Мами,имахте ли време за външния си вид след раждане?

  • 2 048
  • 55
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 621
Да, имах и време, и желание. Много рядко спях с малката и използвах времето за себе си. Така, че време има стига да искаш. Peace

# 16
  • Мнения: 6 472
Време си намирах, но кой знае какво желание съвсем в началото нямах. После ми дойде вдъхновението и почнах повечко да се занимавам с особата си, а от както тръгнах на работа си обръщам доста внимание.

# 17
  • Мнения: 27 524
Не, едвам смогвах за един бърз душ... Grinning Но с времето става по-лесничко

# 18
  • Мнения: 271
Аз в началото нямах нито време, нито желание. Но щом почнаха разходките с приятелки, започнах и да се пооправям малко по малко. А щом още от сега си започнала да се чудиш за това значи си от по-суетните Wink и няма да се изоставиш    bouquet

# 19
  • Мнения: 686
Ха-ха.....външен вид, аз съм с такава богата душевност  Wink
много ми хареса лафа  Grinning

# 20
  • Мнения: 1 645
О да, тогава имах време ,

сега е точно обратното,време никакво...............

# 21
  • София
  • Мнения: 35 952
Имах.
Въпроса е дали имаш желание.
  Wink

# 22
  • Мнения: 45
Винаги се опитвам поне веднъж в месеца да отида на козметик. Но понякога не ми остава време. Таткото много ми помага,  но събота и неделя. А откакто и аз работя е нещо ужасно - прибираме се вечер, хапваме, и започват домакинските ми задължения..... 10 минути под душа е истински лукс!!! А сутрин понякога излизам и несресана, да не говорим за грим:((

# 23
  • Мнения: 8 917
А сутрин понякога излизам и несресана, да не говорим за грим:((
За грима оставям време в колата, докато стигнем до работа Mr. Green Вече станах спец при изпреварване на Цариградско да слагам идеалната спирала, или молив Mr. Green

# 24
  • Мнения: 46 518
Ми какво друго ще правиш, докато спи бебето  Thinking
Първия месец ще ти мине като на сън, после ще влезеш в релси  Peace

# 25
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
О да, тогава имах време ,

сега е точно обратното,време никакво...............
Peace Peace Peace

# 26
  • София
  • Мнения: 39 768
Нямах много време за мен. Като гледам на някои снимки к'в плачевен поглед вадя... Добре, че мъж ми не ни върна в родилното  Joy

# 27
  • София
  • Мнения: 3 390
 Първите 2-3 седмици нямах абсолютно никакво време от гледане на малкия и опити да поспя, докато той спи. Не си спомнях кога съм си мила зъбите, кога съм се къпала, кога съм се ресала-тези неща ги правех в различни часове, просто между другото.
След това нещата се промениха и вече отделям все повече време и за себе си.

# 28
  • София
  • Мнения: 6 798
Да, имах и време и желание.

# 29
  • Мнения: 5 103
Гледам си сама детето, смао  като ме няма идват да ми помагат.
Неизлизам негримирана и без прическа. Имам време за всичко, стига да си организирам времето правилно.

Общи условия

Активация на акаунт