Седмичка с красиви новини, за тестове с по две черти 22.05-28.05.2006г.

  • 9 028
  • 170
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 326
helenapeeva - аулина не се препоръчва при бременност, но не го мисли сега. Не се препоръчва, защото все още не достатъчно добре изследвано влиянието му върху плода. Има случаи на бремнни взимали аулин и родили здрави деца. Но все пак ако можеш, въздържай се от пиенето на толкова силни болкоуспокояващи.

svetli - лежи и не ставай от леглото!!! Дано бебчето се задържи. Не ти ли изписаха някакъв прогестеронов препарат?Стискам ти палци!!!

# 61
  • Мнения: 515
Светли мила пожелавам ти всичко да е наред другия понеделник и се моля за теб УСПЕХ Praynig Praynig Praynig

# 62
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Светли мила дано всичко е наред този път. Praynig Praynig

# 63
  • Мнения: 998
Светли, лягай и почивай сега няма по важно нещо! Дано се закрепи бебчето  Praynig  Praynig  Praynig

# 64
  • Мнения: 2 096
Светли, стискам палци плода да се закрепи.. От сърце се моля за теб  Praynig Лежи много, дори и разходките си спести на този етап. Дано всичко да е наред!! Пази се!!

# 65
  • Варна
  • Мнения: 3 896
svetli - лежи и не ставай от леглото!!! Дано бебчето се задържи. Не ти ли изписаха някакъв прогестеронов препарат?Стискам ти палци!!!
Ами този Прегнил май е такъв препарат  newsm78 Докторът каза, че това е плацентарен хормон. Само ме озадачи това, че една инжекция ще стигне за седмица, ама той си знае най-добре  Praynig
Другото интересно е, че не иска да лежа непрекъснато. Само да се пазя - ходя на работа с колата, седя си на бюрото и не шавам много. Специално го питах за това. Явно така като се движа по малко това течение може да излиза, не знам  Thinking
Хубавото е, че температурата ми продължава да е висока - 37.0 сутрин и 37.3-5 вечер. Каквото е писано, ще стане.
Забравих да кажа, че пия билки за задържане. Вчера майка ми говорила с билкарката и тя казала, че съдържат всичко нужно за случая.

# 66
  • Мнения: 191
Svetli дано бебчо се закрепи, не се притеснявай при много момичета имат кървене и отлепване, обаче след това нещата се оправят. Аз в отчетни бях чела за едно момиче имаше отлепване пак, ама вече роди здраво бебче!
Горе главата продължаваме да стискаме палци и си почивай повече Praynig Hug

# 67
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 995
Светли стискам палци всичко да се оправи  Praynig Пази се и всичко ще е наред  Hug

За аулина и аз знам че не се препоръчва при бременност, но например парацетамол може да се пие.

При мен няма нищо ново, освен че стартирахме бебеправенето отново  Grinning 

# 68
  • Мнения: 514
Здравейте, сладуранки! Дано днес сте усмихнати и щастливи!
Светле,  spoko горе главата и се пази, прегръщам те силно  Hug

# 69
  • Мнения: 9 103
Светли, ти си герой просто, бебо и той Grinning
Почивай си миличка, лежане по цял ден ако трябва, ако е писано всичко ще е наред и бебо ще се задържи Praynig Цункам те Heart Eyes

# 70
  • Мнения: 7 122
Едното мод-че да не се скатава, а да черпава.   bouquet
Да си жива и здрава, Хера. Тази кръгла годинка да бъде началото на многодетни и щаствиви десетилетия занапред.   bouquet


Велмар, и за теб се отнася.  bouquet

Последна редакция: вт, 23 май 2006, 11:19 от рони

# 71
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
Здравейте момичета аз отдавна не съм се вкючвала но редовно ви чета.
Просто при мен нищо ново няма.
Светле аз съм писала че и при мен беше с такова течение даже по едно време и ясна кръв имах ама аз доста си полежах и пиех само дуфастон това със синът ми а с втората бременост пиех билки само че на една докторка в Пловдив.ю
Стискам палци всичко да мине и да се закрепи бебока,едно чудо с тръбата е станало дано да е добър знак Praynig

# 72
  • Варна
  • Мнения: 3 896
Благодаря на всички за подкрепата   bouquet  Много ми помагате!

Искам да питам, досега търсих информация как действа този прегнил, когато се дава за задържане. Намерих само това
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=3488.0
Интересува ме след колко време дава "ефект", т.е. кога би трябвало да намалее течението. Ако имате идея къде да прочета повече за този препарат, пишете ми.

# 73
  • Мнения: 2 825
Светли, стискам палци всичко да е наред този път, дано се закрепи бебока за следващите 9 месеца Praynig много се развълнувах като прочетох поста ти  Hug Наистина е хубавом, че температурата ти е висока. Прегръдки и целувки и да се пазиш много  Hug Heart Eyes

Херка, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН,   bouquet  много здраве, радост, щастие и положителни емоции  Hug

# 74
  • Мнения: 1 950
Светли, стискам палци мила всичко да е наред Hug Praynig
Само спокойствие и изпълнявай това, което док е казал. Явно му имаш доверие.

Поздравите за Хера и Велмар са в Календара. Wink

Хубав ден скъпи момичета!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт