна баня с вана. Въпреки негативите, като цяло ми хареса.
Момичета, хотел "Рай" има ли ресторант? "Комплимент" ми харесва, но и той май няма, нали? Хотел "Фамилия" има ли вътрешна градина и като цяло как е? Ако сте ходили сравнително скоро, моля да споделите. Искам да има климатик, ресторант на открито  и ако може вана.

# 284
  • Варна
  • Мнения: 728
Аз изчетох и трите теми и в крайна сметка се спряхме на Калина палас. Ще споделя пресни впечатления към средата на август.

Общи условия

Активация на акаунт