Сватба 2018 - VI-та част

  • 49 348
  • 718
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: X
Скоро ходихме в Теодор. Годеникът ми беше получил ваучер за РД от там и искаше да си вземе някакъв панталон. Нито един не му допадна като кройка. А той е със съвсем стандартна мъжка конструкция и височина. Определено няма да му избираме костюм от там.

# 46
  • Мнения: 156
Хахаха - масово мъжно отслабване ще има в следващите месеци Grinning И при нас така, затова риза към костюма още нямаме. Но имахме втора проба на костюма (този път с избраните обувки) и два месеца след решението за отслабване определено му стои по-добре. Simple Smile

# 47
  • Мнения: 993
Хахаха - масово мъжно отслабване ще има в следващите месеци Grinning
Ох, не само. Grinning Аз съм смъкнала малко, но искам още да сваля в оставащите два месеца и нещо. Успокоиха ме за роклята, че няма проблем да я стеснят, ако се наложи (и дано се наложи!).

Колкото до помощта - моите родители питат, неговите - не. Моят татко ще плати за неговите роднини, на майка ми не са много, сигурно и тях ще поеме. А от бащата на моята половинка друго не съм и очаквала, той е създание, което цял живот е мислило само и единствено за себе си. Подозирам, че ще дойде на сватбата за хапване и пийване и няма да се сети дори и за подарък (на мен не ми е притрябвало каквото и да е от него, но има един син).

# 48
  • Мнения: X
Офф, и аз диетувам. Както съм я подкарала на яйца всяка сутрин, скоро ще започна да кудкудякам. А току виж и снеса.
Радвам се поне, че дургарчето ми се съобразява с режима ми. В смисъл, че не мрънка и не се подиграва. За него готвим нормално, а за мен ако се наложи нещо отделно, за да не си наруша храненето. Иначе, реално погледнато и двамата сме наддали малко през последните месеци.

# 49
  • Мнения: 37
За цветовете на сватбата моят любим цвят е лилаво и не си представям сватбата в друг цвят,ще има тук там бяло и зелено. За помоща ние разчитаме изцяло на родителите,че ако трябваше ние да я плащаме щяхме да сме само ние и кумовете😁

# 50
  • Мнения: 319
Чудесно е, когато има кой да ви помогне финансово. Чудесно е, и да си го постигнеш сам.
При нас няма кой да ни помогне, ако чакам на някого, сватба няма да видя. Най-хубавото е, че никой не може да се бърка в решенията ни. И никой няма да може да дойде да ни каже, ако не бяхме ние, нямаше да се ожените.

Откакто сме заедно, наесен са 7 години, всичко сами правим.
Просто исках да ви споделя щастието си. Ние все за нещо събираме пари, и като постигна някоя финансова цел се радвам като малко дете. Знам какви усилия, лишения и упоритост са били нужни за това. И много се гордея с нас.
 

# 51
  • Мнения: 132
Момичета, не знам дали е коментирана темата, но тъкмо попаднах по ТЛС на предаване за корекции преди сватбата - "Какво се крие под воала". Има дами с доста крайни желания и интервенции само заради сватбата.... Интересно ми е дали има някоя от вас, която ще прави нещо по-различно от диети, избелване на зъби и солариум може би?

# 52
  • Мнения: 993
Момичета, не знам дали е коментирана темата, но тъкмо попаднах по ТЛС на предаване за корекции преди сватбата - "Какво се крие под воала". Има дами с доста крайни желания и интервенции само заради сватбата.... Интересно ми е дали има някоя от вас, която ще прави нещо по-различно от диети, избелване на зъби и солариум може би?

О, да, знам го това предаване. То едни носове се правят, гърди, какво ли не... Grinning Накрая младоженецът може да не познае булката, като вдигне воала. Аз гледах днес в грабо едни лентички за избелване на зъби, бих пробвала нещо такова, но друго не.

# 53
  • Мнения: X
Мария, аз непременно ще направя някой-друг солариум преди сватбата. То така или иначе ще е лято и може и на море да отидем, но аз трудно хващам тен, а не ми се ще да съм бела-беленичка или изгоряла от слънцето.

