Седмичка с красиви новини, за тестове с по две черти 22.05-28.05.2006г.

  • 9 024
  • 170
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 9 095
Лиле, добре дошла при нас  bouquet
Гриз, благодаря ти Blush Много ми хареса оптизма, който лъха от постинга ти, дано все да е така Grinning Цункам те Heart Eyes

# 46
  • Мнения: 9 990
Благодаря на всички още веднъж и успех!  bouquetЩе ви наблюдавам отстрани и ще ви стискам палци! Heart Eyes

# 47
  • Мнения: 1 925
пенелопа, съжалявам, че така е станало, но пък може да е за добро и след 2 години направо в отчетни  Praynig Искам да ти кажа, че страшно много ще ми липсваш   Sad  Hug
Меги, какъв тест бре душа ?! Изчакай, нали сме двете заедно...  Hug На мен трябва да НЕ ми дойде  #2gunfire на 24-ти... така че чакай с мен да си държим виртуално ръцете
  Praynig

# 48
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Меги, какъв тест бре душа ?! Изчакай, нали сме двете заедно...  Hug На мен трябва да НЕ ми дойде  #2gunfire на 24-ти... така че чакай с мен да си държим виртуално ръцете   Praynig
Слушам и изпълнявам.Никви тестове Mr. Green.

# 49
  • Мнения: 883
Здравейте, момичета! Днес сте като фурии!!! Колко много сте зписалиииии!!! Бях много ангажирана и цял ден не съм влизала. Но ще ви помоля да ми погледнете грахиката! Значи нормалния ми цикъл е 30-33 дни (според зависи) Меря орално в 7 часа сутринта. Но не е ли малко късно за това покачване на температурата? Аз вече очаквам да ми дойде... или то и преди цикъл се повишава? newsm78

# 50
  • Мнения: 375
МЕГИ,И НА МЕН ТРЯБВА ДА МИ ДОИДЕ НА 24/05 И ВСЕ МИ Е В ГЛАВАТА КОГА ДА СИ НАПРАВЯ ТЕСТА ,ТОЗИ МЕСЕЦ ДОСТА БЕБЕПРАВИХМЕ,АМА ТО БОЖА РАБОТА.КАЗВАИ КАТО РЕШИШ ДА ГО ПРАВИШ.УСПЕХ И ТИ СТИСКАМ ПАЛЦИ

# 51
  • Мнения: 388
Здравейте русалки!
УСПЕШНА СЕДМИЧКА!

Честито на Галина Димитрова EFP

И аз тази седмичка ще чакам лелката ми да не дойде  #2gunfire
Мъжа ми каза че от първи пет прави бебчета
Сега ще го видя аз!
Пращам Ви целувки

Те бяха вече на море през Февруари.............

какво чакате идвайте да хванете морски бебчета!

# 52
  • Мнения: 515
Добро утро на всички и успешен и усмихнат ден.Доста ми се насабра да не съм се включвала но много работа имам направо ме разкатаха тези дни иначе си ви прочитам редовно.
С моя мъж бебеправим този месец доста усърдно мисля че овулацията ми беше към 14,15/05  но продължаваме с опитите снощи обаче се побърках расте ми мъдрец омирах от болка не ми се щеше да пия болкоуспокояващо да не би да навредя ако е станало нещо но не издържах и пих аулин как мислите момичета дали сгреших newsm78 newsm78 newsm78

# 53
  • Мнения: 2 096
mimi4, толкова ентусиазъм струи от постинга ти.. smile3525 Желая успех в неочакването на лелката..
dididi, според това което аз съм чела, температурата се покачва във втората половина на цикъла и преди да ти дойде рязко спада. След като цикъла ти е 30-33 дни, имаш 5-8 дни в които температурата ти ще е високичка, като ден два преди да ти дойде ще спадне и след това ще ти дойде.
roksi77 ще цитирам зачатие.."За да не се разочаровате в последствие, добре е да направите този тест най-рано на 3-ия ден след датата на предполагаемата менструация. За още по-голяма сигурност, ако имате търпение, изчакайте до една седмица." Така че домашен тест най-рано на 28-ми май. Кръвните тестове отчитат по-рано, но според мен не е нужно. Първото нещо на което трябва да се научи човек когато иска бебе е търпение.. 9м. се чака докато се роди.. Хайде момичетата за 24-май ще ги очакваме да се похвалят в следващата седмична тема. stork-boy stork-girl
Аз днес вече пооздравях и мисля да открия сезона тази година grinning039 Ще пия едно кафенце и стягам раничката и банския за плаж. Водата била много студена още, но пък слънцето е жежко и ще трупам тен. Сутринта температурата ми беше отново ниска и спрях да се надявам на овулацийка в този месец. Както казва галина, май ще трябва да направя едно разтоварване на организма с глад, та да видим дали ще се хване рибка Simple Smile

# 54
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Добро утро момичета!моята температура падна до 37.00 това значи че ще ми дойде нали?!Еми тоива е ще стискам палци на всички които не чакате.Аз ще се залавям с диети че немога да се гледам.

Последна редакция: вт, 23 май 2006, 10:01 от _MEGI_

# 55
  • Мнения: 191
Добро утро и от мен хубав ден ви желая Laughing
Svetli как мина при чичо доктор всичко наред ли е?Стисках палци дано всичко да е минало добре  bouquet

# 56
  • Мнения: 998
Добро утро! Успешен ден на всички!

Светли, какво става, нищо не казваш, дано не е нещо лошо Praynig

# 57
  • Мнения: 456
Здравейте и от мен. Аз имам много работа, но ви чета постоянно. Моята температура май се нормализира, но ще видим какво сме направили другата седмица.   Praynig Така че на нуждаещите се тази седмица, ще стискам силно палци.  Wink

Лек ден на всички.   
bouquet

# 58
  • Варна
  • Мнения: 3 891
Добро утро на всички  Hug

Благодаря за стискането на палци! Новините са хем хубави, хем лоши. Не знам да се смея ли, да плача ли. Снощи се наревах едно хубаво, после мъжът ми ме успокоява 2 часа. Сега ми е по-леко на душата.
С две думи, пак съм бременна, видяхме сакчето с коремен ехограф (това май е добре за 5 дни закъснение), ама има голяма вероятност бебето да падне, защото имам ръждиво-кафяво течение и явно отлепване на сака  Cry. Биха ми Прегнил 5000 единици и идния понеделник пак съм на преглед. До тогава просто да карам по-полека със всичко, така каза док.
За тези, които си спомнят преживелиците ми с извънматочната миналото лято, да ви кажа че имаше и сензация - бебето е минало през оперираната тръба  Crazy Щях да падна от кушетката като чух. Даже още не мога да повярвам, че не е останало в тръбата, ама нали го видяхме, даже снимка си имам, явно е слязло.
Това е от мен, извинете за дългия постинг, ама още ми е размътен мозъкът  Blush

# 59
  • Мнения: 9 990
Светли, душицо, карай го спокойничко сега и бебчето ще се закрепи, хайде-вдигни главицата и се усмихни! Hug Hug HugС теб сме Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт