♡~ Любов под наем ~♡ Време за щастие ~♡ Тема 66

  • 90 632
  • 733
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 827
От толкова много конспирации, започвам да си мисля, че отново има някаква надежда за Елбар Joy Обаче това не ми харесва въобще , защото после като излезе снимка или репортаж на б. и г., е. и ю. ми призлява. Grin

# 541
  • Мнения: 8 485
 Hug Hug Hug Hug Hug Hug

Да обобщим, защото в тази конспирация тотално ще се объркам: Боре е с Елка в Лондон, не на остров Мавриций, но не се показва защото феновете ще изтрещят. Кито и асистентка и те в Лондон, за параван на Боре и Елка, пък и да си поддържат чувствата. Рутко и екип са се прибрали веднага след мероприятие у родината и за заблуда на феновете са снимали няколко английски закуски и сега ги призентират в нета. Само не разбрах кой " праща" снимките от Барселона и от цялата работа кака е най прецакана, пие си самотна в някое кюше и нехае за околния свят, който не включва кюпеците... Crazy

 Joy  Joy  Joy  Joy  Joy
Славе  Hug, ето още един вариант:
Елка и компания са едно денонощие в Лондон, нащракват видеоматериал за седмица, след тях пристигат Боре и Берил, Елка с Боре продължават за Мавриций да търсят подходяща ферма за крокодили, Берил и Кита в Лондон с пот на чело опустошават закуски и създават димни завеси за благото на влюбените, Рутко тук го има, там го нема, пък  кака се подува от мъка, че никой не ще да пие с нея  Stop
Те така......има и още варианти.....зависи от фантазията  Wink
Joy Joy Joy Joy Joy Joy
не можах да се стърпя.....и двата варианта много добри Hug Laughing
Какво да каже човек в такъв случай...блажени са вярващите.....в конспирацииКите...пу...пу... Whistling

Скрит текст:
Канал D се сети , че Елка е едно от лицата му! Crossing Arms 


Ами, те са чакали да ги хванат с Боре в крачка и затова са окъснели с хабера Whistling
А няма как да ги изловят лесно  Naughty защото, когато двамата са заедно някъде, те носят шапки невидимки със себе си....... Joy Joy единия я нахлупва и така естествено той липсва от картинката, но всъщност е там Naughty Mr. Green

# 542
  • Мнения: 8 098
От толкова много конспирации, започвам да си мисля, че отново има някаква надежда за Елбар Joy Обаче това не ми харесва въобще , защото после като излезе снимка или репортаж на б. и г., е. и ю. ми призлява. Grin


AdiHug колкото по-големи надежди се подхранват, толкова по-голямо е разочарованието! Tired

Феновете затова бяха бесни на Борко след последната снимка в Starbucks, защото осем месеца нямаше

обща снимка с Кака, и  се създадоха големи очаквания , че ЕлБар едва ли не ще афишират връзката си. Thinking

# 543
  • Мнения: 8 485
От толкова много конспирации, започвам да си мисля, че отново има някаква надежда за Елбар Joy Обаче това не ми харесва въобще , защото после като излезе снимка или репортаж на б. и г., е. и ю. ми призлява. Grin

Adi,  Hug колкото по-големи надежди се подхранват, толкова по-голямо е разочарованието! Tired

Феновете затова бяха бесни на Борко след последната снимка в Starbucks, защото осем месеца нямаше

обща снимка с Кака, и  се създадоха големи очаквания , че ЕлБар едва ли не ще афишират връзката си. Thinking
А като връзката им съществува само в главите на феновете smile3517, как да се случи това афиширане  Crazy Mr. Green

# 544
  • Мнения: 8 098
От сторито на Юско! Изби  рибата с това видео! Rolling Eyes



# 545
  • Мнения: 2 478
 Hug Crazy Flutter

За да е пълна забавата , да отразим и РД на момичето на нашия любим сценарист Буура Гюлсой - Нилюфер



актьора Теоман - най-отпред на снимката игра с Баръш в "Човек от двореца" , приятели са   с Буура - основали са театър.

ето и Кака, чиждам,че ви липсва


# 546
  • Мнения: 2 478
От сторито на Юско! Изби  рибата с това видео! Rolling Eyes






 hahaha hahaha hahaha тези двамата един друг си се снимат  Joy



# 547
  • Мнения: 8 098

 hahaha hahaha hahaha тези двамата един друг си се снимат  Joy


 

Еми, Hug да е ясно, че и двамата са там! Как веднъж не показаха Елка! Whistling Whistling

Все едно, че не тя е причината те  да са в Лондон! Sick

# 548
# 549
  • Мнения: 252
Еми, благодаря за откъсите! Сякаш не гледам турски филм-съвсем друго излъчване има.

И едно Sparkling Heart любовно приложение

Скрит текст:

# 550
# 551
  • Мнения: 4 945
Само откъси пускат, няма ли да пуснат целия филм вечеее? 😒

# 552
  • Мнения: 12 009
Балкона пълен, а няма кой да пише Whistling

# 553
  • Мнения: 8 098
Време е за питие!



Елка и Борко са зад бара!




 hahaha hahaha

Последна редакция: вт, 20 фев 2018, 23:25 от alex_94

# 554
  • Мнения: 2 478
 Wink Wink Wink

айде съджак,съджак - после да не чувам думи, че не съм ви казала

засега е фотошоп........засега  Flutter

Общи условия

Активация на акаунт