# 54
  • Мнения: 132
Момичета, не знам дали е коментирана темата, но тъкмо попаднах по ТЛС на предаване за корекции преди сватбата - "Какво се крие под воала". Има дами с доста крайни желания и интервенции само заради сватбата.... Интересно ми е дали има някоя от вас, която ще прави нещо по-различно от диети, избелване на зъби и солариум може би?

О, да, знам го това предаване. То едни носове се правят, гърди, какво ли не... Grinning Накрая младоженецът може да не познае булката, като вдигне воала. Аз гледах днес в грабо едни лентички за избелване на зъби, бих пробвала нещо такова, но друго не.

Обобщението от днешния епизод беше: корекция на гърдите, ринопластика, липосукция, корекция на скулите, перманентни вежди и хиларион в устните. Накрая не бях сигурна, че показват същата жена о.О . Попринцип съм ЗА, корекциите, ако човек не харесва неща в себе си, но това ми се струва много крайно. И то заради сватбата?!
Относно избелването попаднах в нета на някакъв кокосов въглен, за който слушам суперлативи, че действа след втората седмица употреба. Бил 100% от естествени съставки. Чудя се и аз дали да го пробвам или да заложа на професионалното избелване.
Wastedsunset аз преди време използвах лентичките на Crest от щатите и имаше поразителен ефект, но краткотраен. Sad

# 55
  • София, България
  • Мнения: 3 620
Преди гледах ТЛС, големи измишльотини са тези предавания Simple Smile Не им се връзвайте толкова... А и дори и да приемем, че има такива хора, то те са някакви единици. Никой нормален човек не би се подложил на толкова манипулации само заради сватба. Simple Smile Просто от предаванията се чудят какво да измислят, за да привлекат зрители.


Аз не мисля, че родителите ми дори и да ни платят цялата сватба биха се бъркали. Тук по-скоро опира до характерите на родителите. Въпреки всичко максимално сами се опитваме да си платим, защото не искаме да товарим тях с нашите си работи. Сватбата си е за нас двамата и би тябрало да сме достигнали този момент да си я направим сами. Ако не можехме да покрием поне 80% от нея, просто щяхме да подпишем или нямаше да се женим. Това разбира се си е лично моето мнение. Relaxed

# 56
  • Мнения: 319
Aз спирам да ви споделям. Grinning Как един не можа да каже, браво, Катастрофа, страхотно е, радвам се за вас?

Maлко като една приятелка, която ми каза, мен нашите не биха ме оставили да си платя сама сватбата. Еми да, ама като и двамата ти родители са ЖИВИ, здрави, работят, една си на мама и на тати, еми няма да те оставят. Не всички имат това щастие.

# 57
  • Мнения: 993
Aз спирам да ви споделям. Grinning Как един не можа да каже, браво, Катастрофа, страхотно е, радвам се за вас?
Grinning Браво на вас, наистина! Simple Smile След време с гордост ще казвате на децата си, че сами сте платили сватбата си. Ти избра ли си рокля? Помня, че беше много красива с моделите, които си пробвала.

# 58
  • Мнения: 319
Aз спирам да ви споделям. Grinning Как един не можа да каже, браво, Катастрофа, страхотно е, радвам се за вас?
Grinning Браво на вас, наистина! Simple Smile След време с гордост ще казвате на децата си, че сами сте платили сватбата си. Ти избра ли си рокля? Помня, че беше много красива с моделите, които си пробвала.

Благодаря ти! Heart
Роклята се надявам да я купя в края на март. В момента съм на диета. послен ден на житния режим на Дънов ми е. Дано и до март се вталя малко. Ако може много. Grinning

# 59
  • Мнения: 993
Благодаря ти! Heart
Роклята се надявам да я купя в края на март. В момента съм на диета. послен ден на житния режим на Дънов ми е. Дано и до март се вталя малко. Ако може много. Grinning

Според мен изглеждаш чудесно. Имаш много хубаво тяло, пищен бюст, женствени извивки, не ги разваляй! Grinning

Общи условия

Активация на акаунт