Алое Вера от Форевър

  • 70 886
  • 761
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: X
Отново имам въпрос. Майка ми наскоро си контузи тежко коляното, няма счупване, но сериозна повреда на съединителната тъкан. Дали гелът от алое  Фрийдъм би й помогнал. Също така, какво ще препоръчате за слабо уросяване на крака (кожата на краката й потъмнява поради нарушен кръвоток).
Благодаря!

# 91
  • Мнения: 3 410
Отново имам въпрос. Майка ми наскоро си контузи тежко коляното, няма счупване, но сериозна повреда на съединителната тъкан. Дали гелът от алое  Фрийдъм би й помогнал. Също така, какво ще препоръчате за слабо уросяване на крака (кожата на краката й потъмнява поради нарушен кръвоток).
Благодаря!
Аз бих ти препоръчала да пие Фрийдъм и новата добавка Форевър Мув, която ще заздрави съединителната тъкан и ще действа противовъзпалително заедно с алоето. И ако комбинираш с Омега ще се повлияе добре цялата кръвоносна система.

# 92
  • Мнения: X
благодаря!

# 93
  • Мнения: 310
Отново имам въпрос. Майка ми наскоро си контузи тежко коляното, няма счупване, но сериозна повреда на съединителната тъкан. Дали гелът от алое  Фрийдъм би й помогнал. Също така, какво ще препоръчате за слабо уросяване на крака (кожата на краката й потъмнява поради нарушен кръвоток).
Благодаря!
И ако може да пръска краката с алое фърст, много добре охлажда и действа освежаващо. Може след това да маже с джели, но след като е попил фърста  Peace

# 94
  • Мнения: 4
Отново имам въпрос. Майка ми наскоро си контузи тежко коляното, няма счупване, но сериозна повреда на съединителната тъкан. Дали гелът от алое  Фрийдъм би й помогнал. Също така, какво ще препоръчате за слабо уросяване на крака (кожата на краката й потъмнява поради нарушен кръвоток).
Благодаря!

За по-добро оросяване на крайниците може и гинко плюс

Последна редакция: ср, 04 юли 2018, 22:33 от Ellie Kostadinova

# 95
  • Мнения: 3 410
Отново имам въпрос. Майка ми наскоро си контузи тежко коляното, няма счупване, но сериозна повреда на съединителната тъкан. Дали гелът от алое  Фрийдъм би й помогнал. Също така, какво ще препоръчате за слабо уросяване на крака (кожата на краката й потъмнява поради нарушен кръвоток).
Благодаря!

За по-добро кръвно оросяване на крайниците може и гинко плюс

Ели, моля те бъди точна в думите си - няма термин кръвно оросяване!Гинко плюс се препоръчва при проблем с периферната кръвоносна система и може да допълни Арктическото море . Но Омегата е незаменима в грижата за кръвоносната система.

# 96
  • Мнения: 4
Отново имам въпрос. Майка ми наскоро си контузи тежко коляното, няма счупване, но сериозна повреда на съединителната тъкан. Дали гелът от алое  Фрийдъм би й помогнал. Също така, какво ще препоръчате за слабо уросяване на крака (кожата на краката й потъмнява поради нарушен кръвоток).
Благодаря!

За по-добро кръвно оросяване на крайниците може и гинко плюс

Ели, моля те бъди точна в думите си - няма термин кръвно оросяване!Гинко плюс се препоръчва при проблем с периферната кръвоносна система и може да допълни Арктическото море . Но Омегата е незаменима в грижата за кръвоносната система.

mama Tin, права си,искала съм да кажа оросяване на крайниците (което пък се случва чрез кръвта в крайна сметка) и е излязло нещо съвсем друго Simple Smile
Ганодермата (от гъбата рейши), която се намира в Гинко плюс се използва основно за за подпомагане обмяната на веществата, както и кръвообращението. А пък периферната нервна система свързва централната с крайниците и органите. Иначе няма спор, че омегата е незаменима.

# 97
  • Мнения: 835
Здравейте, какво бихте препоръчали да се пие при гастрит и язва?

# 98
  • Варна
  • Мнения: 1 531
Здравейте, какво бихте препоръчали да се пие при гастрит и язва?
Здравейте, На първо място бих препоръчала пчелния прополис за смучене и добавката Абетакеър също. Да се успокои лигавицата на стомаха най-напред и после може да се добави алое за пиене Simple Smile Двете добавки действат противовъзпалително и успокояващо в подобни случаи. Алоето също по принцип, но фибричките в него може и да подразнят допълнително вече раздразнената лигавица. Simple Smile

Последна редакция: пт, 06 юли 2018, 14:16 от Gaburata

# 99
  • Мнения: 9
Здравейте,на 21 г съм и имам поликистозни яйчници.Казаха ми да си взема продукта клийн 9 но искам да попитам понеже съм слаба дали ще отслабна от него още ...

# 100
  • Варна
  • Мнения: 1 531
Здравейте,на 21 г съм и имам поликистозни яйчници.Казаха ми да си взема продукта клийн 9 но искам да попитам понеже съм слаба дали ще отслабна от него още ...
Мисля, че по-добрия вариант е да приемате алое с червена боровинка и Абетакеър.

# 101
  • Мнения: 9
Здравейте,на 21 г съм и имам поликистозни яйчници.Казаха ми да си взема продукта клийн 9 но искам да попитам понеже съм слаба дали ще отслабна от него още ...
Мисля, че по-добрия вариант е да приемате алое с червена боровинка и Абетакеър.


А каква е разлизата от обекновено алое и алое с червената боровинка

# 102
  • Варна
  • Мнения: 1 531
От гледна точка на съдържание алое-минимална е разликата. Червената боровинка обаче, освен при пикочни проблеми, влияе много добре на женските проблеми и е силен антиоксидант. Препоръчах точно тази комбинация на продукти, защото има доста споделен опит, че повлиява много добре посочения от вас проблем. Витамините А и Е помагат за регулипане на хормоните, които са и най-честата причина за кистите. Simple Smile

# 103
  • Мнения: 3 410
От гледна точка на съдържание алое-минимална е разликата. Червената боровинка обаче, освен при пикочни проблеми, влияе много добре на женските проблеми и е силен антиоксидант. Препоръчах точно тази комбинация на продукти, защото има доста споделен опит, че повлиява много добре посочения от вас проблем. Витамините А и Е помагат за регулипане на хормоните, които са и най-честата причина за кистите. Simple Smile

Дъщеря ми си оправи поликистозните яйчници точно с тази комбинация Peace

# 104
  • Мнения: 9
Благодаря ви а ще може ли да ми пратите този продукт да ги видя Абетакеър

Общи условия

Активация на акаунт