Да отпадне ли смяната на времето?

  • 52 138
  • 803
  •   1
Отговори
# 555
  • Варна
  • Мнения: 18 048
Но както разбрах и в Еврокомисията спорят и не могат да се разберат за това на кое време да се спрат.

Откъде го разбра това?
Пост507, повтарямhttps://www.dnes.bg/notifikacii/2018/02/04/liatno-zimno-chasovo- … -strelkite.367054                Извадка"Процедурата за отмяна на двойното часово време е доста тежка. Ако Европарламентът се обедини зад резолюция в този смисъл, тогава Еврокомисята трябва да направи предложение до страните членки. До отпадане ще се стигне, ако всички те одобрят предложението. Най-големият спор е кое точно време да се избере - лятното или зимното."


Toва най-вероятно е журналистическа измислица. Освен тази статия и споровете на разни лаици по сутрешните блокове, няма друга информация, че въвеждането на лятното време въобще се разглежда като опция.

# 556
  • София
  • Мнения: 5 547
Аз имам 2 деца за 30 минути сме готови. Най-мразя някой да се тутка.

# 557
  • Мнения: X
Но както разбрах и в Еврокомисията спорят и не могат да се разберат за това на кое време да се спрат.

Откъде го разбра това?
Пост507, повтарямhttps://www.dnes.bg/notifikacii/2018/02/04/liatno-zimno-chasovo- … -strelkite.367054                Извадка"Процедурата за отмяна на двойното часово време е доста тежка. Ако Европарламентът се обедини зад резолюция в този смисъл, тогава Еврокомисята трябва да направи предложение до страните членки. До отпадане ще се стигне, ако всички те одобрят предложението. Най-големият спор е кое точно време да се избере - лятното или зимното."






Статията е изсмукана от нечии пръсти. И други линкове постнахме, ето пак,  пък кой в каквото ще да вярва.

www.google.com.mt/amp/amp.dw.com/en/european-parliament-votes-fo … g-time/a-42510308

# 558
  • Мнения: 2 723

Откъде го разбра това?
Пост507, повтарямhttps://www.dnes.bg/notifikacii/2018/02/04/liatno-zimno-chasovo- … -strelkite.367054                Извадка"Процедурата за отмяна на двойното часово време е доста тежка. Ако Европарламентът се обедини зад резолюция в този смисъл, тогава Еврокомисята трябва да направи предложение до страните членки. До отпадане ще се стигне, ако всички те одобрят предложението. Най-големият спор е кое точно време да се избере - лятното или зимното."





[/quote]

Статията е изсмукана от нечии пръсти. И други линкове постнахме, ето пак,  пък кой в каквото ще да вярва.

www.google.com.mt/amp/amp.dw.com/en/european-parliament-votes-fo … g-time/a-42510308


[/quote]          Това е извадка от статията на Вашия линк  в превод "Държавите-членки трябва съвместно да се споразумеят дали да се преместят постоянно до зимния или лятното часово време. "

# 559
  • София
  • Мнения: 5 547
Our objective is to abandon the changing of clocks uniformly within the EU," Berner said. "Member states should jointly agree whether to move permanently to winter or to summer time. За можещите да четат , за неможещите да им преведе някой който е наясно. Омръзна ми да чета постове на некомпетентни.

# 560
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 361
Our objective is to abandon the changing of clocks uniformly within the EU," Berner said. "Member states should jointly agree whether to move permanently to winter or to summer time. За можещите да четат , за неможещите да им преведе някой който е наясно. Омръзна ми да чета постове на некомпетентни.
нали знаеш , че писането на БГ тук е задължително.
ако не можеш да го напишеш (дори и публикация на статия) просто не се мъчи да го правиш.

# 561
  • Мнения: 54 823
Тя нарочно го пише в оригинал, да се знае какво точно пише, а не как са си го превели някои.

# 562
  • София
  • Мнения: 5 547
Our objective is to abandon the changing of clocks uniformly within the EU," Berner said. "Member states should jointly agree whether to move permanently to winter or to summer time. За можещите да четат , за неможещите да им преведе някой който е наясно. Омръзна ми да чета постове на некомпетентни.
нали знаеш , че писането на БГ тук е задължително.
ако не можеш да го напишеш (дори и публикация на статия) просто не се мъчи да го правиш.

Жена съм , в поста преди моя е преведено. Пуснах оригинала , за да няма повече спорове.

# 563
  • Мнения: 54 823
Да, извинявай! Hug
Никът ме обърква. Crazy

# 564
  • София
  • Мнения: 5 547
Няма проблем, случва се често.Blush

# 565
# 566
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 361
ако отпадне смяната на времето ще остане времето преди да започне смяната - сиреч зимното, настоящето.
предполагам искаш да попиташ какво време предпочитаме - зимно  или лятно ?

# 567
  • Мнения: 54 823
Това са твои философски размисли, не превод на посочения текст.
Хайде стига вече едно и също.
Смяната се прави 2 пъти годишно, не веднъж, за да се приеме, че по подразбиране остава зимното.

# 568
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 361
да, смяната е 2 пъти в годината. веднъж ти въвеждат новото време и после го отхвърлят като връщат старото.
значи да остане непромененото време. това е най-добре за нашият район.

# 569
  • Мнения: 2 723
ако отпадне смяната на времето ще остане времето преди да започне смяната - сиреч зимното, настоящето.
предполагам искаш да попиташ какво време предпочитаме - зимно  или лятно ?

Точно това питам, защото не се знае кога ще отпадне, пише в рамките на 1година.

Общи условия

Активация на акаунт