Сватба 2018 - VI-та част

  • 49 350
  • 718
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 485
Ние за сега сме се насочили към бяло,розово и зелена хризантема(топче)

# 31
  • Мнения: 266
Ние сме с бяло, черно,бордо и златисто ... Звучат много, но някои цветове ще са по-доминантни от други Simple Smile

# 32
  • София
  • Мнения: 371
Ние сме в бяло, прасковено и тъмно синьо Simple Smile като цветя, в комбинация с канап и дърво 0:-)

# 33
  • Мнения: 72
Да ви се похваля тази вечер официално си поканихме кумовете. Напредваме бавно, но славно. Hug
Скрит текст:

# 34
  • Мнения: 272
Здравейте,супер се е получила темата!Нашите цветове са бяло,зелено и златно.Въпреки поверията аз ще бъда със перлено бижу което майка ми е носила на сватбата си.Единствената разлика е че ще е леко преправено за да пасне на мен.Аз също мисля да посетя Асеновград през април заедно със сестра ми, пазим още сватбата в тайна от родителите си по лични съображения.Иначе общо взето съм си набелязала повечето от дреболиите,чакам само да дойде финансирането и ще ги поръчам.

# 35
  • Мнения: X
Благодаря за темата! И честито на всички момичета, които са намерили подходящите сватбени рокли!

Много, ама много ми хареса идеята за покани на AngelDi. Simple Smile

# 36
  • Мнения: 319
Здравейте и успешна седмица на всички!

Аз искам само да споделя, че успяхме да съберем парите за сватбата и чувството е невероятно.  bouquet

# 37
  • Мнения: 884
Браво на вас! Ние няма да успеем да съберем всичко но доста повече от половината ще успеем,за другото ако родителите помогнат помогнат ако не след сватбата ще плащаме.Парите от сватбата искахме да ги ползваме за ремонт,защото от три стаи имаме една използваема в апартамента и банята е гола,от едно време никакъв ремонт.Много са ви хубави нещата.Нашата сватба ще е тъмно синьо и бяло за сега де,предстои да се виждам с момичето по украсата,та ще видим.

# 38
  • София, България
  • Мнения: 3 620
Здравейте и от мен успешна сецмица!

Ние вчера ходихме за костюм за младоженеца и за баща ми. Пълна скръб! Супер малък избор от сватбарски костюми. Вадят ти един модел и ако ти хареса, хареса, ако не ... оправяй се Grin
Супер доволни сме от DesizoMonni. Много голям избор от смокинги, фракове и обикновени костюми. Момчето в Сердика много си разбираше от работата (и така трябва да бъде, за разлика от Теодор и Андрюс, където получихме нулево отношение)
По-скъпи са, определено, но качеството не може да се сравни с другите, а и моят си хареса един за 490 лв, което не е толкова много. Имаше още един за 820лв, който според него беше уникален, но каза, че ще помисли дали си заслужава толкова пари за едно обличане. На мен по-евтиния ми хареса повече, но той си го избира, така че ... да си решава Simple Smile В общи линии вече знаем откъде ще купим костюма, така че това е на 80% свършено.
Дават 20% отстъпка на цялостна визия - Костюм, риза и обувки и два аксесоара (папионка, колан или ръкавели)
 

Парите за сватбата може да успеем да ги съберем, но може и да не ни достъгнат съвсем за малко. Надявам се ако е за малко да помогнат родителите, ако не ще ги вземем назаем  и ще ги върнем веднага след сватбата. Simple Smile

# 39
  • Мнения: 993
Имаше още един за 820лв, който според него беше уникален, но каза, че ще помисли дали си заслужава толкова пари за едно обличане.
А, кой знае, после може и за други поводи да го облича. Simple Smile Моята рокля е 730 лв и даже ми се видя много, предвид, че ще бъде облечена за десетина часа и после ще стои прибрана някъде (защото сърце няма да ми даде да я продавам). Най-много наистина като Моника от "Приятели" да мия чинии, облечена с нея. Grinning А, впрочем 30-те лв за запазен час в сватбения център в Асеновград ми ги приспаднаха във варненския, откъдето си поръчах роклята, така че реално е 700. Все едно булото е подарък. Grinning

# 40
  • Мнения: 538
и ние си представяхме, че докато дойде сватбата ще съберем парите, понеже за сега само капаро сме давали, но може и да не успеем (аз не работя Sad ) За момента нещо съм се отчаяла финансово, макар че знам, че родителите ни ще помогнат 100%, дори моите родители искаха да платят всичко. За костюм много искам да отидем да разгледаме, защото никога не съм виждала приятеля си облечен официално, но той иска да го купи 1 седмица преди сватбата (понеже щял да отслабва хаха). И аз си мислих за Теодор или Драго и Радо. Нямам идея къде има хубави мъжки облекла, не ми се е налагало никога да търся.

# 41
  • Мнения: 993
и ние си представяхме, че докато дойде сватбата ще съберем парите, понеже за сега само капаро сме давали, но може и да не успеем (аз не работя Sad ) За момента нещо съм се отчаяла финансово, макар че знам, че родителите ни ще помогнат 100%, дори моите родители искаха да платят всичко. За костюм много искам да отидем да разгледаме, защото никога не съм виждала приятеля си облечен официално, но той иска да го купи 1 седмица преди сватбата (понеже щял да отслабва хаха). И аз си мислих за Теодор или Драго и Радо. Нямам идея къде има хубави мъжки облекла, не ми се е налагало никога да търся.
Ти беше от Варна, ако не бъркам? За мъжки костюми - Адели и Крис. И двамата ми братя бяха с костюми от Адели на баловете си и бяха страхотни!

# 42
  • Мнения: 884
Моя също чак април,а сватбата е на 19 май,и той щял да отслабва Grinning А нашите родители се скатават никой нищо не казва ще плаща ли или не.

# 43
  • Мнения: 538
wastedsunset много благодаря, задължително ще отидем до там.
Ins_94 родителите на приятеля ми също нищо не казват и моите родители дадоха крачка назад , за да не стане неудобно на СВАТОВЕТЕ хаха. Мисля, че в крайна сметка никой родител няма да откаже помощ на децата си и то в толкова прекрасен момента от живота. Аз даже в началото като започнахме да говорим за сватба и всички мълчаха и ги питах да е би да имат нещо против... А понеже сме заедно от 8 години всички си мислили, че само ще се сгодим...

# 44
  • Мнения: 884
Родителите на годеника ми и двамата бяха безработни заминаха да работят в чужбина.Свекърва ми 800 лв. даде за рокля.Майка ми и баща ми работят.Майка ми даде 63 лв. за поканите.А баща ми си пресметна гостите и порциите и това щяло да му струва Grinning Като тепърва ще правят ремонт почнат преди 10 години и изоставен за сватбата. И това е от тях,дадоха ми златна турска монета от баба ми да си направим халките.Общо взето това е помоща.

Общи условия

Активация на акаунт