Защо всички институции са против камерите в детските градини.

  • 27 700
  • 510
  •   1
Отговори
# 495
  • European Union
  • Мнения: 1 387
А аз още не съм разбрала защо тези групи родители се наричат "прототипове", а не просто "типове".

# 496
  • Мнения: 964
Относно камерите,болшинството родители не ги искат,защото може би знаят какво ще се види на тях и няма да им хареса - ето отговора - Защо - а институциите защитават мнението на болшинството  Mr. Green . Интересно  Laughing  !
Какво толкова ще видят, което не им харесва? Ако не е изтрещяла педагожка всичко ще бъде наред.
И къде е това болшинство, че не го видях.

Вие обаче най нагло продължавате да обиждате педагозите .Не Ви прави чест!Така възпитавате явно и децата си.
Болшинството = на мнозинството ще го "видите",като прочетете темата обстойно .
И тук и в обществото скандиращи за законни камери сте малцинство,за това и не се приеха.
Надявам се отговорът ми да ви е задоволил.

# 497
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 323
А аз още не съм разбрала защо тези групи родители се наричат "прототипове", а не просто "типове".
И аз също. Но когато обсъждам, се опирам на информацията от първоизточника Grinning

И тук и в обществото скандиращи за законни камери сте малцинство,за това и не се приеха.
О, въобще не е това. Мнозинството може да поиска и въвеждането на смъртната присъда.

# 498
  • София
  • Мнения: 409
Обиждам само една категория педагози, които си позволяват да удрят децата. Ако някой се причислява към тях да се чувства обиден от мен.
Темата съм я прочела обстойно и нито мнозинство нито болшинство видях. В нашия квартал слагат в три детски градини камери, само за тези знам а може и да са повече.
Не приеха да се сложат камери сега, но ще видим дали това ще си остане така. Нямаше нито един  сносен аргумент, който можаха да изтъкнат. Вие тук също не дадохте такъв.

# 499
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 323
Единственият аргумент е, че снимки и записи от камери не се приемат за доказателствен материал в съда. От това по-сериозен аргумент - здраве му кажи. Съдебните специалисти отказват да се доверят на подобен тип източници на информация, но в темата тя се желае с такава страст, че чак плаши. Плаши, защото на базата на някаква сензационна новина, вече цяло съсловие е поставено под един знаменател. Ти сама казваш: искам камери - защо - защото там ги бият. После се коригираш - е, не навсякъде, ама аз пак си искам камерите.

Последна редакция: чт, 29 мар 2018, 22:01 от Сърнела

# 500
  • София
  • Мнения: 409
Преекспонирате думите както си искате. Никой не поставя под общ знаменател педагозите, но че има проблем се вижда от километри. Има хора които не са за там и няма начин чрез писане на жалби, разговори с тях или с директорката, да разберат че не са за там. Може и камерите да не са доказателство в съда, но си отидоха доста хора ако не се лъжа. Необходимо ли е всеки път да се пише, не всички педагози, не във всички детски градини, мисля че всички сме големи хора и това е ясно.

# 501
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 323
Как да не ги поставяте под общ знаменател? Факт ли е, че искате камери - да. На определени места ли ги искате или навсякъде? Всички ли ще са заподозрени или само вие ще знаете къде се нарушава редът, за да обезпечите сигурността? Кое точно преекспонирах?

Даже повтарям това, което вече си казала.
Цитат
Ти сама казваш: искам камери - защо - защото там ги бият. После се коригираш - е, не навсякъде, ама аз пак си искам камерите.

# 502
  • София
  • Мнения: 62 595
Точно така се получава - заподозрени и виновни сухото ще гори покрай мокрото.

# 503
  • Мнения: 964
Преекспонирате думите както си искате. Никой не поставя под общ знаменател педагозите, .....
В Пост 494 на стр.33 плюете всички педагози ,аз поне така го разбирам.
Извинете ако грешно съм разбрала и визирате точно някого.Глупаво е,но ви отива

# 504
  • София
  • Мнения: 409
Под изтрещели педагози аз визирам педагозите, които си позволяват да удрят дете и да го наричат с неприемливи думи. Вие какво разбирате, не знам.
 
Глупаво е, но ви отива
Но никога не бих си позволила да обидя събеседник, дори да не съм на неговото мнение,....... както вие. Ако ще водим такъв дебат аз бих се оттеглила, не ми отива.........

# 505
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 323
Посочи поне един, когото познаваш и си поставила на място да работи пред камери. Непознати или хипотетични персони лесно се ругаят.

# 506
  • София
  • Мнения: 409
Как да не ги поставяте под общ знаменател? Факт ли е, че искате камери - да. На определени места ли ги искате или навсякъде? Всички ли ще са заподозрени или само вие ще знаете къде се нарушава редът, за да обезпечите сигурността? Кое точно преекспонирах?

Даже повтарям това, което вече си казала.
Цитат
Ти сама казваш: искам камери - защо - защото там ги бият. После се коригираш - е, не навсякъде, ама аз пак си искам камерите.
В магазините, банките и т.н. поставят камери предимно заради кражби. Някой изгорял ли е ако не си е позволил да открадне. Мисля, че не.

Сърнела, в нашата детска градина попълвахме декларации, които макар че бяха анонимни ги даваш на ръка на педагозите. Много добре се видя кой, какво е отговорил и не само. Понеже те са професионалисти сме говорили с тях на тема камери и знаят моето мнение. Еми нито са обидени, нито са нацупени. Вече има камери всеки си работи спокойно и няма драма.

# 507
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 323
Камерите на обществени места са поставени по желание на служителите, а не на клиентите. Тук има явна неравнопоставеност.

Подозирам, че става въпрос за як натиск от страна на ръководството, което предпочита да си клати краката, вместо да проверява и контролира. Едва ли точно вие сте били решаващия фактор, за да сложат камерите.

# 508
  • Мнения: 964

Темата съм я прочела обстойно и нито мнозинство нито болшинство видях.

Скрит текст:
Мислих, мислих днес и написах, че искам да има камери в градината. Доста родители бяха казали Не.
Писах ДА само заради лошият ни опит първите 2 години в ДГ. Mr. Green
Дали ще сложат, слабо ще ме интересува, защото тази година е последната на детето там.
Налага се отново да постна един от любимите постове .
Правейки му разбор,разбирам , че самата Сеса доста е мислила преди да подпише анкетата Simple Smile . но подчертава "НЕ"-то на доста родители и то с висок тон (според правилата на които толкоз много държите)...писала е "да"само заради лош опит които е имала преди 2 г .
Заключи поста си "че слабо я интересува " тъй като детето И е последна година там.
Какво не ясно има ... ако преди неволно си пропуснала този пост сега специално... заповядай!
ако не ти харесва примера , върни записите и виж колко малко са протестиращите - една шепа хора.

# 509
  • София
  • Мнения: 409
Не казвам че заради мен са сложили камери. Сложиха ги заради желанието на родителите,което беше подкрепено от педагозите. Точно в нашата детска градина има добър контрол, затова и персонала няма от какво да се притеснява. Това е другата причина поради която поставиха камери. В детски градини с нисък контрол, не биха поставили.

Общи условия

Активация на акаунт