Халит Ергенч и Бергюзар Корел, "Ти си моята родина" - тема 21

  • 64 275
  • 736
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 2 411
 Не мога да си представя какво може да се измисли ,че Джевдет
да остане.
Нали ще го попитат защо тогава семейството се е изпарило цялото.
Но ако така са решили сценаристите ще го измислят някакси. Е,че турците са умни,а гърците наивни и глупави вече знаем.😀😁
 

# 376
  • Мнения: 23 355


Малката гъбка Али през 2013 г.

 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 377
# 378
# 379
  • Мнения: 5 688
Здравейте!  Hug

Ето го усмихнатото ни момиче. Heart Eyes

# 380
  • Мнения: 23 355
ВГ, благодаря за снимката.  Hug

Явно и тя е от болницата, където Берг е била днес, за да посрещне това бебче.

Не знам кои са родителите, не са от познатите ни приятели на Берг.

А ето и едно клипче на Берг с приятелката й Пънар, също от днес.
И Каспър.  Grinning


https://www.instagram.com/p/BfjDhzIBrVK/?hl=en&taken-by=berg … relfansazerbaijan




Последна редакция: пт, 23 фев 2018, 19:55 от varna_2

# 381
  • Мнения: 7 075
ВГ, Hug благодаря за новата снимка на Берг! Heart Eyes
Варна, за клипчето и информацията Hug


 Heart Eyes Heart Eyes



Повтарям снимката - без надписи bowuu

Последна редакция: пт, 23 фев 2018, 20:23 от HELEN60

# 382
  • Мнения: 9 738
Много е сладка Берг Grinning

Благодаря за снимките и клипчето bouquet

А аз ще сложа стара снимка на Халит, защото забравихме красивото му лице Heart Eyes  hahaha



# 383
  • Мнения: 7 075
Още една снимка на Берг от днес  Hug




..............................................................


Последна редакция: пт, 23 фев 2018, 21:24 от HELEN60

# 384
  • Мнения: 23 355





Последна редакция: сб, 24 фев 2018, 07:59 от varna_2

# 385
  • Мнения: 9 738
Добро утро   Coffee

Приятен уикенд Hug

# 386
  • Мнения: 7 075
Добро утро! Hug





Изпълнете се със спокойствие, с добри чувства и се насладете на това,
което днешният нов ден ще ви подари...
Прекрасен, цветен и много щастлив уикенд! Hug










Скрит текст:

# 387
  • Мнения: 11 116
Привет!
Честит имен ден на всички празнуващи и близки на именици! bouquet

Благодаря специално на екипа по превода на серията! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug

И на всички - за споделеното в темата! Hug Hug

Хвана ме яд на Хилял в последната серия, можеше и Леон да я потули някъде на пристанището, да насочи хората си в друга посока и т.н. Онези патриоти нали и те бяха там, ама карай, сериал да става. Това са родили главите на сценаристите за арестуването на Джевдет. Поредната истерия на Хилял, която всеки път ми идва много в повече. Азизе наистина се държеше като влюбена родилка, на седмото небе, с бебчето в скута си, в очакване на откраднатите мигове с  любимия мъж.

Два варианта има - Джевдет се измъква по някакъв начин, но за да го направи, трябва да изчезне от Измир. Джевдет намира своя край, което някак си би било тъпо, особено при положение, че в крайна сметка той разбра, че го търсят и имаше време да изчезне. Този път избра да спасява семейството си преди всичко. Всъщност, него вече го арестуваха. Но какво ще стане с останалите? Те също трябва да изчезнат! Освен Леон да освобождава Джевдет, да му помогне да избяга и заедно всички да напуснат Измир. Друг вариант няма.

Тази агония вече втори сезон доста я поразтеглиха. Да видим докъде ще я докарат.


-----------------

Прекрасна Хюля.  Heart Eyes Доколкото разпознавам едно от момичетата е роднина. Може и с някои от другите да са в някакви роднински отношения.
Виждам по снимките в ИГ, че момичетата вдясно също са актриси. Изглежда участват заедно в сериала на Хюля.

Последна редакция: сб, 24 фев 2018, 12:22 от Mydream

# 388
  • Мнения: 3 443
Привет на всички ви и от мен! Най-после ви настигнах.  Grinning Hug
Не знам как ще спасяват Джевдет, но според мен го изловиха много наивно. Имам предвид срещата с Исмет паша. Аз така и не разбрах, защо аджеба се срещнаха, като никой от двамата нямаше идея, какво да правят с тези оръдия. Исмет паша ръси само патетика на тая среща... Wink А и баш командирът на цял Западен фронт отива на тайна среща с двама войника, които хал хабер си нямат, че трябва да охраняват къщата.  Confused И при Джевдет собственото обяснение на заложения от Филипос капан изглеждаше някак най-малко логично. Нормално беше да свърже поставянето точно на него за отговорник за тези оръдия и скроения му капан после. Въобще тук сценарият издишаше помоему.
Така че... като направиха на глупаци турците, сигурно е ред сега на гърците... hahaha
Струва ми се, че Алексис все пак ще бъде хванат на пристанището с "бизнеса" му. Това може и да е шанс за Джевдет. Време е и на Хамилтън да се намеси с многоходовите си комбинации.  Thinking

# 389
  • Мнения: 23 355

За момичето вляво съм сигурна, че е от сериала на Хюля.
Скоро беше сватбата й и Хюля беше сред гостите.
Много често са заедно.


Нямаше друг начин за Джевдет.
Тяхната идея беше да напуснат Измир, но това не може да се случи.
Действието се развива в Измир и така ще си бъде.
То не може да се прехвърли на фронта или в Анкара или някъде другаде.
Не знам как ще извъртят нещата, но Джевдет трябва да остане агент.
Другото означава цялото семейство постоянно да е в някое скривалище, а той да бъде екзекутиран.
Няма как да стане.
То други герои освен Джевдетови и хората около Филипос не останаха.
Чии истории ще гледаме?

Общи условия

Активация на акаунт