Teмпература и извеждане в жегите?

  • 1 022
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 680
не бих извела детето си здраво в тея жеги,а за болно ъпсурт!

# 16
  • София
  • Мнения: 39 765
Ако е хладно и Дияна има лека темп съм я извеждала на малка разходка. Но при горещо време - не.
По-добре отвори прозорец, врата - да се проветри хубаво. Но внимавай с течението.

# 17
  • Мнения: 1 113
Миналата година дъщеря ми хвана някакъв вирус през най-голямата жега (юли месец) - два дни вдигаше Т, като й давах Панадол, температурата й падаше и на нея й светваше - започваше да мрънка, че иска да излиза навън. Извеждах я вечер, след 18 часа, но пък използвах обедното слънце да спопля вода в един леген на терасата и след това я къпех в него, така хем детето щастливо, хем сваляхме температурата със слънчева вода.

# 18
  • Бургас / Славейков
  • Мнения: 743
Откак са почнали жегите  променихме режима на разходките и сега излизаме  от 9 или 10часа после се прибираме и излизаме слез 5 часа.

# 19
  • Мнения: 3 360
С температура знам че не е хубаво да се извеждат дечицата/без начение какво е времето/.А и на теб ще ти е по-спокойно вкъщи и ще можеш да реагираш при нужда.Оправяйте се бързо!  bouquet

# 20
  • Мнения: 1 237
От снощи и Ния е с температура и днес сме си у дома.Лекарката каза,че и гърлото й е зачервено.И на мен ми е терсене цял ден у дома,но не смея да я извеждам,когато е с Т.

Общи условия

Активация на акаунт